Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 16.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Випуск 1971< Гимназия Лиляна Димитрованови  
АвторБepлинep (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 21:04



Има ли някой, който да чете този сайт от горе поменатият випуск? Бях в клас " д", Желев.

Бих се радвал на feedback!




Тема Re: Випуск 1971< Гимназия Лиляна Димитрованови [re: Бepлинep]  
Автор dma (irq)
Публикувано08.02.04 17:34



Аз бях в Лиляната от 1986г до 1998г. Малко късно съм се родила, съжалявам

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Випуск 1971< Гимназия Лиляна Димитрованови [re: dma]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано08.02.04 17:56



Лиляна Димитрова - 1986 - 1994...

Май сме доста "питомците" на "президентското" училище :))



Тема Re: Випуск 1971< Гимназия Лиляна Димитрованови [re: Бepлинep]  
Авторpoten negar (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 03:26



ave az biah v "Lilianata" do 7 klas 1995-a, ama sled tva se mahnah. Mnogo zapadna za sazalenie tva daskalo v nashi dni, starata mu slava na No.1 v grada e samo spomen - po nikvi kriterii ne moze da saperni4i na Angliiskata, MG-to ili Ikonomi4eskia. Vsastnost daze Ryskata i Frenskata i Iavorov sa predpo4itani za osnovno obrzovanie, balat im za sedmoklasnici e po-visok... Na kvo sa dalzi tva, vse pak nii sme dali Bat' Petio na sveta...?



Тема Re: Випуск 1971< Гимназия Лиляна Димитрованови [re: Fallen_Angel]  
Автор dma (irq)
Публикувано09.02.04 10:03



Хихи и все хубави хора .

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Випуск 1971< Гимназия Лиляна Димитрованови [re: poten negar]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано10.02.04 13:43



Какъв номер едно, аз отидох там 88-ма в седми клас (не защото е № 1, а за да се махна от старото ми училище, където ме биеха момчетата) и още тогава приказките за "номер едно" бяха смешни.
Помня как една съученичка не одобри начина, по който трия дъската - тя признаваше само прави черти с гъбата нагоре-надолу - и ми каза: "Така може да я триете в "Георги Димитров", но тук е елитно училище!
Иначе имам в службата колега, роден 71 - Камен Кутманов. Но не знам в кой клас е бил.



Тема Re: Випуск 1971< Гимназия Лиляна Димитрованови [re: Mиpa CM]  
АвторБepлинep (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 21:01



Под понятието випуск 71 имам в предвид хората, които са завършили гимназията през 1971, а не тези, които са родени в 1971 година! Или вече деиствително съм забравил българският език!



Тема Според меннови [re: Бepлинep]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано13.02.04 11:44



Различните хора могат да имат предвид различни неща, като казват "випуск ... година". Затова уточних "роден".
Впрочем малко 50-годишни се подвизават из форумите. Не че хич ги няма, но са много по-малко от родените 71-ва например. Дано да намериш някой съученик.

Редактирано от Mиpa CM на 13.02.04 12:02.



Тема Re: Випуск 1971< Гимназия Лиляна Димитрованови [re: Бepлинep]  
Автор SuOma (непознат)
Публикувано13.02.04 16:39



Не си забравил българския език. Правилно се изразяваш. Проблемът е другаде. Дано да намериш съвипускници тук.



Тема Re: Випуск 1971< Гимназия Лиляна Димитрованови [re: Бepлинep]  
АвторB. (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 21:23



Аз биах випуск 81,но помниа Желев.А ти помни6 ли Пен4ев,Даскалов,6и6манова,Филипов?Велики!Господи,колко години назад ме вра6та6...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.