Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 06.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СТОЛИЦАТА  
Автор noize_annoys (`Po3u`)
Публикувано28.11.04 11:32



Ето какво представлява града в който съм родена и израстнала..... Често идвам в Пловдив(обожавам града!) и последния път, като слязах от рейса на гара София се разочаровах адски много. Софиянците претендират да са нАЙ-НАЙ, града да е най най, и всеки който не е от София е `тъп провинциалист`, но какво представлява центъра на този град? Купчина буклуци! Вижте!
http://www.stolicata.hit.bg



"Смей се и Светът ще се смее с теб.Плачи, и ще плачеш сам" (Хораций)

Тема Re: СТОЛИЦАТАнови [re: noize_annoys]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано29.11.04 08:19



Не знам какво има на този сайт. Все още не съм го отварял. Обаче определено тази тема е за клуб София. Ако авторът мисли, че мястото й е тук, значи 90% цели заяждане м/у двата града. Което си е тъпо и чисто хабене на енергия.
Призовавам модераторът да изтрие темата или поне да я заключи.

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема Re: СТОЛИЦАТАнови [re: f(x)dx]  
Автор Fallen_AngelМодератор (Reborn Archdevi)
Публикувано29.11.04 09:32



Съгласен съм с теб! Току-що нахлувам и ще я локна...

do NOT click




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.