Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 04.06.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: курс или учител?нови [re: stefan]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 11:40



sudeiki ot lichnia si opit - otidi v shkola rouk ako te vzemat. Vupreki che tuk shte me napraviat na nishto ti garantiram che tam shte poluchish nai-mnogo znania (proveril sum go sam).

И как прецени бе приятел, с какво го сравни?



Тема Re: курс или учител?нови [re: X]  
Автор vtrendy ()
Публикувано23.09.04 12:10



школа роук е едно комерсиално предприятие, чиято главна цел е печалбата; от друга страна хората, които са собственици на "школата", нямат нищо общо с българската федерация по спелеология, което означава, че нямат нищо общо с организираното пещерно движение в българия - сама прецени дали искаш още от самото начало да се изолираш от спелео живота в българия.

що се отнася до препоръчване на клуб - първо предполагам, че си от софия (в противен случай кажи от кой град си); второ, препоръчвам ти реално работещи клубове от софия; трето - най-искрено ти препоръчвам собствения си клуб София (сори, ама не мога да не съм пристрастна).

такааа - а от останалите клубове ти препоръчвам Хеликтит.

в никакъв случай не се захващай с някой, който да те учи ей така - без клуб, без организация, без нищо; ОПАСНО Е!!!

Успех



Тема :)))))))))))))нови [re: vtrendy]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 13:14



Hehe, bravo be Vtrendy

"школа роук е едно комерсиално предприятие, чиято главна цел е печалбата; от друга страна хората, които са собственици на "школата", нямат нищо общо с българската федерация по спелеология, което означава, че нямат нищо общо с организираното пещерно движение в българия - сама прецени дали искаш още от самото начало да се изолираш от спелео живота в българия. "

otkude gi znaesh ti tolkova dobre tezi raboti?? :)))) Komersialno predpriatie - zvuchi stabilno :)) Ti mai ne si razbrala che v rouk vsichki kursove sa bezplatni - i e taka ot 1992-ra godina, kogato az izkrah kursa si pri tiah :))))))

A na gospodin X shte kaza che mnogo dobre znam kak stoiat neshtata v drugite sofiiski klubove - clen sum na nai-golenmia takuv v momenta. Imam mnogo osnovatelna prichina za mnenieto si.



Тема Re: курс или учител?нови [re: kenoby]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 13:32



Какво не си съгласен?

Кога ти предлагах да ставаме гаджета, че не се сещам нещо?
+ това едва ли вяма да се съгласиш...





Тема Re: курс или учител?нови [re: vtrendy]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 13:41



Благодаря за съвета!
От София съм и отношението ми към пещерното дело е сериозно- в смисъл такъв, че не бих искала да се шматкам нагоре надолу само за бъзик или от неустоимо желание да се перча и да се правя на великата екстремистка.
Не че характеризирам някого или правя критика. Просто говоря за себе си и собствените си намерения.
Всички вие сте били свидетели на лиготии и простотии, извършени с едничката цел да покажеш "Кой съм аз". Е, аз сериозно се интересувам и сериозно искам да се занимавам с пещерно дело - харесва ми по първо впечатление.



Тема Re: :)))))))))))))нови [re: stefan]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 13:54



Със сигурност школата Роук е добра възможност.
Имах честта да поговоря с Иво Калушев и да си изградя мнение, че е свестен човек и т.н.
Но към тази школа не бих могла да се обърна, защото не ми харесва идеята да ме избират или да ме определят и оглеждат за какво ставам, както ти казваш, иначе аз нищо против нея нямам! Сама решавам дали искам или не искам нещо, а и със сигурност мога.
Дори не бих изкала да се натрапвам на някого да ме учи безплатно.



Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Автор kenoby (jedy)
Публикувано23.09.04 13:58



Не съм съгласен с мнението на Стефан, че алтернативата на курс в клуб е гадже пещерняк който да те научи на SRT и другите неща.

+ това, ти няма да се съгласиш

...::CCCCC::...
We love green clouds, clean skyline and dry passages


Тема Re: курс или учител?нови [re: Hиkи]  
Авторion4ev (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 15:01



Без да съм член на клуба, аз съм се мотал около Прилеп и те са доста симпатични, а със сигурност инструкторите са много добри. Със сигурност клубът, който най-много е допринесъл за Пещерното дело е Академик, но това е мегаклуб, със страшно много членове, като не се знае колко са действащи и не ми е много ясна организацията им. Доколкото знам Хелектит е малък, близък до федерацията и добре оборудван с инвентар. От Искър познавам само шефът им Иво Тачев, който е много свестен. Странен клуб е Екстрем, Насо е много ексцентричен човек, но доколкото знам там атмосферата е добра и работят хората. За Витоша нямам никаква информация, а Урчич доколкото знам изобщо не съществуват вече. С това струва ми се се изчерпват клубовете в София, ако съм пропуснал някой не е нарочно. Всички с изключение на Витоша и Урвич имат подробни сайтове с координати за връзка.



Тема Re: курс или учител?нови [re: kenoby]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 15:23



За мен не се притеснявай-адски странен човек съм- признавам си и дори си харесвам тази черта.
Така че не би мотъл да отготнеш дали ще се съглася!!!

А за гаджето-учител- идеята май наистина не е никак добра-ако си непрекъснато с гаджето си и ти е и учител даже - не знам как стават тия работи, но ми се струва прецакана история...се тая...това е друга тема!
Така ще си останеш само с гадже и без учител , а след това и без гадже и без учител. И т.н.

Абе на мен курс ми трябва или учител- за гадже изобщо не се и сещам в момента.



Тема Re: курс или учител? [re: Hиkи]  
Автор kenoby (jedy)
Публикувано23.09.04 15:35



Следи Extremno - то. Скоро ще пуснат обяви клубовете.

...::CCCCC::...
We love green clouds, clean skyline and dry passages



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.