Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 09.06.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Виж, Пловдив - в сравнение със София,нови [re: f(x)dx]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано08.09.05 11:36



по отношение на по-крайните квартали - е направо прелест!

Dolce vita!


Тема Айде, моля ви се!нови [re: vens]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано08.09.05 11:40



Защо не отидете в Рим, в Париж или в Ню Йорк, в по-крайните им части /а в Италия, дори в центровете на големите градове е мизерия, почти равна на тази в Столипиново!/...
Виждали ли сте помиен канал, течащ в задните дворове на "аристократични" къщи в центъра на Болоня? Защото аз съм, и мога да ви кажа, че човекът /италианец/, който ми показа това, псуваше на своя език и се червеше през цялото време....
Просто е глупаво да се сравняваме по показатели на мръсотията и мизерията...

Dolce vita!


Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: мтм]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано08.09.05 13:39



Да кажем,че на 20.8 видях сватбата в "ресторонт" Джия бийч...ами така е..като се дойде от село в големия град се виждат и нелицеприятни неща.Ако сравниш града ни с Ню Орлиънс например,ще видиш и доста положителни нещица. И не ми излизай с номера "Катрина",пред ромите тя е нищо...



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: мтм]  
Авторopss (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 15:48



20.08 е събота това обяснява автомобилният трафик!!!
Не съм съгласен че града е по-мръсен отпреди 5 години ( с изключение на центъра в момента)
Много изоставени сгради и заводи????????
Скитащи кучета????????
Цигани в центъра---е чак пък мнооогосрещат се но основно по някви си техни празници!!!
Олющени фасадивярно е има много сгради с олющени фасади



Тема Re: Разочарован съм от Пловдив!!!нови [re: мтм]  
АвторПлд (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 15:54



изоставени заводи, цигански гета

Къде точно ги видя тези неща ???



Тема Re: Айде, моля ви се!нови [re: Bambi*]  
Автор Fallen_AngelМодератор (ReBornArchdevil)
Публикувано08.09.05 16:09



Че он що го ползва за показателно колко било мръсно? С тоя римунт пу Главнътъ нея начин да не е мръсно...




Тема за Варна....нови [re: мтм]  
Автор Cтaниcлaв! ()
Публикувано08.09.05 16:29



Понеже стана дума за сравнения, да взема да се включа и аз. Най-малкото защото не седя вързан в Пловдив, а обикалям България и Европа на длъж и на шир... и много от нещата са ми ясни.

Да си кажа мнението за Варна. Вече съм го споменавал и друг път и то в клуб ВАРНА.

- извинявай, а какви бяха ония цигани в центъра на Варна? Беше квартал буквално на минута път от Морската градина.. Вземи ни светни, че ме беше срам да спирам и да питам кви са тия мангали насред курортен град....... О да.. и тук положението е подобно, но сравнението ти по този повод е неуместно.

- относно улиците и булевардите - извинявай, къде има много хора през лятото? Виж София на какво заприличва през юли и август. Или сигурно не ходиш по ония краища и не знаеш. Всичко отива на морето. Какво очакваш?
Улиците и булевардите са в лошо състояние, но са широки. То това (за качеството на настилката) си е синдром за България.

А какви са пътищата във Варна? Ох, за непросветените - една педя свестен път нямат варненци. Така са се увлекли в гЪзифицирането, че нямат време да пълнят дупки и да правят нови пътища.

- олющени фасади - къде ги видя? По главната? Ми да.. там са. Реститутите хранят внуци и деца като тебе - с големи претенции. И поради тази причина не им остава капитал да направят нещо. Пък и на тая възраст - 80-90 години на никой не би му се занимавало.

- за стандарта - как ще има каквото и да било в Пловдив, като внася в бюджета 5 пъти повече пари, отколкото получава?

- и въобще, как изобщо може да се сравнява Пловдив и Варна? Двата града са крайно различни. Сравнявай Бургас и Варна, например - градове, дръпнали изключително благодарение на морето. Каква икономика има във Варна и Бургас? Нещо не се сещам за значими обекти. Предполагам ще дадеш като пример НЕФТОХИМ. Хаха, комунистическа пародия - да е най-голямото пък да става квото ще. То ние нефт нямаме, строим предприятия дето в Саудитска Арабия няма.....

- и най-накрая........ птичка пролет не прави. 1-2 по-заможни български градове нищо няма да оправят....... съзнание трябва МТМ, съзнание.... скоро няма да го имаме

Е па и сам да съм у трамвайо, па че се бутам


Тема Щото тия, на пъпа на с т о л и ц а т а,нови [re: opss]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано08.09.05 17:03



не са нЕкак олУщени, нали? Особено в близост до Орлов мост, НДК, и тантарарара!

Dolce vita!


Тема Re: Щото тия, на пъпа на с т о л и ц а т а,нови [re: Bambi*]  
Авторopss (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 18:19



Bambi* за столицата ми е през....ама виж не искам пловдивските да са "олУщени"



Тема Re: за Варна....нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автормтм (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 21:05



Бе хора какво ви стана бе???? Аз изказах само своите впечатления.... Бях в града за 72 часа. Това е.... Не го срамнявам нито с Варна, нито със София. За мен Пловдив винаги е бил с пъти над тях и в чистотата, и в духа, и в хората...
Да си говорим колко цигани има до Морската градина и кой колко внася в бюджета няма нужда. Това видях - това пиша.... Може и да не съм прав, да не съм видял добре... Е, здраве да е





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.