Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 11.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Legenda Viva]  
АвторБoбo Beлeв (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 01:15



Скъпа модераторке , никога не забравяй от къде си тръгнала и кои хора са ти подали ръка . Дай на някой влас за да видиш колко пари струва . Не пипай птиците ,от които нищо не разбираш , те не са далматинци . Не забавай че някои хора дърпат конците ,дори в Интернет , не тръгвай срещу тях - ще загубиш . Не ти ли прави впечатление ,че в продължени на много време никой не бе повдигал тема " канарче " А какво става сега ? Помисли си и се извини чиннно на всички засегнати ,защото не знаеш в колко дълбоки води навлизаш Не исках да се намесвам , но явно не разбираш някои неща , а на мен си ми симпатична , още от малка , със своята борбеност и желания да промениш нещата . Обади се не в ефира .



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторД-p Beлeв (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 00:50



Хубаво е да пишем в една рубрика . Толкова сме малко ,а така се разпиляваме .



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Legenda Viva]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 00:52



Браво !



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Д-p Beлeв]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 06:20



Взехте да се плюете помежду си . Много не разбирам темата ,но май сте си чисти българчета .Някои много наперени и мислещи се за важни , други просто злобни .Пишете поне само в една рубрика за да не си губим времето да я четем. Един пък почти не наби модератора ,че не му дали отделен клуб . Не виждате ли ,че сте само 4,5 ,човека и ако като нещо ново не сте ни били интересни ,отдавна да сте на последна страница . Така е ,историята изхвърля ненужното . Впрочем, още колко години ще правите сайта ,за който имате претенции ,че е прекрасен?



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Hяkoй]  
АвторDebelia49 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 09:15



Abe niakoi,zashto sled kato ne razbirash temata vlizash i pishesh .
Nachina po koito izkazvash mnenie mnogo poveche te doblijava do
Bai Ganio Balkanski otkolkoto nas.AZ lichno ne se sramuvam che sam
Bulgarin.Kato ne sme ti interesni kakvo te interesuva nashia sait?
Tochno ot takiva kato teb ne zavisi na koia stranica shte budat temite ni.
Mnogo prisushto za GANIOVCHETA kato teb e da si butat nosa tochno
kadeto ne triabva.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Hяkoй]  
АвторJorkata (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 21:00



Господин Някой! Или може би господин никой?! Как мислиш че ще е по-добре? Не знам кой си и какво си, но си мисля че ще е добре поне да се конкретизираш като персона, когато взимаш отношение по клубната дейност, защото поне на мен ми е омръзнало да чета "словесната диария", на разни типове, които сами по себе си не правят нищо градивно. Като си толкова "майстор", що не се хванеш да помогнеш, или поне да се вместиш в "петилетката", защото май това ти липсва.
Ако пък случайно се познаваме - още по-зле за теб, защото явно нямаш смелост да си кажеш нещата - очи в очи. А сайта, при всички положения вече е факт, но не знам дали ще можеш да извлечеш нещо полезно за себе си. "Труден е животът" особенно за някои индивиди с особенно чувство за обществена проява. ......продължавай в същия дух.... много си велик!



Тема 4,5 човека,които историята ще изхвърлинови [re: Hяkoй]  
Автор zoovenci (the best)
Публикувано20.11.03 22:55



О канарджий! О любители на птици!Не разбрахте ли че хората,които плащат за този форум,коват историята на живота!(Така е ,историята изхвърля ненужното .) Те са цензурата тук!И само чакат да се направи сайта и ще духнат всички теми за птици от тука. За тях,ако няма интрига в дадена тема и обидени хора,които се ядат помежду си- явно това не е тема за този форум. Спокойно! Всичко си идва на мястото.Ние няма да спрем да гледаме птици-те пък няма да започнат!
Който си мисли че си губи времето в момента като чете това,му заявявам директно: Ти не си човек,който се интересува от птици! Е,като не си такъв,какво правиш в тази тема? От сплетни и словоблудстване ни е дошло до гуша! Да се опитаме да направим нещо положително,нещо интересно,за да се впечатли по-голяма аудитория. Не забравяйте-там където има сплетни и други простотий,нови хора няма да дойдат! Дори и някои от присъстващите си отиват. Спирам!
Акъл не давам-изказвам мнение. НАЛИ МОЖЕ????????



Тема Re: 4,5 човека,които историята ще изхвърлинови [re: zoovenci]  
АвторJorkata (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 23:55



Венци....
Дано да си прав. Искренно се надявам историята да изхвърля ненужните неща около нас. Аз обаче имам странното усещане, че човекът написал горното освен че разбира от птици, е доста навътре в нещата. Нищо чудно и да го познавам лично.
Много пъти съм опитвал да си отговоря на въпроса защо тук на "балканите" нещата не вървят. До сега отговор не съм намерил, но е очевидно съществуванието на фактори като злобата, завистта, склонността да се дърпаме към дъното. Не случайно около Българския казан в Ада няма дяволи - , просто българите сами се дърпат надолу!
Съществуват хора които се страхуват от новото, страхуват се от това че не могат да контролират нещо което не разбират, тоест хем им се иска - хем не им стиска. Предпочитат да действат и философствуват сред общество от хора, които могат да контролират. Да властват с въображаемото си ефимерно, самовлюбено АЗ. Това АЗ обаче се е трансформирало в "Някой" в среда на несигурност.

Има и една друга категория хора, които дават душа и сърце за целта която гонят. Тази категория обаче доста се стопила в последно време, обидена от злословения и подигравки.
Проблемът не се корени в някакъв форум или някакви птици. Той е по дълбоко - намира се в нас.
Този господин "някой" за мен вече се е превърнал в "никой", но той е един типичен преставител на хората които дърпат надолу. Дано се разпознае сред това което е написал. Искренно му го пожелавам. Защото май се е наакал сам...

..... а щях да забравя.....освен това този човек явно се е прескочил и надживял като Българин, защото си позволява да ни анализира какви Българчета сме ние.
В заключение мога да споделя на този човек, че точно НИЕ сме тези Българчета, които правят или поне се опитват да правят нещата по-хубави, независимо дали гледаме птички, създаваме технология или просто се възхищаваме на хубавите неща.



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: CИM]  
АвторJorkata (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 21:36





edno canarche...



Тема Re: Български Национален Клуб за Цветни Канаринови [re: Jorkata]  
АвторБAB (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 22:32



Женска , ахат с мутация опал мозайка . Наказателни точки би получила за малко повече липохром и състоянието на перата , няколко малки перца са разместени . Разбирасе това не я прави по-малко прекрасна .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.