Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 11.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: заБобинови [re: KOЛИT]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 01:20



Благодаря за диагнозата , спести ми разходи при лекар. Как мога да те почерпя ?



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 01:32



Благодоря ти . Не съм сигурен , че Боби /той ми е адаш и ме е страх да не ме збърка някой простак с него /те разбира .Вероятно има крещяща нужда да се изявява . Постави срок да разберем , кой е . Аз много добе зная и ако разбере моят псевдоним , а той е написан на входната ми врата ,ще се сети , че някога много съм му помогнал . Но до тук , повече с глупости не ще се занимавам . В скоро време ще имаме място където ще сме защитени от целомъдрени мнения . Да истина страдам от мания за величие и се чудя за как да си прахосвам парите . Май за 200кг свиня си струва , Виното е прекрасно , дано не вкисне в бурето . СИМ и ракията я бива след като пйнем по бутилка и още можем да пишем с малко грешки . Защо не поканим тези момчета и момичет " на живо " да разберат , че сме готини хора .



Тема !?!нови [re: БAB]  
Автор lQ (predator)
Публикувано26.10.03 02:09



О, богове!

да те "збърка някой простак с него"??? кой тук е простака?!

като толкова не ви харесва нашия форум просто не пишете в него! всички са добронамерени, но просто не можете да се спрете! тц-тц-тц... заяли сте се като деца на площадката пред блока.

Боби ли ви е крив, бре хора? май само си търсите повод да се дразните. как очаквате някой да почне да се интересува от хобито ви като се държите по този начин? вообще повече не искам да чета темите ви. мислех, че ще науча нещо интересно от вас, но от тук нататък ще се допитвам само до zoovenci с лични бележки ако той няма нищо против.

от тук нататък обичам канарчетата просто така и няма да се интересувам повече от вашия клуб. запазете си 200-килограмовата свиня.

...хайку за вълци...


Тема Re: !?!нови [re: lQ]  
Автор CИM ()
Публикувано26.10.03 08:36



Стига не ни мрази не сме лоши хора просто различни хора различни характери



Тема Obeshtanieto ostava nali?нови [re: lQ]  
АвторDebeli49 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 08:59







Тема Badi dobraнови [re: lQ]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 09:22



Predlagam da sprem s vsichki drazgi v kluba.Bih bil mnogo shtasliv ako
si govorim samo za nasheto prekrasno hobi.Chakam otgovor ot IQ



Тема :) добре,нови [re: Debelia49]  
Автор lQ (predator)
Публикувано26.10.03 14:33



глупаво е - няма да отговарям повече нищо на БАВ, за когото това явно е толкова омерзително, че след като чете мненията тук после се къпе със светена вода.

иначе преди имах едно глостърче, а канарчето, за което става въпрос сега ми се струва идентично с това:



на изложбата ще дойда на всяка цена, няма да я изпусна. все пак, обичам ги тези малки славеи...

...хайку за вълци...

Тема Re: :) добре,нови [re: lQ]  
Автор CИM ()
Публикувано26.10.03 22:00



Дано томахавката да е заровена дълбоко защото ми писна от безмислици .Дебеличкия може да те научи много един от най добрите е.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: БAB]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано27.10.03 10:09



Ще си затворя едното око за глупавите ти заяждания и обиди, за да мога да се съсредоточа върху главното.
Определено ме заинтригува с твърдението си, че знаеш кой съм и някога много си ми помогнал. По този повод името ми е Боян Калинов. Ще ми е много интересно да науча твоето, както и по какъв начин точно си ми помогнал. Казвам това без лоши намерения - наистина само и единствено от любопитство.



Тема Re: гледай и чети внимателнонови [re: Boby_]  
Автор CИM ()
Публикувано27.10.03 13:58



Аз съм писал че не ме интересуват имената ти и никога че съм ти помагал или каквото и да било защото ако вобще се познавахме разговорите щяха да имат друг привкус.Бъркаш ме с друг и стига с тази ехидност и дръвчене разбрахме че си страшилище и с големи зъби между другото флаша ти е много оригинален




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.