Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 09.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: f(x)dx]  
АвторФилип Makeдoнckи (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 18:08



Кое по точно е невярното?



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: Филип Makeдoнckи]  
Автор Kъдpaвия KakaлoвМодератор (!Champions!)
Публикувано07.11.05 18:38



Ако под настигане имаш пред вид да се вдигнат цените на апартаментите, не, не мисля че изобщо трябва да се мъчим да ги настигаме:)

В този велик(средата на ноември) момент безработицата в Бургас - залагам си всичките глави - е двуцифрено число



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: Angel of Hate]  
Автор Kъдpaвия KakaлoвМодератор (!Champions!)
Публикувано07.11.05 18:38



много са весели, нали:)



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: Kъдpaвия Kakaлoв]  
Автор Angel of Hate (КЗД)
Публикувано07.11.05 19:15



направо полудявам за части от секундата



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: Филип Makeдoнckи]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.11.05 21:50



Предимствата на София са, че има повече работа и заплатите са по-високи с около 100- 120 лв. сравнение с Пловдив - сигурно е вярно за някои професии. Но за някои разликата може да бъде в пъти. А има и неща, които в Пловдив не може да ги работиш. Това, което работя аз например в Пловдив го няма. Или ако го има, го има в пет, мах десет фирми.

Там обаче, трибва да плащаш квартира около 100лв. на месец. Всъщност за квартира можеш да плащаш от 20 до двайсет хиляди лева на месец. Зависи. Но в масовия случай, ако живееш с двама-трима съквартиранти, наистина ти се връзва стотина лева. Но защо си мислиш, че в Пловдив няма да плащаш квартира? Аз лично никога не бих живял с жена и дете в апартамента на родителите ми. Въпрос на виждане, но така или иначе пак отиваме на варианта - под наем.

Средата на живот е много по-лоша от тази на Пловдив. Тук не се наемам да коментирам преди да знам твоето определение за "среда на живот".

Ако смияташ да имаш деца по-добре не ходи там. Защо?

В Пловдив ще си близо до приятелите си и ще се чустваш по- добре. В Пловдив вече нямам приятели - или са в София, или са в чужбина, или вече не сме приятели. Иначе да - в Пловдив винаги се чувствам добре



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: мтм]  
АвторФилип Makeдoнckи (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 05:32



Да напълно съм съгласен с теб! Най-добре е за младо семейство апартамент на изплащане.
За средата! Нямам намрение да повтарям това което говорят по телевизията. Колко престапления,боклуци и дупки. Един път ме обраха и то в София!
За да може човек да разбере дали имаме хубава столица трябва да види Белград и Букурещ. Kaква е културата на европеците е достатъчно да се качи ш на №109 във Варна през юли.



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: Kъдpaвия Kakaлoв]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 14:23



Нъц, безработицата в Бургас целогодишно не минава 4%



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: :)]  
Автор DBDWT 2OO5/O6Модератор (!Champions!)
Публикувано08.11.05 15:35



махъм. и земята е плоска



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: DBDWT 2OO5/O6]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 17:04



Земята е плоска само за тези, които отказват да приемат фактите.





Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: :)]  
Автор DBDWT 2OO5/O6Модератор (!Champions!)
Публикувано08.11.05 20:36



Щом си рекъл. Но земята си остава плоска, а Бургас - с по-ниска безработица от, да речем, София или Севлиево. Нали, щото те са с по 4-5%, а в Бургас е 3, 4!!! Аве Бургас!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.