Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 29.05.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема курс или учител?  
АвторHИKИ (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 17:16



Ако искам да се занимавам с пещерно дело- към кого да се обърна?

Провеждат ли се някакви курсове-колко пари струват и къде-при кого-как да се свържа за да започна?
...евентуално кога бих могла да се включа в някакъв курс?

На 20 години съм.



Тема Re: курс или учител?нови [re: HИKИ]  
АвторHИKИ (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 18:27







Тема Re: курс или учител?нови [re: HИKИ]  
Автор vtrendy ()
Публикувано22.09.04 18:36



Аз лично ти препоръчвам да се свържеш с някой клуб. Повечето клубове сега започват да набират курсисти и някъде есента започват провеждането на курсове. За да се ориентираш в клубовете - виж в страницата на федерацията

- там има списък на клубовете.
Успех!



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 18:59



Много ти благодаря!!!



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 19:29



Ти самия да препоръчаш нещо???



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 19:31



Молбата ми към теб е ти да ми препоръчаш някой клуб!



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано22.09.04 19:41



Сложна работа е т'ва - препоръчването.
Всеки си обича своя клуб - нали за това е в него.

Мир вашему дому!


Тема Re: курс или учител?нови [re: aleyan]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 23:06



Именно!!

Може пък няколко да се окажете от един клуб!

информативно само...

Това че препоръчваш една възможност не означава че си против останалите възможности- означава само и единствено , че съдиш от личния си опит



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 07:50



Kurs e po-dobre osven ako ne namerish niakoi koito da te uchi i ednovremenno s tova da ti stane daje inache prosto niama da te nauchi dostatuchno.

sudeiki ot lichnia si opit - otidi v shkola rouk ako te vzemat. Vupreki che tuk shte me napraviat na nishto ti garantiram che tam shte poluchish nai-mnogo znania (proveril sum go sam).

Ili si zadai vuprosa tuk kudeto puk shte poluchish nai-mnogo kashestveni otgovori:





Тема Re: курс или учител?нови [re: stefan]  
Автор kenoby (jedy)
Публикувано23.09.04 08:37



За курс лош клуб в София и изобщо в страната няма. Ще те подготвят добре навсякъде, номера е да си паснеш ти с останалите хора от групата
А това за гаджето - не съм съгласен

...::CCCCC::...
We love green clouds, clean skyline and dry passages


Тема Re: курс или учител?нови [re: stefan]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 11:40



sudeiki ot lichnia si opit - otidi v shkola rouk ako te vzemat. Vupreki che tuk shte me napraviat na nishto ti garantiram che tam shte poluchish nai-mnogo znania (proveril sum go sam).

И как прецени бе приятел, с какво го сравни?



Тема Re: курс или учител?нови [re: X]  
Автор vtrendy ()
Публикувано23.09.04 12:10



школа роук е едно комерсиално предприятие, чиято главна цел е печалбата; от друга страна хората, които са собственици на "школата", нямат нищо общо с българската федерация по спелеология, което означава, че нямат нищо общо с организираното пещерно движение в българия - сама прецени дали искаш още от самото начало да се изолираш от спелео живота в българия.

що се отнася до препоръчване на клуб - първо предполагам, че си от софия (в противен случай кажи от кой град си); второ, препоръчвам ти реално работещи клубове от софия; трето - най-искрено ти препоръчвам собствения си клуб София (сори, ама не мога да не съм пристрастна).

такааа - а от останалите клубове ти препоръчвам Хеликтит.

в никакъв случай не се захващай с някой, който да те учи ей така - без клуб, без организация, без нищо; ОПАСНО Е!!!

Успех



Тема :)))))))))))))нови [re: vtrendy]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 13:14



Hehe, bravo be Vtrendy

"школа роук е едно комерсиално предприятие, чиято главна цел е печалбата; от друга страна хората, които са собственици на "школата", нямат нищо общо с българската федерация по спелеология, което означава, че нямат нищо общо с организираното пещерно движение в българия - сама прецени дали искаш още от самото начало да се изолираш от спелео живота в българия. "

otkude gi znaesh ti tolkova dobre tezi raboti?? :)))) Komersialno predpriatie - zvuchi stabilno :)) Ti mai ne si razbrala che v rouk vsichki kursove sa bezplatni - i e taka ot 1992-ra godina, kogato az izkrah kursa si pri tiah :))))))

A na gospodin X shte kaza che mnogo dobre znam kak stoiat neshtata v drugite sofiiski klubove - clen sum na nai-golenmia takuv v momenta. Imam mnogo osnovatelna prichina za mnenieto si.



Тема Re: курс или учител?нови [re: kenoby]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 13:32



Какво не си съгласен?

Кога ти предлагах да ставаме гаджета, че не се сещам нещо?
+ това едва ли вяма да се съгласиш...





Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 13:41



Благодаря за съвета!
От София съм и отношението ми към пещерното дело е сериозно- в смисъл такъв, че не бих искала да се шматкам нагоре надолу само за бъзик или от неустоимо желание да се перча и да се правя на великата екстремистка.
Не че характеризирам някого или правя критика. Просто говоря за себе си и собствените си намерения.
Всички вие сте били свидетели на лиготии и простотии, извършени с едничката цел да покажеш "Кой съм аз". Е, аз сериозно се интересувам и сериозно искам да се занимавам с пещерно дело - харесва ми по първо впечатление.



Тема Re: :)))))))))))))нови [re: stefan]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 13:54



Със сигурност школата Роук е добра възможност.
Имах честта да поговоря с Иво Калушев и да си изградя мнение, че е свестен човек и т.н.
Но към тази школа не бих могла да се обърна, защото не ми харесва идеята да ме избират или да ме определят и оглеждат за какво ставам, както ти казваш, иначе аз нищо против нея нямам! Сама решавам дали искам или не искам нещо, а и със сигурност мога.
Дори не бих изкала да се натрапвам на някого да ме учи безплатно.



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Автор kenoby (jedy)
Публикувано23.09.04 13:58



Не съм съгласен с мнението на Стефан, че алтернативата на курс в клуб е гадже пещерняк който да те научи на SRT и другите неща.

+ това, ти няма да се съгласиш

...::CCCCC::...
We love green clouds, clean skyline and dry passages


Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Авторion4ev (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 15:01



Без да съм член на клуба, аз съм се мотал около Прилеп и те са доста симпатични, а със сигурност инструкторите са много добри. Със сигурност клубът, който най-много е допринесъл за Пещерното дело е Академик, но това е мегаклуб, със страшно много членове, като не се знае колко са действащи и не ми е много ясна организацията им. Доколкото знам Хелектит е малък, близък до федерацията и добре оборудван с инвентар. От Искър познавам само шефът им Иво Тачев, който е много свестен. Странен клуб е Екстрем, Насо е много ексцентричен човек, но доколкото знам там атмосферата е добра и работят хората. За Витоша нямам никаква информация, а Урчич доколкото знам изобщо не съществуват вече. С това струва ми се се изчерпват клубовете в София, ако съм пропуснал някой не е нарочно. Всички с изключение на Витоша и Урвич имат подробни сайтове с координати за връзка.



Тема Re: курс или учител?нови [re: kenoby]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 15:23



За мен не се притеснявай-адски странен човек съм- признавам си и дори си харесвам тази черта.
Така че не би мотъл да отготнеш дали ще се съглася!!!

А за гаджето-учител- идеята май наистина не е никак добра-ако си непрекъснато с гаджето си и ти е и учител даже - не знам как стават тия работи, но ми се струва прецакана история...се тая...това е друга тема!
Така ще си останеш само с гадже и без учител , а след това и без гадже и без учител. И т.н.

Абе на мен курс ми трябва или учител- за гадже изобщо не се и сещам в момента.



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Автор kenoby (jedy)
Публикувано23.09.04 15:35



Следи Extremno - то. Скоро ще пуснат обяви клубовете.

...::CCCCC::...
We love green clouds, clean skyline and dry passages


Тема Re: :)))))))))))))нови [re: stefan]  
Автор vtrendy ()
Публикувано23.09.04 16:55



Използвам думата комерсиален, тъй като някъде в техен сайт бях видяла, че искат над 100 лв., за да заведат някого някъде на дупка индивидуално!!!!

Аз бих завела човек безплатно, ей така - за идеята, за да го запалим по спелеологията.

От друга страна, хората, които са школа роук, според мен са доста високомерни и надменни, а освен това се делят от пещерното движение (това е лично мое мнение). За мен тази организация просто не е мястото, където човек да се занимава със спелеология.

Пак казвам - това е лично мое мнение и не искам да влизам в пререкания с никого на тази тема. И без това достатъчно съм се дърляла с гореспоменатите хора.



Тема Re: курс или учител?нови [re: ion4ev]  
Автор vtrendy ()
Публикувано23.09.04 17:04



Хеликтит според мен съвсем не е малък клуб - виж им списъка с членовете, едно 30 човека си ги има от раз.
С повечето Искърци съм приятелка - така че няма да давам мнение тук.
За Екстрем и Витоша нямам мнение.
Пропускаш обаче Черни Връх - от който има даже действащи спасители.

А да не говорим, че приемам като лична обида, че пропускаш ПК София Все пак сме наследници на ПК Средец - клуб, който също е допринесъл много за пещерното движение.

Във всеки случай не е важно хората от даден клуб да са ти само симпатични. Със симпатични хора се ходи по сборове. Важно е клубът да е реално действащ. Да участва в прояви. Да има квалифицирани инструктори, които са запознати с модерните направления в ТЕВ, а не карат по теория от преди 20 години. Ако има действащи спасители от клуба - още по-добре, защото те са най-в час с всичко в ТЕВ. Хубаво е клубът да си има район, в който да си бачка редовно - все пак спелеологията не е само спорт, нали?

Така че, иди в няколко от клубовете когато са им сбирките и питай. Събери информация. Прецени кой клуб ще ти даде най-много знания, кой ще ти предложи най-много занимания и кой ще ти обърне най-голямо внимание - и се гмуркай в подземното царство.

Пак ти препоръчвам - идвай директно в ПК София. Събираме се всеки вторник и четвъртък на Бялото Конче (ул. Бистрица - между Самуил и Ботев, първата успоредна на Солунска) след 19:30.



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторЙoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 17:39



София го беше споменала ти, а Черни връх наистина го забравих, за което предварително се извиних. Продължавам да твърдя обаче, че наистина най-важното е хората да са симпатични и да си паснеш с тях. Всички от гореизброените клубове са действащи, а кой повече е само мерене на пишките. А дори и клубните прояви да не са непрекъснати след един базов курс и няколко добри приятелства вече имаш достатъчно партньори за ходене по-дупки или поне по-лесните, за които ще ти трябват години да ги обиколиш. А бачкането в район е съвсем друга тема. Незнам дали това няма повече да уплаши един начинаещ, отколкото да го насърчи. Когато още не си видял нищо едва ли много ти се иска да ходиш да копаш гробове, от които чак на десетия излиза дупче. Тая тръпка идва по-късно.



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
АвторШaмил (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 18:51



Член съм на клуб Хеликтит. Няма да правя реклама на клуба си искам просто да дам препоръка. Според мен най добре е да стартираш чрез курс в някой от клубовети (още по добре е да си почепекарствал преди това). За не кратката история на пещерното движение е изградена една добра методика на обучение (е има какво да се желае). За парите - повечето клубове не печелят от курсовете си, парите отиват за купуване на инвентари и т.н. от които и ти ще се ползваш в бъдеще. Още повече, че при повечето пещерняци още живее пещерния комунизъм тоест никой няма да те върне защото нямаш пари, трябва да си здрав и навит и това стига. Друг е въпроса дали ще останеш в клуба след курса. В София клубове дал господ и все добри. Аз примерно съм напускал клуб. Най важното е да си паснеш с хората, все пак за ходение по дупки е нужно приятелство, а пещерняците лесно се сприятеляват (абе и лесно се карат ).
На края. Мисля, че частните фирми за екстремен туризъм са за чужденците и градоседите, пещерното движение има много по високи цели.
Стига толкова, че май ме хвана словесната диария !



Тема Re: :)))))))))))))нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 22:26



Е, на мен не са ми искали пари, за което адски много им благодаря.
И те са си много свестни хорица и големи симпатяги по първо мое впечатление, въпреки, че слабо ги познавам и затова повече коментари няма да си позволя да правя-лично аз. Защото това, което бих могла да кажа повече аз за тях, на този първостепенен етап от познанството ми с някои от тях ще резултира тотално безсмислено и невярно.
Това, че не се обърнах към тях си е лично мой проблем и не е свързан с тяхната компетентност, нито с моето отношение към тях, нито пък е плод на каквато и да е било моя критика по тяхен адрес.

Да е ясно- за себе си говоря и с никого не споря.
Който иска е свободен да си говори каквото пожелае и каквото реши, че иска да сподели. Визирам само , че моето мнение за тях е много добро.

А, и благодаря ви на всички за дискусията- помагате ми ммного!



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 22:39



Вторник ще дойда при вас, за да науча нещо повече!
И наистина ще питам тук там и където ми хареса ще избера.

Не зная дали е красиво да го правя това, но все пак за екипност си говорим-по-добре е да реша с кои хора ще се сработя най-добре. Въпреки, че едва ли ще мога да преценя на пръв поглед и накрая ще избера ей така както дойде, без много двоумение...Вероятно важното е да започна някъде пък после ще му мисля!
Благодаря ти vtrendy за изчерпателните отговори!



Тема Re: курс или учител?нови [re: Йoнчeв]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 22:46



Ха ха- много си прав.
Логично е да започна да се "увирам" в пещери първо, а копаенето е за по- и най- добрите, които могат да преценят къде да ровят.
И за сработването и симпатиите си напълно прав!
Само...малко ми се струва грозно да ходя навсякъде и да си избирам като на пазар-защото на пръв поглед мога и да сгреша. Но пък какво...така ще постъпя, ако нещо съм недоволна, което се надявам да не се случва, ще сменя клуба и това е.



Тема Re: курс или учител?нови [re: HИKИ]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 23:28



Форума на клуб Екстрем нещо много замрял ми изглежда

Иначе сайта изглежда як, на пръв поглед...



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Автор vtrendy ()
Публикувано24.09.04 00:37



Тази вечер Джонсъна направо ми се "скара", защо по-рано не съм ти казала направо да пристигаш при нас.
Само да знаеш, че докато е топло - това включва, дай Боже, и вторник - сядаме в едно кафе на Солунска - като завиеш от Ботев по Солунска и вървиш по десния тротоар, на 20 метра след Ботев има едно дворче, в което има едно много готино кафе - там сме. Като стане студено се връщаме на съседната улица в Бялото конче.
Идвай бързо, че ще изпуснеш някоя дупка.




Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 00:54




Ей!!!
Ако започнем веднага с практиката при вас-ще умра от удоволствие!
Добре - вторник съм при вас- в Бялото конче или на Солунска!



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторTypиcтyнrep (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 00:59



"..които са запознати с модерните направления в ТЕВ, а не карат по теория от преди 20 години"
vtrendy, всичкото е относително в техниките. И ти си споменавала преди за водещия самохват при рапел и непознаването му във Франция от време оно. Денис Провалов, който прави чудесата във Вороня, когото имам удоволствието да познавам (и с когото имах достатъчно акъл да не се пускам на състезание 30 м. за скорост, че да не ставам за кашмер), си казва с гордост, че екипира "по Петко Недковым". Koято система (нашенската си ТЕВ) по моему е чудесна не само за нашите пещери, с нашите си спитове, с нашите си стари въжета и т.н. И всички примигваме на парцали като гледаме странни модерни картинки у Жорж Марбак.
А пък Ники не се начуди къде да иде. Ту й екипността гореща, ту пък друго нещо. То да продължи още малко с чуденето, и хората ще се изпотрепят кой клуб е по-по-най. Знаем се какви маскари сме.



Тема Re: курс или учител?нови [re: Typиcтyнrep]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 01:26




"А пък Ники не се начуди къде да иде."
Що?
Аз само от 2 дни се чудя. И точно взех решение, когато ти се намеси да ме порицаваш.
Дори щях да отида днес на една среща, но така се получиха нещата, че не успях, но не ти дължа обяснения де...

"Ту й екипността гореща, ту пък друго нещо."
Ми гореща ми е да! Екипността ми е много гореща. Нещо против?
Пожелавам ти да видиш някой ден каква ми е гореща екипността.

"То да продължи още малко с чуденето, и хората ще се изпотрепят кой клуб е по-по-най."
1. Аз не търся кой е по-по-най, междудругото приятелю, Typиcтyнrep , аз само анализирам къде ще ми е добре на мен и на тези при които ще ходя.

2. Ами тук никой не се трепе и не смятам, че аз и въпросът ми можем да станем причина за някой смъртен случай, нито съм забелязала да преча на някого освен на теб.



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
Автор Joro S (непознат )
Публикувано24.09.04 09:08



Хмм, с чужда пита ...

Вторник на Бялото конче се събира ПК Искър. А Джонсъна току се ослушва да забърше всеки нов кадър, ама ще видим.



Тема Re: курс или учител?нови [re: Joro S]  
Автор vtrendy ()
Публикувано24.09.04 11:40



Ти се не бъркай...
Нали си направихте отчетно-изборното събрание...
Освен това нали каза, че още малко и ще подаваш молба за при нас...
Хмммм
Жореее
Шъ съ карамье с тебе - нье сье бъркай у набирането на нови членове на нашиот клуб!

Редактирано от vtrendy на 24.09.04 11:42.



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
Автор Joro S (непознат )
Публикувано24.09.04 12:25



Ааааа! Верочка! Ако ша удряме под кръста ...



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
АвторШaмил (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 12:41



А стига с тая тема. Ходи където намериш за добе!
Като почнеш курс пак ще говорим



Тема Re: курс или учител?нови [re: Шaмил]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 13:40



Добре бе ша ида при Жоро Стайчев - той пръв си беше да даде обяснения и печели /бъзик да става/.

Айде Офф Топик .....че съвсем се обърках....вече не знам кой Джонсън, кой Жоро, коя Верочка... не съм на тоя свят просто...
Поздрави на всички!!!

А Шaмил да ме остави да си живея на спокойствие, да не ме хапе и дъвче,
като темата му пречи да не я чете!
А маха! Аз съм такава симпатяга-а той тука само ме смущава да не мога да си питам на спокойствие...



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Автор vtrendy ()
Публикувано24.09.04 14:04



той добре, че не е истинския Шамил Басаев,че тогава - майкоооо, страшноооо

а с джонсън, жоро и верочка ще се запознаеш във вторник - все на едно място - и все готини пичове и ...



Тема Re: курс или учител?нови [re: Typиcтyнrep]  
Автор vtrendy ()
Публикувано24.09.04 14:13



мисля, че не си ме разбрал точно

техниката си е техника - тя, обаче се развива; не може да си инструктор, а от десетина години да не си влизал в пропастна дупка - историята познава такива случаи; не може да си инструктор, а да не си чувал за ... пирмерно, рингове, или да отричаш използването на ... примерно, тръбна лента за направа на основно закрепване около дърво - за това говорех; кофти е такива хора да те обучават, не мислиш ли?

а какво им е на картинките в книжката на Марбак? много са си хубави - тук нали знаеш, че ги приемам лично нещата



Тема Re: курс или учител?нови [re: HИKИ]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 15:42



Така че...аз казвам Офф Топикпак.
Където дойда ще ме видите.
Не ме очаквайте никъде.
И на всички със здраве.
Който иска нека ме мрази нека се сърди!
Аз нищо не обещавам-че съм странна една такава и накъдето вятър повее-там ще съм...такава съм си просто!
Айде няма повече да досаждам с въпроси.

Hasta la Vista на всички ви!!!



Тема Благодаря, vtrendyнови [re: vtrendy]  
АвторTypиcтyнrep (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 03:44



Ако ти си Вера, която е превела книгата, vtrendy - моите искрени уважения. Това си е възрожденско дело на запалени хора, немислещи за келепир. Благодаря ти много! Взех си я от Жоро преди няколко месеца (името ми е Константин). И имаш пълното право да се закачаш с разни палячовци от екстремно.ком. Чорбаджията им отдавна не е идвал нанасам - преди две години го бях насметъл кое какво е в карстовата геоморгология и не смее да се весне завалията.
Техниката не се развива хич. В "Пецл" считат, че количествените натрупвания водят до качествени изменения. И всяка година излагат в каталозите някоя нова глупост. И пенсионерът Жорж Марбак се чувства длъжен да се гърчи със всевъзможни изгъзици по краката, ръцете и гърдите, че да преиздава алпийската спелеология на Добрия през пет години с някой юноша за съавтор.
Биричка с благодарност,
Т-гер



Тема Re: Благодаря, vtrendyнови [re: Typиcтyнrep]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 08:56



Е, браво!!!
Мнооого хубаво, мнооого красиво! Тц тц тц!

Ти ми се набърка в моята темичка, взе да ме порицаваш и да ме подканяш да приключвам с колебанията си, а сега си дошъл да подклаждаш още огъня!

Аз казах Край на този топик - пиши си вече по друга тема!
Ако ще плюеш Екстремното- плюй си го - прави каквото искаш, но сега аз ще те помоля да не е в моята тема!

Няма никакъв смисъл от всичко това! За какво трябва да плюеш по един или друг сайт, по един или друг клуб?
Ако нещо е някакво си - такова си е, за какво е необходимо повече умуване и дъра бъра-два чадъра, дрън та пляс по форумите?
Каквото не ти харесва си го мисли и го пази дълбоко в душата си, скъпи друже, или го споделяй когато те попитат!
Този доброжелателан и учтив съвет е специялен подарък от мен за теб - Typиcтyнrep!

Радвам се за хубавите думи дето си ги написал за vtrendy -тя поне ми съдейства в търсенето, ама за Екстремно си създай, много моля, нова темичка, че в моята не ми е никак приятно да го плюеш !
И аз специялно ще я уважа за да си напиша мнението.

Айде! Със здраве Typиcтyнrep! Всичко хубаво!
И стига писал точно ти по моята тема, ... дето трябваше да я прекратявам...



Тема Re: Благодаря, vtrendyнови [re: Hиkи]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 09:08



Благодаря ти и аз, vtrendy , за това че ме посъветва, независимо какво решение ще взема за напред, дори и да не се включа точно във вашия клуб!
Ти се отнесе сериозно към въпроса ми и моля да ме извиниш задето се намесвам в благодарностите на Туристунгер към теб-имам си причина!



Тема Re: Благодаря, vtrendyнови [re: Hиkи]  
АвторTypиcтyнrep (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 01:08



Ники, нищо общо нямаше с твоята тема. Записвай се ако ти се ходи по пещери. Което име на клуб ти харесва - в него иди. Не се сърди. vtrendy ти каза къде да погледнеш за клубове по пещерно дело.
Толкоз.
Т-гер



Тема Re: Благодаря, vtrendyнови [re: Typиcтyнrep]  
Автор vtrendy ()
Публикувано27.09.04 10:00



аз съм вера, аз съм;
мерси за хубавите думи, ама да ти кажа, че това е третото издание на книгата на Марбак; първото е през 1973, второто е през 1980 (ако не се лъжа), и третото е през 1999 - така че марбак не я издава през 5 годинки - недей така да го обвиняваш човека; книгата си е много хубава



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Автор vtrendy ()
Публикувано04.10.04 09:42



И к'во стана - не дойде!!
А ние плакахме, плакахме, плакахме - чак реката стана на море



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
Автор kenoby (jedy)
Публикувано04.10.04 10:15



Aз не сам Ники, но на 5 може да мина.... По работа...

...::DBCC::...
We love dark beer and dark caves


Тема Re: курс или учител?нови [re: kenoby]  
Автор vtrendy ()
Публикувано04.10.04 11:01



пусни едно лс да кажеш за какво става въпрос - Ок?



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 19:47



ъхмммммммъъъъ-ъ-ър. !?!?!?!?

Не схванах май...

Каква работа, какви пет лева?

Някаква работа...някакви чудеса...нещо става тук-нещо много странно, загадъчно и мистично...... . . .някяви лични съобщения....ммммммммммм?!?!?



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 20:06



пропуснах да дойда- с теб все ще се запознаем... или ще ме спасиш някъде или ще се засечем... или пък ще ме бутнеш на долу в някоя камина.








Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 20:16



...и аз-някой не е Ники!!!!!!!!!
...и на пет става !....но какво става не е ясно!!!!!? [

хмъъъхъ ?!?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.