Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 21.05.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторTypиcтyнrep (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 00:59



"..които са запознати с модерните направления в ТЕВ, а не карат по теория от преди 20 години"
vtrendy, всичкото е относително в техниките. И ти си споменавала преди за водещия самохват при рапел и непознаването му във Франция от време оно. Денис Провалов, който прави чудесата във Вороня, когото имам удоволствието да познавам (и с когото имах достатъчно акъл да не се пускам на състезание 30 м. за скорост, че да не ставам за кашмер), си казва с гордост, че екипира "по Петко Недковым". Koято система (нашенската си ТЕВ) по моему е чудесна не само за нашите пещери, с нашите си спитове, с нашите си стари въжета и т.н. И всички примигваме на парцали като гледаме странни модерни картинки у Жорж Марбак.
А пък Ники не се начуди къде да иде. Ту й екипността гореща, ту пък друго нещо. То да продължи още малко с чуденето, и хората ще се изпотрепят кой клуб е по-по-най. Знаем се какви маскари сме.



Тема Re: курс или учител?нови [re: Typиcтyнrep]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 01:26




"А пък Ники не се начуди къде да иде."
Що?
Аз само от 2 дни се чудя. И точно взех решение, когато ти се намеси да ме порицаваш.
Дори щях да отида днес на една среща, но така се получиха нещата, че не успях, но не ти дължа обяснения де...

"Ту й екипността гореща, ту пък друго нещо."
Ми гореща ми е да! Екипността ми е много гореща. Нещо против?
Пожелавам ти да видиш някой ден каква ми е гореща екипността.

"То да продължи още малко с чуденето, и хората ще се изпотрепят кой клуб е по-по-най."
1. Аз не търся кой е по-по-най, междудругото приятелю, Typиcтyнrep , аз само анализирам къде ще ми е добре на мен и на тези при които ще ходя.

2. Ами тук никой не се трепе и не смятам, че аз и въпросът ми можем да станем причина за някой смъртен случай, нито съм забелязала да преча на някого освен на теб.



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
Автор Joro S (непознат )
Публикувано24.09.04 09:08



Хмм, с чужда пита ...

Вторник на Бялото конче се събира ПК Искър. А Джонсъна току се ослушва да забърше всеки нов кадър, ама ще видим.



Тема Re: курс или учител?нови [re: Joro S]  
Автор vtrendy ()
Публикувано24.09.04 11:40



Ти се не бъркай...
Нали си направихте отчетно-изборното събрание...
Освен това нали каза, че още малко и ще подаваш молба за при нас...
Хмммм
Жореее
Шъ съ карамье с тебе - нье сье бъркай у набирането на нови членове на нашиот клуб!

Редактирано от vtrendy на 24.09.04 11:42.



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
Автор Joro S (непознат )
Публикувано24.09.04 12:25



Ааааа! Верочка! Ако ша удряме под кръста ...



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
АвторШaмил (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 12:41



А стига с тая тема. Ходи където намериш за добе!
Като почнеш курс пак ще говорим



Тема Re: курс или учител?нови [re: Шaмил]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 13:40



Добре бе ша ида при Жоро Стайчев - той пръв си беше да даде обяснения и печели /бъзик да става/.

Айде Офф Топик .....че съвсем се обърках....вече не знам кой Джонсън, кой Жоро, коя Верочка... не съм на тоя свят просто...
Поздрави на всички!!!

А Шaмил да ме остави да си живея на спокойствие, да не ме хапе и дъвче,
като темата му пречи да не я чете!
А маха! Аз съм такава симпатяга-а той тука само ме смущава да не мога да си питам на спокойствие...



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Автор vtrendy ()
Публикувано24.09.04 14:04



той добре, че не е истинския Шамил Басаев,че тогава - майкоооо, страшноооо

а с джонсън, жоро и верочка ще се запознаеш във вторник - все на едно място - и все готини пичове и ...



Тема Re: курс или учител?нови [re: Typиcтyнrep]  
Автор vtrendy ()
Публикувано24.09.04 14:13



мисля, че не си ме разбрал точно

техниката си е техника - тя, обаче се развива; не може да си инструктор, а от десетина години да не си влизал в пропастна дупка - историята познава такива случаи; не може да си инструктор, а да не си чувал за ... пирмерно, рингове, или да отричаш използването на ... примерно, тръбна лента за направа на основно закрепване около дърво - за това говорех; кофти е такива хора да те обучават, не мислиш ли?

а какво им е на картинките в книжката на Марбак? много са си хубави - тук нали знаеш, че ги приемам лично нещата



Тема Re: курс или учител?нови [re: HИKИ]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 15:42



Така че...аз казвам Офф Топикпак.
Където дойда ще ме видите.
Не ме очаквайте никъде.
И на всички със здраве.
Който иска нека ме мрази нека се сърди!
Аз нищо не обещавам-че съм странна една такава и накъдето вятър повее-там ще съм...такава съм си просто!
Айде няма повече да досаждам с въпроси.

Hasta la Vista на всички ви!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.