Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 10.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не ми вменявай задължения, каквито нямамнови [re: Opo]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано04.02.04 16:04



Ето това твоето е типичен пример за манипулация-че някой питаше дали и кой ни манипулира, както и какво представлява манипулацията.
Всички опити да ми вменяват задължения, особено да пазя чужди права, каквито задължения нямам!
Имаше нещо такова при дона-войнът не е длъжен да спазва споразумения с вселената, каквито не е подписвал.

Оро има права и дай целия ДИР да има задължение да търчи по него и да му пази правата.

Ти си манипулатор и енергиен вампир. Казвам го не заради теб, а заради другите, които все не знаят що е то.

Кажи с няколко думи какви са твоите задължения тук? Знаеш ли си ги?
Ако искаш да общуваш с някого, трябва да споделиш неговата реалност, а не да налагаш своята. Ти не умееш да общуваш, ти каканижеш предълги постинги, които чат пат някой се излъже да прочете и които не са за тук.
Ти не знаеш, че не е нито времето, нито мястото тук да пишеш предългите си жалби.
Ако искаш да те разберат, научи се да дублираш чуждата реалност.
Никой не ти е виновен, освен самия ти. А от теб самия мога да те отърва само с процесинг и само при твое желание.
За да пожелаеш нещо обаче, трябва първо да го видиш.
Енергиен вампир и манипулатор от най-долна проба.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: Opo-roнeн и тpит oт]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано04.02.04 19:29



==На никого не давам акъл какво да прави и мисли - НЕ МИ ДАВАЙТЕ И ВИЕ АКЪЛ!!! Разликата в нивата е......опропастителна...... ==

Това не го разбрах - какви нива и каква разлика? моля те, би ли пояснил?



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: ssonia]  
Автор Neon (новак)
Публикувано04.02.04 19:37



razbirai "kyde sym az, kyde si ti", "nqmate pravo da me postavqte na edna ploskost s vas, nqma mqsto za sravnenie"... izobshto visokomerie ot klasa. I az predi misleh po tozi nachi. Samo deto ne sam imal tolkova golqm nabor ot hvatki da se postavqm na piedestal i ne sym zavyjdal tolkova hora okolo sebe si, pred koito da go pravq.



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: Neon]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано04.02.04 19:45



И аз усетих същото, каквото казваш ти, но реших да питам автора, защото може и да греша.
Ако не греша - се чудя как може да се иска помощ и съдействие от някой, с който те дели пропаст и то не в полза на този някой



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: ssonia]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано04.02.04 19:50



Каква помощ и съдействие можеш да дадеш, ако си представиме че искаш?



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: sofianka]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано04.02.04 19:57



Мога да крещя през пропастта: ееей, хакер, остави го на мира! оставиииии го!
/като се предполага, че хакерът е от неговата страна/




Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: ssonia]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано04.02.04 20:03



Още малко и ще дойдете всички на мойто убеждение, че ако човек иска да не се свърши работа, създава комисия.
И по-точно-ако Оро иска а се вдига шум около него, си намира хакер.
Ако иска да се оправи проблемът, ще го оправи.
Ама явно повече иска да бъде знаменитост.
С какво е познат Оро из целия ДИР? М?
Има ли изгода от хакера? М?
Прост ли е Оро, ако иска нещо, 2 години да го не получи? М?
Ерго?

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: ssonia]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано04.02.04 20:03



и да предположиме крещяла си, крещяла си, ма никой и не те е чул...... каква помощ и съдеиствие може да има тогава? Това ли мислиш че иска Оро от нас?



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака"нови [re: Kaily]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано04.02.04 20:09



Ерго..... който си нема хакер си има Дейта.



Тема Re: "Оплакванията" на Оро или "Диктатура на простака" [re: Kaily]  
Автор Neon (новак)
Публикувано04.02.04 20:10



hakera, oro i muleto sa razlichni izvestni-neizvestni na edno i syshto uravnenie. konstanti a samo temite im (uj) razlichni. da ne govorim che se povtarqt nonstop. dvama ot tqh sa tolkova samovlubeni i poglanati ot sebe si che se chudq kak sa privlekli samo edin haker. a ne 4-5. vytreshnata naglasa syzdava sybitiqta okolo nas. a inache lex e syvsem prav da pita "dokoga". e "dokogato". ne si dlajen da gi chetesh nasila, az pone ne go prawq, ne rezonirat s nishto v men. dori i nagled da zasqgat temi, koito me interesuvat.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.