Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 25.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: sofianka]  
Автор Neon (новак)
Публикувано04.02.04 21:06



е ако знаеш колко пъти съм отварял тема на оро с нагласата да напиша нещо и после айде бутона бек и само лека фрустрация за секунда-две. а и някак усетих, че намеренията на лекс са чисти и не цели това, в което го заподозря примерно ти



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: Neon]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано04.02.04 21:16



Не е хубаво да имаш намерения към някой.



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: sofianka]  
Автор Neon (новак)
Публикувано04.02.04 21:18



не е ли? свойство на намерението е да тече навън, как ще го спреш генерално. а посоката му май само е въпрос на избор;)



Тема Re: Софиянонови [re: sofianka]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано04.02.04 21:27



чат пат имаш моменти на просветление.
Но тоя явно не е от тях.

И още нещо-аз с проблемите си се справям. както намеря за добре. Не е хубаво човек да ми става проблем, ти как мислиш?

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: Софиянонови [re: Kaily]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано04.02.04 21:31



абе не знам , не мога да ти кажа, не си ми била проблем никога
ако аз съм ти била на тебе пак не съм усетила, в интерес на истината позлвам легални методи и ми омръзва след първите 5 минути, камо ли 2 годин.
ти не каза за какво пусна темата , за какво трябваше да я четеме всички, избрани цитати с какъв труд ги беше вадила



Тема ...не си права, Кайли...:-(нови [re: Kaily]  
Автор Cфaйpa (минаващ)
Публикувано04.02.04 21:33



...права си формално...и дотолкова, доколкото не си определила правила за писане в твоя клуб...

...което значи, че в твоя клуб всеки може да прави това, което си поиска, а ти по свое усмотрение ще вадиш секира или ще галиш с перце...

...което значи, че си си оставила абсолютното право да реагираш според личното си отношение и винаги да бъдеш права...оро, като пишещ, също има право свободно да си изразява мнението според ясно описани правила...

...давам ти съвет...направи една отделна тема с правилата на твоя клуб...

..от друга страна те разбирам, защото мрънкането на оро е много досадно...



Тема Re: Софиянонови [re: sofianka]  
Автор Neon (новак)
Публикувано04.02.04 21:34



и ти да не го оцениш това, лошо момиче такова. а на всичкото отгоре да я четеш, въпреки че не го искаш. и себе си не слушаш даже



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: Neon]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано04.02.04 21:36



ами избора на посоката не е маловажен мисля.... намерение на мъж към някакъв друг мъж=>някак си звучи, искам да кажа не звучи



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: sofianka]  
Автор Neon (старо куче)
Публикувано04.02.04 21:39



абе като те слушам май не става дума за намерението на лекс тука, как по дяволите го заподозря в това? я си прегледай подсъзнанието и ще направиш добро най-вече на себе си



Тема Re: Софияно [re: Neon]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано04.02.04 21:43



ааа напротив , аз съм си мара, четох я с интерес , до последното цитатче и реплика. и днеска открих че мотивите и не са били толкова по различни от тези на Оро, сега остава и тя да си го открие, трябва да се познаваме в другите, това е урок.
и себе си послушах -включих се за да дам приноса си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.