Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 11.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Български Национален Клуб за Цветни Канари  
Автор CИM ()
Публикувано21.10.03 09:23



Дами и господа ,не разбирам проблемите които вълнуват модераторите но се надявам въпреки всичко да имат някой който е над тях с достатъчно власт да им издърпа сериозно ушите за безотговорната и лоша работа .dir bg е може би най големия форум поне такива са моите познания , трябва ли да позволявате такива своеволия без значение дали са към национален клуб или към отделен човек . Не вярвам всички които управляват dir да са бездушници и би трябвало да разбират достатъчно от бизнес взаимоотношения. Не мога да повярвам , пращаме писмо с желание да се регистрираме при вас и някой отговаря подигравателно че се пише от три компютъра - около 200 мнения и над 2700 влизания за по малко от 2 месеца . Ами като е станала темата дълга защо не я изстрихте 2/3 от началото защо всичко?! Директно ви обвинявам в тенденциозност за съжаление този който ни изтри знае кои сме а аз например не знам кой е .Икакви са тези правила в движение и защо не важат за всички .
Въобще нямате право да осирате най големия форум с безобразията си в крайна сметка ние не сме тук безплатно.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 23:00



Разбирам ,че си ядосан .Но битката продължава , ето ни отново .



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
Авторbavkan (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 00:26



Май всички спят , а аз още пиша покани . Лека нощ.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
Автор zoovenci (the best)
Публикувано22.10.03 22:38



Шибаната работа си е шибана работа! Дори и в Dir.bg



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: zoovenci]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 00:34



Венци ти си прав . Но трябва да се борим . В противен случей сме долу . Какво казва папага ла тти на твоята тъщата. / Извинете днес меи донесоха прекрасно вино за бъчва . След изложбата Ви каня всички и модераторите в Бистрица на купон / Толкова много сме изтърпели ,че нищо вече не ни плаши . Обичам Ви /може да е от виното , но е добро / Знае ли някой защо е зададен въпросът " да бъдеш или да не бъдеш?" Един от синовете ми / имам трима/ май че смъча .



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: zoovenci]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 02:09



Колко си прав!



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: БAB]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано23.10.03 11:37



Чакай, чакай. За каква борба става дума? Срещу кого ще се борите? Какви са тия демодирани революционни лозунги?!? Мелниците май пак са на мода.
Я се огледайте, уважаеми любители на птици. Нямам нищо против вас, обаче направихте от мухата слон (или от канарчето кондор).
Това е форум с модератор, който преценява уместността на темите. Модераторът е направил грешка поради липса на опит и от добро желание да помогне, а не поради някакви злоумишлени намерения. Както видяхте, нещта се изясниха и модераторът, както и повечето потребители, на които им пука, са добронамерени спрямо вас. Защо се напъвате да промените тази ситуация и работите срещу интересите си?!?
В общи линии май взимате себе си и хобито си твъде насериозно, а това е жалко, защото то трябва да е източник да удоволствие и разбирателство, а не на негативни емоции и дрязги.
Пожелавам ви успех с птичките и друг път първо се ориентирайте в ситуацията, а чак след това давайте такива крайни определения.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Boby_]  
Автор lQ (predator)
Публикувано23.10.03 11:52



да, бе - надушиха световна конспирация против канаровъдите...

не е лошо да взимат хобито си насериозно, само да имаха малко повече чувство за хумор. щото иначе изложбата следващия месец ще стане нещо като конгрес и... така де - няма да отидем до пазарджик да я видим, ако ще трябва да слушаме речи, започващи с "другари, международното положение е такова, че..."



а "от канарчето - кондор" е истинско попадение!

...хайку за вълци...


Тема off topicнови [re: lQ]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано23.10.03 12:38



Май с теб можем да си говорим, когато темата е някой трети...



Тема Re: off topicнови [re: Boby_]  
Автор lQ (predator)
Публикувано23.10.03 12:42



то винаги така се започва
пък иначе винаги сме били аргументирани - нищо лично, просто не можем да се понасяме

...хайку за вълци...


Тема Re: off topicнови [re: lQ]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано23.10.03 12:51



Що пък да не можем да се понасяме? Аз лично никога не съм те виждал на живо, тъй че гаранции няма никакви.



Тема Re: off topicнови [re: Boby_]  
Автор lQ (predator)
Публикувано23.10.03 12:54



така си е. и ще ми е интересно да се запознаем.


...хайку за вълци...


Тема Re: Bobyнови [re: Boby_]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 14:03



Boby mislia che ne si v chas i zatova ne znaesh za kakva borba stava dyma.
Zapoviadai v kluba shte ti razkaja podrobno ,za da ne si mislish che sme
drugari-komunisti.



Тема Re: Bobyнови [re: Debelia49]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано23.10.03 15:35



Не се обиждай - наистина нямам идея за каква борба става дума - мислех, че иде реч за борбата срещу злия модератор на клуб "Домашни любимци" и неговата всемирна конспирация срещу вас, но явно става дума за нещо друго.
Призовавам обаче към малко повече чувство за хумор.
Едва ли ще мога да дойда в клуба, но ви пожелавам успех! И гледайте по-ведро на живота.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторMCM (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 17:43



Лично познавам почти всички от клуба и смея да твърдя, че нито са комунисти нито са без чувство за хумор нито са на 50 години както ги оприличават някои. Това са едни страхотни хора които не хранят лоши чувства към никого. Така, че спрете да измисляте разни глупости за тях - били мутри мутреси и какви ли още не. Биха били щастливи ако чрез този форум бъдат полезни на всички вас които искат да научат нещо повече за птиците. И повярвайте ми ще останете доволни от информацията която могат да ви дадат. Те са професионалисти.



Тема Re: Bobyнови [re: Boby_]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 20:51



Blagodaria za pojelanieto.Budi sigoren che stava duma za druga borba.
Bih se radval ako posetish nashata izlojba.Na kolko godini si?



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: MCM]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 00:05



Добър вечер. ТУК ПО ОБЕДНО ВРЕМЕ НЯКОИ СЕ ОБЯСНИХА В ДОБРИ ЧУВСВА . Но защо в нашия форум . Много скоро ще излезем от клюкарницата и младите двадесет годишни момченца не ще се забавляват с нас . При кучкарите има много повече хляб. Казвам ви го като ветеринарен лекар с повече от 20 години стаж. Познайте на колко години съм . В къщи имам три момчета , на които скоро ще им забранят да пипат копютрите . По доре е да се занимават с градинарсто и да четат Шекспир , отколкото да си губят времето като се "шегуват " с по сериозните хора .Ако във времето в което се занимавате с неща , които не ви интересуват учите някой език , ще сте си много по полезни . Човек , когато няма нежната душевност , аналитичния ум и истинското чувство за хумор си вре носа там където нищо не разбира .
Модератора разбра за грешката си и се извини , възпитано момче , в противен случай нямаше да бъде модератор . Ние наистина се вземаме на сериозно ,защото оглеждаме деца като вас и искаме в хобито си да намерим релакс. В същнос всики от хобито са много готини и възръстта ни е от 14 до 75 , това не ни пречи да правим страшни купони и истински да се веселим , без черна гадна музика и наркотици . нещо което младите вече неумеят.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: БAB]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано24.10.03 10:41



"Добър вечер. ТУК ПО ОБЕДНО ВРЕМЕ НЯКОИ СЕ ОБЯСНИХА В ДОБРИ ЧУВСВА . Но защо в нашия форум. " Вашия форум? При положение, че дори не си си направил труда да се регистрираш?!? Хм, много остроумно, няма що.
А колкото до двадесетгодишните, благодаря за комплимента! Поласкан съм! Само ще ти кажа, че дъщеря ми вече се оправя достатъчно добре с компютрите и нямам намерение да и забранявам да работи с тях и да я осакатявам интелектуално, както се каниш да направиш ти с твоите деца.

И сега нещо по-важно. Това е СВОБОДЕН ФОРУМ в ИНТЕРНЕТ. Това не е сбирка на канаровъдния клуб. И поради тези причини всеки е свободен да пуска теми и мнения, да коментира и обсъжда чуждите, както и да клюкарства по всички въпроси и по начина, който му се харесва. Правилата на клуба и модераторката (която е момиче, а не момче за твое сведение) оперделят кои мнения са уместни и могат да останат и кои - не.
Честно казано, опитах се да проявя разбиране, търпение и доброжелателност към хора, които явно не се ориентират много добре в обстановката. Ако не проявяваш търпимост към чуждото мнение, независмо колко несериозно ти се струва то, значи Интернет не е подхдящо място за теб.
Ако авторт на темата би желаел никой да не нарушава спокойствието му, като се намесва в разговора, можеше да помоли някъде в текста и лично аз бих се въздържал от коментари. Но след като такова нещо няма, не можеш да очакваш, че ще си говорите тихо и спокойно. Ако искате спокойствие, направете си частен сайт с регистрациа на потербителски имена и пароли за достъп. Форумите на Dir.bg осигуряват определени услуги, сред които обаче не фигурура конфиденциалността на публикуваните мнения.
В общи линии с теб нямаме какво да делим и няма никакъв конфликт на интереси. Не ми е ясно защо умишлено търсиш конфронтация. Гледай си канарчетата (които са едни чудесни птички - аз самият отглеждах няколко преди години) и им се радвай. Но не забравяй междувременно да уважаваш чуждото мнение (забележи - именно да уважаваш, а не да се съгласяваш с него), защото ако не го правиш, язък ти за годините.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Boby_]  
Автор CИM ()
Публикувано24.10.03 12:50



Странното е че откакто изтриха старата тема пишат такива като тебе и се опитват за щяло и нещяло да обсъждат да дразнят и да се правят на важни . Добре какъв ти е специално твоя проблем -това е свободен форум в интернет и бла бла и по тези причини всеки е свободен да пуска теми и мнения и бла бла да коментира и обсъжда както и да клюкарства да сере и да си прави каквото си поиска.Явно е такива като тебе не се ориентират в обстановката , защо вместо да даваш квалифицирани мнения за този или онзи , не си намериш някаква работа или по подходящ форум или тема . Защо се опитвате да се държите нагло и нахално?!Още повече никой от нас не е анонимен ,всеки знае кои сме и каде да ни намери и освен всичко друго не знам да има някой който да е криминално проявен.Не виждаш ли че постоянно си противоречиш, значи ти можеш да пишеш каквото си поискаш а някой друг не може защото не разбира
или не знам си какво . Да ,опитваме се да водим сериозни разговори и да правим големи и сериозни неща и когато почнат да те заливат с безмислици и глупости не може да не преминиш добрия тон и да не прекалиш. Добре бе ,не разбирам защо са тия напатки явно е че ти и още няколко анонимни се взимате много на сериозно, каде сте видяли аз или някой от нас да влиза и да върти инриги ,да дразни и какво ли не във форуми които нямат нищо общо с нас.Веднага отварям скоба или може би имате нещо общо с канарджиите ?! Има няколко човека или по точно нещастници от България които нон стоп се опитват да съботират и нашия клуб а и цялото канрджийско движение , последната изцепка е че в международната организация са се получили 2 писма едното че не сме легитимни и че нямаме регистрация което отпадна моменталически просто може би в момента само ние сме с реална и адекватна регистрация.И второто че променяме датата на изложбата, с цел да не дойдат съдиите в уречения ден и час. Всичко това се случва в рамките на месец а ние го разбрахме преди седмица . Веднага след това изтриха цялата тема и веднага след това и вашите безмислици ееее, какво да си мислим ние ?!Колкото до собствения сайт ако не ни мине път някой като вас дето се бъркат на всякъде до седмица официалните ни неща ще се преместят където наистина им е мястото. А колкото до форума той е на всички това бяха твои думи ,просто като не ти е на сърце спри с глупостите и влизай там където очакваш да откриеш интересите си .Определено си интелигентен човек лично аз не те разбирам защо е всичко това ! Разберете че не се нуждаем от вашето разбиране и това че вие не ни разбирате е просто защото не сте в час с нещата за които се борим и които ни спират.



Тема заБобинови [re: Boby_]  
АвторKOЛИT (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 13:03



Много добре му отговари.Явно господин БАВ страда от някакви комплекси,
затова постоянно търси повод за дразги.Другата вазможност е да страда
от мания за величие.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано24.10.03 13:12



Мога да ти гарантирам, че нямам нищо общо с писмата. Мога още да ти кажа, че едва преди два дни научих, че съществува такова нещо като клуб на канаровъдите в България.
Мога да ти обясня защо се дразня от това какво и как си пишете - опитвате се да си създадете ЗАТВОРЕНО и НЕДОСТЪПНО за външни мнения общество в рамките на форум "Домашни любимци" на дир.бг. Е, не му е тук мястото. Ако искате да си говорите за канарчета, канаровъдство, изложби, бъдещи планове - чудесно, не виждам кой би имал нещо против. Но ако искате да си говорите САМО ВИЕ, тая няма да я бъде.
Говориш за саботажи. А щом е така, значи не би имал нищо против да ми обясниш ясно и конкретно С КАКВО, ПО ДЯВОЛИТЕ, ВИ ПРЕЧАТ СТРАНИЧНИТЕ МНЕНИЯ? Някой да е казал нещо лошо за вас? Някой да ви е попречил да си говорите по някакъв начин? Модераторката ви изтри темичката по погрешка, а вие веднага се разсмърдяхте до небето. Ей затова се намесих, щом се интересуваш от мотивите ми.

Още нещо по въпроса за анонимността и ореинтацията в мрежата - името ми е леснооткриваемо по регистрацията ми. Имам предвид трите ми имена. Използвам една и съща регистрация на много места. Ха да видим можеш ли да разбереш кой съм. Ако успееш днес до края на деня да научиш и да пуснеш тук трите ми имена, ще призная на драго сърце, че се ориентираш добре в мрежата и ще ви остава да си водите разговорчетата на спокойствие. Ако пък не успееш, аз ще ти ги кажа - не се крия от никого.




Тема Re Bobyнови [re: Boby_]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 13:31



Abe pich ne te li murzi da shliapash tolko mnogo po klavieturata.?
Kakvo tolkova te pomolihme,samo da ne ni dosajdash.
Tolkova li ti e trudno?



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Boby_]  
Автор CИM ()
Публикувано24.10.03 13:45



Честно ти казвам слабо ме интересуват именатати както забелязваш ако четеш всичко аз съм доста умерен в приказките си но всичко си има някаква граница .Анонимен си защото не си си оставил никакъв адрес всеки може да се регистрира елементарно е въпроса е в това като си регистриран това дава ли ти право да злословиш и обиждаш без дори да познаваш човека без да познаваш работата му без да знаеш заслугите му. Абе страшно се дразня от празнодумието пиша ти и се мъча да те убеждавам в неща които не те интересуват.Не сме затворено общество винаги можеш да се убедиш лошото е че и аз се хващам че някои от нас прекаляват. Просто не ми се карай опитай се да си по учтив и търпелив и бъди на всякъде където намериш за добре.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано24.10.03 13:55



В тази връзка можеш просто да погледнеш какво ще кажа на съмишленика ти по-горе. Хайде остани си със здраве и не се изнервяй толкова лесно, че ще си скъсиш живота. Ето нещо, над което да поразсъждаваме всички:

"Да се ядосваш означава да наказваш себе си за грешките на другите!"



Тема Re: Re Bobyнови [re: Debelia49]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано24.10.03 13:56



Е, това вече е друго нещо.
Там е работата, че досега никой не помоли за нищо, само настоявахте. Вече съм умиротворен като новородено и млъквам, само ще гледам отстрани.



Тема Re: Re Bobyнови [re: Debelia49]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано24.10.03 14:05



А, и още нещо забравих - ако толкова ви пречат мненията, които разводняват темата, пуснете една лична бележка до модераторката с молба да ги поизтрие - не вярвам тя да ви откаже, а и ми се струва, че никой няма да има нещо против.
В тази връзка ето едно предимство да си регистриран - можеш да пращаш и получаваш лични бележки.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Boby_]  
Автор CИM ()
Публикувано24.10.03 15:25



Я гледай ти , значи си бил и мъдрец ако ми изпееш и една песничка направо мога да те обикна



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
Автор MCM (непознат)
Публикувано24.10.03 21:54



Защо се нервите толкоз бе хора я малко по спокойно, какво толкова се е случило? Всеки си пише разни неща всеки си разсъждава и ако на някой не му харесва - никой и с нищо не го задължава да отговаря. Чувства се някакво напрежение в домашни любимци което според мен не е в полза на никой. Я се усмихнете..



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: MCM]  
Автор CИM ()
Публикувано25.10.03 16:50



Най на края едно помирително мнение



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторDebelia 49 (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 18:41



Nadiavamse ottuk natatak da e taka!



Тема Re: заБобинови [re: KOЛИT]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 01:20



Благодаря за диагнозата , спести ми разходи при лекар. Как мога да те почерпя ?



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 01:32



Благодоря ти . Не съм сигурен , че Боби /той ми е адаш и ме е страх да не ме збърка някой простак с него /те разбира .Вероятно има крещяща нужда да се изявява . Постави срок да разберем , кой е . Аз много добе зная и ако разбере моят псевдоним , а той е написан на входната ми врата ,ще се сети , че някога много съм му помогнал . Но до тук , повече с глупости не ще се занимавам . В скоро време ще имаме място където ще сме защитени от целомъдрени мнения . Да истина страдам от мания за величие и се чудя за как да си прахосвам парите . Май за 200кг свиня си струва , Виното е прекрасно , дано не вкисне в бурето . СИМ и ракията я бива след като пйнем по бутилка и още можем да пишем с малко грешки . Защо не поканим тези момчета и момичет " на живо " да разберат , че сме готини хора .



Тема !?!нови [re: БAB]  
Автор lQ (predator)
Публикувано26.10.03 02:09



О, богове!

да те "збърка някой простак с него"??? кой тук е простака?!

като толкова не ви харесва нашия форум просто не пишете в него! всички са добронамерени, но просто не можете да се спрете! тц-тц-тц... заяли сте се като деца на площадката пред блока.

Боби ли ви е крив, бре хора? май само си търсите повод да се дразните. как очаквате някой да почне да се интересува от хобито ви като се държите по този начин? вообще повече не искам да чета темите ви. мислех, че ще науча нещо интересно от вас, но от тук нататък ще се допитвам само до zoovenci с лични бележки ако той няма нищо против.

от тук нататък обичам канарчетата просто така и няма да се интересувам повече от вашия клуб. запазете си 200-килограмовата свиня.

...хайку за вълци...


Тема Re: !?!нови [re: lQ]  
Автор CИM ()
Публикувано26.10.03 08:36



Стига не ни мрази не сме лоши хора просто различни хора различни характери



Тема Obeshtanieto ostava nali?нови [re: lQ]  
АвторDebeli49 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 08:59







Тема Badi dobraнови [re: lQ]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 09:22



Predlagam da sprem s vsichki drazgi v kluba.Bih bil mnogo shtasliv ako
si govorim samo za nasheto prekrasno hobi.Chakam otgovor ot IQ



Тема :) добре,нови [re: Debelia49]  
Автор lQ (predator)
Публикувано26.10.03 14:33



глупаво е - няма да отговарям повече нищо на БАВ, за когото това явно е толкова омерзително, че след като чете мненията тук после се къпе със светена вода.

иначе преди имах едно глостърче, а канарчето, за което става въпрос сега ми се струва идентично с това:



на изложбата ще дойда на всяка цена, няма да я изпусна. все пак, обичам ги тези малки славеи...

...хайку за вълци...

Тема Re: :) добре,нови [re: lQ]  
Автор CИM ()
Публикувано26.10.03 22:00



Дано томахавката да е заровена дълбоко защото ми писна от безмислици .Дебеличкия може да те научи много един от най добрите е.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: БAB]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано27.10.03 10:09



Ще си затворя едното око за глупавите ти заяждания и обиди, за да мога да се съсредоточа върху главното.
Определено ме заинтригува с твърдението си, че знаеш кой съм и някога много си ми помогнал. По този повод името ми е Боян Калинов. Ще ми е много интересно да науча твоето, както и по какъв начин точно си ми помогнал. Казвам това без лоши намерения - наистина само и единствено от любопитство.



Тема Re: гледай и чети внимателнонови [re: Boby_]  
Автор CИM ()
Публикувано27.10.03 13:58



Аз съм писал че не ме интересуват имената ти и никога че съм ти помагал или каквото и да било защото ако вобще се познавахме разговорите щяха да имат друг привкус.Бъркаш ме с друг и стига с тази ехидност и дръвчене разбрахме че си страшилище и с големи зъби между другото флаша ти е много оригинален



Тема Re: гледай и чети внимателнонови [re: CИM]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано27.10.03 14:16



С теб се разбрахме. Аз отговарям на ето това на БАВ (цитирам дословно):
"Не съм сигурен , че Боби /той ми е адаш и ме е страх да не ме збърка някой простак с него /те разбира .Вероятно има крещяща нужда да се изявява . Постави срок да разберем , кой е . Аз много добе зная и ако разбере моят псевдоним , а той е написан на входната ми врата ,ще се сети , че някога много съм му помогнал . Но до тук , повече с глупости не ще се занимавам..."

Как мислиш, не си ли струва иронизирането? Аз мисля, че направо плаче за това.
Между другото, като гледам как отговаряш на мнения, които не са в отговор на твоите, ме гложди мисълта, че четеш на "Пълен преглед". Защо не пуснеш на "Кратък преглед" - така ще можеш да виждаш йерархията на мненията и ще ти е по-лесно да определиш кое на кое се явява отговор? Можеш да превключиш двата режима от лентата горе в дясно - там има пет бутона (три стрелки и два, подобни на странички с текст). Натисни най-десния и се радвай на гледката.



Тема Re: гледай и чети внимателнонови [re: Boby_]  
Автор CИM ()
Публикувано27.10.03 17:52



Стига бе човек мога да чета и пиша ! Просто наистина обичам да съм през големия... Колкото до Бобо не разбирам какво става , впрочем и на него много му се събра може би затова си изпуска нервите . Сед изложбата ще е друг човек убеден съм



Тема Re: гледай и чети внимателнонови [re: CИM]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано28.10.03 08:45



Добре, добре, не се обиждай. Дано да се пооправят нещата след изложбата. Успех и карайте по-спокойно - сякаш на сила искате да си създадете врагове!



Тема Spokoini smeнови [re: Boby_]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 09:36



Boby nadiavam se che niamash nishto protiv che shte otgovoria
vmesto SIM.Mislia che neshtata se poyspokoiha.Mejdy teb i men
ima niakakva zavisimost.Ti si gladen az puk sam debel.



Тема Re: Spokoini smeнови [re: Debelia49]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано28.10.03 10:41



Еееее, сега пък и ти. Такива намеци за човекоядство не приемам. То че съм гладен, гладен съм, ама чак пък толкоз...
Пък колкото до дебелите, май с теб сме от една партия с първа точка в програмата, която гласи следното: "Мъж, който е под 100 кила, не е никакъв мъж!"



Тема Pod 100kg nikogaнови [re: Boby_]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 11:21



Ako naistina si nad 100kg iavno sme v edna portia.Dа znaesh che v tazi
partia shte vleznat oshte hora kato: SIM,BAV,i dr. no niama losho nali?



Тема Re: Pod 100kg nikogaнови [re: Debelia49]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано28.10.03 11:38



Абсолютно доста над 100 кг! Ако само се намери някой да убеди жена ми, че голямото е красиво...

П. С. Виждаш ли как почти всеки разговор се изражда и разводнява? Това е почти неминуемо тук.



Тема Re: Pod 100kg nikogaнови [re: Boby_]  
АвторDebeli49 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 12:24



E kakvo ot tova? Az sam tuk za da si govoria za hobito, ako ima s koi
I sashtevremenno da se zabavliavam.Nali zatova vseki e svoboden da
si pishe kakvoto iska????



Тема Re: Pod 100kg nikogaнови [re: Debeli49]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано28.10.03 12:36



Така де, аз ги говоря тез работи отдавна, ама на, тук-там ударих на камък...
Е, аз го "наглеждам" редовно тоя форум, така че ще си говорим при подходящ случай.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторJorkata (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 17:09



Хора!
Имам въпрос. Я разкажете нещо за известното напоследък "Кобалтово канарче". Разбрах че било върха на сладоледа!

....и никакъв офтопик....



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Jorkata]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 18:02



Ti otkade si chyl za tova kanarche?Tova e moje bi poslednata mytacia v sveta
na kanardjiistvoto,pone za men.Naistina e varha na sladoleda!



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Debelia49]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 23:34



Открих още едно щатно място , малкият Тони е много щастлив/получава хонорар за да не могат да се заяждат с правописа ми / Но към клаузата ще трябва да коригира и всички величия в сайта , защото с просто око намирам много грешки .
Претеснявам се за здравето си !!!!



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Debelia49]  
АвторJorkata (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 02:24



Чух да се говори за него! Чух още че черният цвят се получава чрез отлагане на максимум количество меланин в черния ред. Ама.......нищо повече не знам.
От къде произхожда мутацията?
Кой я е създал?



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Jorkata]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 14:38



Mislia che Jorkata e niakoi koito e dosta dobre zapoznat s kanarite.
Ako niakoi se opitva da ni izpitva niamam nishto protiv,samo da znam
koi e toi.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Debelia49]  
Автор MCM (непознат)
Публикувано31.10.03 20:10



Внимавай че може и да те оценяваме. Какво ще кажеш за къдравите канарчета? А ми сега ????



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: MCM]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 21:30



Chakai neshto ima oburkvane.Az sum chlen na klub cvetni kanari.
Kudravite kanari sa figorno stoikovi ptici.
Pitai neshto za cvetnite.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
Автор Legenda VivaМодератор (Viva Forever)
Публикувано05.11.03 15:06



Ето я темата, но вече не е статична.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Legenda Viva]  
Автор CИM ()
Публикувано05.11.03 18:41



Скъпа модераторке в голяма грешка си -никой предполагам не държи на тази тема ,която цялата е пропита от нерви и здържан гняв . Темата на която държахме беше съвсем друга и представляваше представяне на клуба +покана за изложба . Всъщност и на нея не държим чак толкова просто някой коректно трябваше да каже -извинете по грешка изтрита и толкос . Ти го направи толкова завоалирано че нищо не се разбра но това вече е минало и сега те моля изтрий тази тема цялата защото в нея не се намира нищо добро за всички ще е по добре да изчезне благодаря предварително . Ако някой пита аз ще обесня че съм помолил и защо!



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 09:03



Napravo mi lipsvat vsichki koito pisheha tuk,bez izkluchenia.
Ne zabraviaite 15 , 16 e izlojbata v Pazardjik, kania vsichki koito
imat jelanie.Do tam sa samo 100 km.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Debelia49]  
Автор CИM ()
Публикувано11.11.03 19:54



Бях в събота и неделя на изложбите в Стара Загора и Бургас . В Стара Загора имаше голям пазар на който се продаваше всичко , но в изложбената зала работата беше доста вяла дори мога да кажа че на вън сякаш имаше по добри птици . Явно колегите срещат някои затруднения които им е трудно да разрешат . Жалко е защото в този прекрасен град има истински хобисти и малко не достига за по добро и качествено ново ниво . В града е явно че се набляга повече на певческите породи докато цветните просто бледнеят и нямат сериозно представяне . В Бургас нещата вървят според мен изключително лошо , не ми е ясно защо колегите са допуснали такова тенденциозно и под всякакви критики съдийстване . Защо позволявате да се подиграват с труда ви !? Нещата бяха толкова очевадни че направо не ми е ясно в кое е проблема - на всички ли са толкова сбъркани критериите , просто не разбирате какви са световните тенденции и начини на оценяване , или какво , оставяте се на всеизвестни интриганти и нагаждачи и явни неразбирачи да се подиграват с труда ви !? Видна е липсата на обща организация и общи правила които да са за всички . Питам кой позволи и на кой му е изгодно на една и съща дата да се правят изложби във Варна , Бургас , Стара Загора и антиизложбата в София . Неразбирате ли че губим всички от тези глупости които раздират движението в цяла България !? В София 160 птици от 5 изложителя в Стара Загора 76 в Бургас 180 и на всичкото отгоре си позволяваме волностите да се дърляме и цепим - какво имаме да делим !? Любовта към птиците на всякъде е една с изключение на такива като Асен които преживяват като мамят и лъжат начинаещите . Добре ,ние в Пазарджик ще покажем 500 птици но дори и с тях не е това което може да бъде ако се съберем всички под един покрив при ясни правила които важат за всички и задължително със съдии с международен лиценс . Имаме амбиции за истинска Балканска изложба , как да го постигнем само нашия клуб и каде са истинските критерии , идва Португалеца да купи нещо интересно и какво вижда - chicken.Идва Турчина и купува от някои по 30 на едро а при някои по 10 . Къде е скапаната Асоциация с какво се занимава и защо пречи вместо да помага . Тези които я управляват да си ходят ако не искат да ги пуснем ние - въобще защо позволяваме всичката тази порнография!? Моля ви помислете нова година нов късмет нека се съберем и да се погрижим всички заедно за общия интерес !



Чакаме ви на нашата изложба има какво да се види и най вече да се обсъжда и договаря



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Legenda Viva]  
АвторБoбo Beлeв (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 01:15



Скъпа модераторке , никога не забравяй от къде си тръгнала и кои хора са ти подали ръка . Дай на някой влас за да видиш колко пари струва . Не пипай птиците ,от които нищо не разбираш , те не са далматинци . Не забавай че някои хора дърпат конците ,дори в Интернет , не тръгвай срещу тях - ще загубиш . Не ти ли прави впечатление ,че в продължени на много време никой не бе повдигал тема " канарче " А какво става сега ? Помисли си и се извини чиннно на всички засегнати ,защото не знаеш в колко дълбоки води навлизаш Не исках да се намесвам , но явно не разбираш някои неща , а на мен си ми симпатична , още от малка , със своята борбеност и желания да промениш нещата . Обади се не в ефира .



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторД-p Beлeв (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 00:50



Хубаво е да пишем в една рубрика . Толкова сме малко ,а така се разпиляваме .



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Legenda Viva]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 00:52



Браво !



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Д-p Beлeв]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 06:20



Взехте да се плюете помежду си . Много не разбирам темата ,но май сте си чисти българчета .Някои много наперени и мислещи се за важни , други просто злобни .Пишете поне само в една рубрика за да не си губим времето да я четем. Един пък почти не наби модератора ,че не му дали отделен клуб . Не виждате ли ,че сте само 4,5 ,човека и ако като нещо ново не сте ни били интересни ,отдавна да сте на последна страница . Така е ,историята изхвърля ненужното . Впрочем, още колко години ще правите сайта ,за който имате претенции ,че е прекрасен?



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Hяkoй]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 09:15



Abe niakoi,zashto sled kato ne razbirash temata vlizash i pishesh .
Nachina po koito izkazvash mnenie mnogo poveche te doblijava do
Bai Ganio Balkanski otkolkoto nas.AZ lichno ne se sramuvam che sam
Bulgarin.Kato ne sme ti interesni kakvo te interesuva nashia sait?
Tochno ot takiva kato teb ne zavisi na koia stranica shte budat temite ni.
Mnogo prisushto za GANIOVCHETA kato teb e da si butat nosa tochno
kadeto ne triabva.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Hяkoй]  
АвторJorkata (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 21:00



Господин Някой! Или може би господин никой?! Как мислиш че ще е по-добре? Не знам кой си и какво си, но си мисля че ще е добре поне да се конкретизираш като персона, когато взимаш отношение по клубната дейност, защото поне на мен ми е омръзнало да чета "словесната диария", на разни типове, които сами по себе си не правят нищо градивно. Като си толкова "майстор", що не се хванеш да помогнеш, или поне да се вместиш в "петилетката", защото май това ти липсва.
Ако пък случайно се познаваме - още по-зле за теб, защото явно нямаш смелост да си кажеш нещата - очи в очи. А сайта, при всички положения вече е факт, но не знам дали ще можеш да извлечеш нещо полезно за себе си. "Труден е животът" особенно за някои индивиди с особенно чувство за обществена проява. ......продължавай в същия дух.... много си велик!



Тема 4,5 човека,които историята ще изхвърлинови [re: Hяkoй]  
Автор zoovenci (the best)
Публикувано20.11.03 22:55



О канарджий! О любители на птици!Не разбрахте ли че хората,които плащат за този форум,коват историята на живота!(Така е ,историята изхвърля ненужното .) Те са цензурата тук!И само чакат да се направи сайта и ще духнат всички теми за птици от тука. За тях,ако няма интрига в дадена тема и обидени хора,които се ядат помежду си- явно това не е тема за този форум. Спокойно! Всичко си идва на мястото.Ние няма да спрем да гледаме птици-те пък няма да започнат!
Който си мисли че си губи времето в момента като чете това,му заявявам директно: Ти не си човек,който се интересува от птици! Е,като не си такъв,какво правиш в тази тема? От сплетни и словоблудстване ни е дошло до гуша! Да се опитаме да направим нещо положително,нещо интересно,за да се впечатли по-голяма аудитория. Не забравяйте-там където има сплетни и други простотий,нови хора няма да дойдат! Дори и някои от присъстващите си отиват. Спирам!
Акъл не давам-изказвам мнение. НАЛИ МОЖЕ????????



Тема Re: 4,5 човека,които историята ще изхвърлинови [re: zoovenci]  
АвторJorkata (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 23:55



Венци....
Дано да си прав. Искренно се надявам историята да изхвърля ненужните неща около нас. Аз обаче имам странното усещане, че човекът написал горното освен че разбира от птици, е доста навътре в нещата. Нищо чудно и да го познавам лично.
Много пъти съм опитвал да си отговоря на въпроса защо тук на "балканите" нещата не вървят. До сега отговор не съм намерил, но е очевидно съществуванието на фактори като злобата, завистта, склонността да се дърпаме към дъното. Не случайно около Българския казан в Ада няма дяволи - , просто българите сами се дърпат надолу!
Съществуват хора които се страхуват от новото, страхуват се от това че не могат да контролират нещо което не разбират, тоест хем им се иска - хем не им стиска. Предпочитат да действат и философствуват сред общество от хора, които могат да контролират. Да властват с въображаемото си ефимерно, самовлюбено АЗ. Това АЗ обаче се е трансформирало в "Някой" в среда на несигурност.

Има и една друга категория хора, които дават душа и сърце за целта която гонят. Тази категория обаче доста се стопила в последно време, обидена от злословения и подигравки.
Проблемът не се корени в някакъв форум или някакви птици. Той е по дълбоко - намира се в нас.
Този господин "някой" за мен вече се е превърнал в "никой", но той е един типичен преставител на хората които дърпат надолу. Дано се разпознае сред това което е написал. Искренно му го пожелавам. Защото май се е наакал сам...

..... а щях да забравя.....освен това този човек явно се е прескочил и надживял като Българин, защото си позволява да ни анализира какви Българчета сме ние.
В заключение мога да споделя на този човек, че точно НИЕ сме тези Българчета, които правят или поне се опитват да правят нещата по-хубави, независимо дали гледаме птички, създаваме технология или просто се възхищаваме на хубавите неща.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторJorkata (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 21:36





edno canarche...



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Jorkata]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 22:32



Женска , ахат с мутация опал мозайка . Наказателни точки би получила за малко повече липохром и състоянието на перата , няколко малки перца са разместени . Разбирасе това не я прави по-малко прекрасна .



Тема Re: А тованови [re: БAB]  
Автор CИM ()
Публикувано25.11.03 09:30




Имаме страхотни шампиони за жалост малко снимки отговарят на критериите за добра поза и добър фокус . Все пак ще имаме удоволствието да покажем поне 50 снимки и почти толкова от най добрите представители на FOI от съдийския каталог и учебник за 2002 г .За повече информация -





http://www.canary-bnccc.com/photo.html



Тема Re: Приканвам д-р Велевнови [re: CИM]  
Автор CИM ()
Публикувано25.11.03 09:48



Искам да помоля д-р Велев да отвори нова тема в DIR BG и да разкаже от позицията на председател на БНКЦК за големите успехи които постигнахме в Пазарджик , както и за неизбежните - но малко неуспехи . Мисля че има с какво да се похвалим и е време да не сме скромни . Не е лошо и това че ще споделим неуспехите си , което ще е пример за някои надявам се.Практиката след всяка снимка да се дава малко обяснение от големи специалисти е прекрасна и поучителна и моето предложение е тя да стане постоянна , ще е полезна ЗА ВСИЧКИ които се интересуват да научат истината за птиците.


http://www.canary-bnccc.com/photogallery/canary/bnccc13.jpg



Тема Техническо допълнениенови [re: CИM]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано25.11.03 10:22



Снимките са много готини, също както и птичките (не разбирам съвсем нищо от канарчета, но ми харесват). Но ще е по-лесно за всички, ако линковете се публикуват тук ето така:

- става като се използват таговете url и /url, заградени в квадратни скоби, които ограждат линка
- като горното, но след първото url се добавя = и самия линк, а между двата тага стои текстът, който ще се вижда.
- това явно вече всички знаят как става. Успех!



Тема Re: Техническо допълнениенови [re: Boby_]  
Автор CИM ()
Публикувано25.11.03 14:19



Пардон.....Благодаря за напътствието- както казваше един другар от провинцията всичко мога ама не съм опитвал . Радвам се че ти харесват птиците и ако желаеш повече информация виж тук ...




надявам се да излезе този път



Тема снимките са добринови [re: CИM]  
Авторoпaл (Нерегистриран)
Публикувано27.11.03 18:10



Смятам, че снимките от изложбата са станали много добри. Все пак заснемането на канарче не е лесна работа, а и всяка една птица беше улавяна непосредствено преди да я заснемат, което неминуемо води до нарушаване подредеността на перата й. Хубаво ще е по опитните в клуба да определят всяка една птица и да се сложат надписи какво е показано на конкретната снимка. Смятам че сайта става страхотен и всяко влизане в него ми доставя бсе по-голямо удоволствие.



Тема Re: каде се изгубихменови [re: oпaл]  
АвторДeбeлия49 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 22:41



Какво става колеги?Толко ли ни беше силицата,до изложбата и
после тишина.Няма ли какво да обсьждаме?Мисля че сега е момента
да си задаваме вьпроси.Криво ми е че не пишем тук



Тема Re: каде се изгубихменови [re: Дeбeлия49]  
Авторdokoga (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 11:48



Kato iskas da se pise otvori nova tema , tazi e zagubila smisala si ne cetes li ...



Тема Re: каде се изгубихменови [re: dokoga]  
Авторdebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 20:34



Abe ti bulgaristan li si?che ne moga da razbera kakvo pishehs.



Тема Re: каде се изгубихменови [re: dokoga]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 00:10



Може и нова тема да отворим. Това не е най -важното . Интересното е ,че от когато се появихме сме още на първа страница . Ние сме много малко хора , които работят сд к. Какво ще стане ако Министерствотто на околната среда ни дари желаните к.. Или нашият приятел от САЩ ни дари изхвърлените к. Ще има ли място за вас всезнаещи .



Тема Re: каде се изгубихменови [re: debelia49]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 00:15



Много тъпо парче си и затова не разбираш. Помогни си сам и не чети там където не ти е работоа. В таова време на деня съм много раздразнителен . Дано Сталин по бърже направи нашия чат.



Тема Re: Техническо допълнениенови [re: CИM]  
АвторKлюka (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 00:31



Информация от изложбата в Словакия . От некомпетентен гълъбар : Копуват като луди , Въшката от Бургас купи поне 50 канарчета , може би боклуци по 10 лева -5 евро . Той е кебабчия и обича да търгува с кебабчета , но не различава канарчетата , ученик е на Върбата - търговец на тютюни /сънувал е нещо / и на човешки души . БОБИТО щ е му изиграе най зловещия номер . Добре ,че си е изпратил децата в чужбина . Не става дума за Боби - доктора,психара от София а за Лудия и Кьоравия, които са ръководители на птичарското движение в България ( Господи, спаси Блългария). Ако тези хора представляват България по- добре да не сме Българи. А , ако има Българи , дори и те да не са канаровъди трябва тези вредители да бъдат унищожени с по-ефикасен препарат"РАИД'' ( има го във всеки ветеринарен склад).



Тема Re: каде се изгубихменови [re: БAB]  
АвторBAV (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 00:59



О,Боже колко злоба има на този свят. Винаги съм твърдял, че точно хобито може да сложи на една маса Професора и Кебапчията. Но явно в България проблема не идва от Професора, а от Кебапчията. Проблема е негов,дори да си купи най-хубавото канарче. Но точно той без да е душа и тютюн е жертва на Търговеца.Това не е наш проблем и всички тези малки "птичи проблеми " не могат да спрат движението НИ, защото както каза събеседникът на Слави Трифонов, тази вечер написаното остава. Всички вие малки дребни таргаши ще бъдете купени и продадени не от търговец на тютюн и души, а от Д-р. Борис Велев кбн.( Той не иска нищо от вас, а иска да разкрие истинската стойност на хобито и всички които могат да го разберат ще влезат в Новия век с познания и адекватната материялна ангажираност. Някои мразя страшно. А други обичам, така че забравям умразниците. Dum spiro spero



Тема Re: Техническо допълнениенови [re: Kлюka]  
АвторPoko (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 01:14



От давмно следа вмашите писания . Днес бя на посещение /проверовъчно / при Д-р Велев . Той не ме познава , но ми даде каталог и плакат . /Агитира като за избори / Не ме познавате ,но имам интерисп ,не птичарски към хобитата . Става дума за социология . Знам ,че имате нужда от финансова помощ. Това е решимо. Приемете косепцията на доктора . Много сте ни интересни . Поне за сега .



Тема Re: Техническо допълнениенови [re: Poko]  
Авторpoko (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 01:18



пРОСТЕТЕ ЗА ТЕХНИЧЕСКИТЕ КРШКИ . пИША НА ЛАТИН И БЕЗ ДА ИСКАМ НАТИСКАМ ДЗРУГИ БУКВИ / ЗА ЖАЛОСТ ПРОВЕРЯВАМ СЛЕД ТОВА /



Тема Re: каде се изгубихменови [re: БAB]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 01:32



Бобо , вече позастарях! Седя и си игая в Сайта , случайно попаднах при вас . Сетех се за хубавите нощи на Парчевич - "Вл. Поптомов " Т и си същото дете , хипар , революционер , романтик и "може би добър любовник " Не ми се сърди . Винаги си бил душата на компанията . Сега малко те ревнувам , може би си позасаряял и се занимаваш с канарчета . Тогава винаги имаше птици около теб. , но сякаш жените те итересуваха повече . Ние винаги ще ти помогнем ,само ни потърси . Дори мажоретки ще станем , защото те обичаме . Никой като тебе не остана верен на приятелите си бедни или богати . Знам , че си помогнал на много хора и знам ,че и господ ще ти помогне . Ти усиновши две сирачета и ги отглеждаш по добре от собствени синове . А ние всички мислехме че си най- големия бохем . Прекланям се пред теб . Не ми се сърди това с канарчетата е много малко за твоите възможгности . Сигурно не неразбирам .




Тема Re: Техническо допълнениенови [re: poko]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 11:04



Моного итересно . Социологията е в наше време много модерна , но при нас "птичарите " както ни наричат по - интересно е да се погледне от психологична гледна точка . Различните хора имат различни хобита и затова в природата съществува това разнообразие. Канаровъдите са хора , които творят ,чрез хобито си . При птиците се стремим да произведем ,създадем един несъществуващ идеал ,който е в нашата мисъл. Темата е дълга и сложна .



Тема Re: Техническо допълнениенови [re: poko]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 11:05



Не се претеснявай и аз правя много грешки , защото пиша ту на кирилица ,ту на латиница .



Тема Re:за Мариянови [re: Mapия]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 11:10



Простими ,но не мога да се сетя за теб. Може би не си казваш истинското име.Вярно е ,че на времето добре си живеехме . Много от кучкарите , кото сега пишат по сайтовете бяха в компанията . Сега нещата са по други и не трябва да ставаме носталгични . Всяко нещо с времето си . НО!!! да не изпадаме в излеяния и да отекчаваме хората в сайта . Ако искаш да си говориш с мен знаеш къде можеш да ме намериш. Бобо



Тема Много смешни хоранови [re: БAB]  
Автор3opo (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 23:39



Много си смешен бе докторче , ама много си ми смешен . Ти си стар двуличник
всички го знаем и понеже не ти обръщат внимание вече не си с две лица а се правиш на кого ли не . Сам си задаваш въпроси и сам си отговаряш МНОГО СИ СМЕШЕН НАПРАВО МЕ РАСМИВАШ. Като чета нещата които си писал от самото начало е явно че си абсолютен психопат и е явно че няма какво да те промени . Отдавна вече не си в средите за които парадираш , няма кучкар който да те познава и да те уважава заради сплетните и интригите които винаги са около теб . Ще взриваваш , ще биеш , ще заплашваш - що не се погледнеш в огледалото колко си смешен. Научи се да пишеш грамотно ХА ХА ХА СМЕШНИК



Тема Re: Много смешни хоранови [re: 3opo]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 16:54



Всеки има право на мнение. Дали съм двуличник или не , това си е моя работа . От анонимни " зоровци "не се обиждам" . Имам си достатъчно приятели във всички среди . А кой под какво име пише тук не ме интересува .



Тема Re: Много смешни хоранови [re: 3opo]  
АвторПcиxoпaт (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 00:15



Зоро защо мълчиш. Всички кучкари , казаха че си сукалче с два роД вайлера .



Тема Re: Много смешни хоранови [re: 3opo]  
АвторOщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 00:18



Разсмиваш " научи се да пишеш бе отвореняк подлизурко !



Тема Re: Много смешни хоранови [re: 3opo]  
АвторПeдaл (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 00:22



Рас Рас Рас Пиеше се РАЗ отвореняк . Не съм доктора , но много те мразя .
АНТИ РО "Д "вайлерист. Привърженик на " Сириус "



Тема Re: Много смешни хоранови [re: 3opo]  
АвторБaджo (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 00:25



Този който поръча взлрива май умра@#



Тема Re: Много смешни хоранови [re: Бaджo]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 00:28



Не ме намесвайте в тези нещяа . Моя психоаналитик ощи не може да свърши със следенето ми . Но на ме ми е ясен " оибикновен чикиджия "



Тема Re: Много смешни хоранови [re: 3opo]  
АвторJorkata (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 03:31



Абе хора ще ме скъсате от смях , преди малко влизам в темата за певческия конкурс - някакъв оставил три ченгела на латиница и явно е заспал спокойно с идеята че е участвал в форума. Абе не ви ли омръзва да палите чевиите на хората и да пораждате оффтопик в темите? Кой какъв бил е тема на друг разговор. Аз от много време пък се чудя ти Зоро ли си или маската му, но чак сега се престраших да попитам?
p.s. забравил си Z

хайку за овци...



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторRR (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 10:01



RS



Тема Весели празницинови [re: БAB]  
АвторДeбeлия49 (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 23:02



Пожелавам на всички колеги много здраве успехи
и пълни гнезда.



Тема Re: Весели празницинови [re: Дeбeлия49]  
Автор CИM ()
Публикувано27.12.03 15:03



Честити празници и на тебе Шампионе - нова година нов касмет от все сърце ти желая да затвърдиш това което си постигнал защото сме много кандидатите
-обаче друг е въпроса кой ще заслужава и кой ще се труди най упорито .....
УСПЕХ-УСПЕХ и пак УСПЕХ за цялото ти семейство .



Ти си знаеш









Тема Re: Весели празницинови [re: CИM]  
АвторДeбeлия49 (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 18:09



Аве пич,кога си снимал тази моя птица.
Пролетта ще имам доста такива



Тема Re: Весели празницинови [re: Дeбeлия49]  
Автор CИM ()
Публикувано29.12.03 11:35







Знам че ще имаш хубави опали - знаеш че и аз ще имам .....
А за тази птичка какво ще кажеш ...






Тема Re: Весели празницинови [re: CИM]  
АвторДeбeлия49 (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 19:14



Птицата е супер ама нали знаеш че жълтите не са ми по вкуса.
Изглеждат ми някак прзрачни,нема ли меланин ЗАЕБИ!!




Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: zoovenci]  
АвторTULA (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 15:27








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.