Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 04.06.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Благодаря, vtrendyнови [re: vtrendy]  
АвторTypиcтyнrep (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 03:44



Ако ти си Вера, която е превела книгата, vtrendy - моите искрени уважения. Това си е възрожденско дело на запалени хора, немислещи за келепир. Благодаря ти много! Взех си я от Жоро преди няколко месеца (името ми е Константин). И имаш пълното право да се закачаш с разни палячовци от екстремно.ком. Чорбаджията им отдавна не е идвал нанасам - преди две години го бях насметъл кое какво е в карстовата геоморгология и не смее да се весне завалията.
Техниката не се развива хич. В "Пецл" считат, че количествените натрупвания водят до качествени изменения. И всяка година излагат в каталозите някоя нова глупост. И пенсионерът Жорж Марбак се чувства длъжен да се гърчи със всевъзможни изгъзици по краката, ръцете и гърдите, че да преиздава алпийската спелеология на Добрия през пет години с някой юноша за съавтор.
Биричка с благодарност,
Т-гер



Тема Re: Благодаря, vtrendyнови [re: Typиcтyнrep]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 08:56



Е, браво!!!
Мнооого хубаво, мнооого красиво! Тц тц тц!

Ти ми се набърка в моята темичка, взе да ме порицаваш и да ме подканяш да приключвам с колебанията си, а сега си дошъл да подклаждаш още огъня!

Аз казах Край на този топик - пиши си вече по друга тема!
Ако ще плюеш Екстремното- плюй си го - прави каквото искаш, но сега аз ще те помоля да не е в моята тема!

Няма никакъв смисъл от всичко това! За какво трябва да плюеш по един или друг сайт, по един или друг клуб?
Ако нещо е някакво си - такова си е, за какво е необходимо повече умуване и дъра бъра-два чадъра, дрън та пляс по форумите?
Каквото не ти харесва си го мисли и го пази дълбоко в душата си, скъпи друже, или го споделяй когато те попитат!
Този доброжелателан и учтив съвет е специялен подарък от мен за теб - Typиcтyнrep!

Радвам се за хубавите думи дето си ги написал за vtrendy -тя поне ми съдейства в търсенето, ама за Екстремно си създай, много моля, нова темичка, че в моята не ми е никак приятно да го плюеш !
И аз специялно ще я уважа за да си напиша мнението.

Айде! Със здраве Typиcтyнrep! Всичко хубаво!
И стига писал точно ти по моята тема, ... дето трябваше да я прекратявам...



Тема Re: Благодаря, vtrendyнови [re: Hиkи]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 09:08



Благодаря ти и аз, vtrendy , за това че ме посъветва, независимо какво решение ще взема за напред, дори и да не се включа точно във вашия клуб!
Ти се отнесе сериозно към въпроса ми и моля да ме извиниш задето се намесвам в благодарностите на Туристунгер към теб-имам си причина!



Тема Re: Благодаря, vtrendyнови [re: Hиkи]  
АвторTypиcтyнrep (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 01:08



Ники, нищо общо нямаше с твоята тема. Записвай се ако ти се ходи по пещери. Което име на клуб ти харесва - в него иди. Не се сърди. vtrendy ти каза къде да погледнеш за клубове по пещерно дело.
Толкоз.
Т-гер



Тема Re: Благодаря, vtrendyнови [re: Typиcтyнrep]  
Автор vtrendy ()
Публикувано27.09.04 10:00



аз съм вера, аз съм;
мерси за хубавите думи, ама да ти кажа, че това е третото издание на книгата на Марбак; първото е през 1973, второто е през 1980 (ако не се лъжа), и третото е през 1999 - така че марбак не я издава през 5 годинки - недей така да го обвиняваш човека; книгата си е много хубава



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Автор vtrendy ()
Публикувано04.10.04 09:42



И к'во стана - не дойде!!
А ние плакахме, плакахме, плакахме - чак реката стана на море



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
Автор kenoby (jedy)
Публикувано04.10.04 10:15



Aз не сам Ники, но на 5 може да мина.... По работа...

...::DBCC::...
We love dark beer and dark caves


Тема Re: курс или учител?нови [re: kenoby]  
Автор vtrendy ()
Публикувано04.10.04 11:01



пусни едно лс да кажеш за какво става въпрос - Ок?



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 19:47



ъхмммммммъъъъ-ъ-ър. !?!?!?!?

Не схванах май...

Каква работа, какви пет лева?

Някаква работа...някакви чудеса...нещо става тук-нещо много странно, загадъчно и мистично...... . . .някяви лични съобщения....ммммммммммм?!?!?



Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 20:06



пропуснах да дойда- с теб все ще се запознаем... или ще ме спасиш някъде или ще се засечем... или пък ще ме бутнеш на долу в някоя камина.









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.