Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: Pocи]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 15:24



Обадих се в софийския офис на училището на тел.974 3502. От там потвърдиха, че провеждат такова обучение под ръководството на Радостина Михалева. Все още не съм решила дали да започна обучение по този метод. Иска ми се да чуя мнение от някой, който е бил на подобен курс на обучение



Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: sisi]  
АвторDoich (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 00:46



Здравейте
Аз също се интересувам от метода на др. Лозанов.
Много приказки тука сте изприказвали, но на мен така и не ми стана ясно къде във София човек може да опита този метод. Вече стана ясно че внучката на Лозанов не е сертифицирана. Тогава кои са преподавателите и кои са школите които се занимават с този метод. До скоро имаше един списък на учители на един сайт в dir.bg но сега и той изчезна. Също така ще се радвам хора работили със сертифицирани преподаватели в София да споделят мнение.



Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: S.P.Q.R.]  
Авторjik (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 10:54



Здравейте! И аз се интересувам от този метод за изучаване на език. Много бих искала да разбера дали курса на внучката на Лозанов е ефективен. Някой може ли да ми каже дали е бил там и дали е доволен???



Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: jik]  
Авторsweety{}tweety (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 15:34



здравей, jik, аз на курса не съм била, но имам много познати, които са ходили и са много доволни, групите са малки - 3-4 човека, всички преподаватели са много готини, предразполат те да се отпуснеш и да проговориш английски ;)



Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: S.P.Q.R.]  
Автор smisul4e (plam)
Публикувано08.02.08 07:10



http://prize.zzl.org/vote.php?id=17685



Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: jik]  
АвторDPD (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 09:31



Здравейте,
аз съм посещавала курсовете на Лозанов. Много е приятно, нестандартно и ефективно. Групите се сформират според броя желаещи, аз съм била в групи от 4 и от 9 души. Определено мога да кажа, че в малка група обучението е по-ефективно. В този курс се набляга на говоренето, не се пишат домашни и няма никакви писмени упражнения. Много е важно всички, които са попаднали в групата да са горе-долу на едно ниво, за да напредват с еднакви темпове.
В този курс ще успеете да преодолеете говорната бариера още по време на първия урок, а до края на курса ще говорите свободно, без да се замисляте дали използвате правилното глаголно време или дали правилно сте си построили изречението. Нивата са общо 5, учи се по специални учебници с много забавни текстове, докато учите новите уроците ще пеете, ще редите пъзели, ще рисувате и т.н.



Тема Re: Това е сайта на проф. Лозановнови [re: Бoян Лoзaнoв]  
АвторП eтpoвa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 16:06



търся връзка с д-р Лозанов за основавяане център в България или да ми бъде посочено къде и кой в България извършва това.



Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: sasho]  
Авторdj (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 13:42



Otidoh na kurs v shkolata na Lozanova s tolkova nadejdi...Tam prepodavatelite samo sa chuvali za metoda. U4ebnicite sa sastaveni ot razni textcheta, koito vseki v Internet prostranstvoto moje da si nabavi. Izchetoh dosta za Lozanov i shte se radvam niakoi den da se poqvi shkola, v koqto naistina shte se prepodava po metodut mu...



Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: DPD]  
АвторJiK (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 16:36



Благодаря ви за отговора. Аз точно това искам да отида на някакъв курс, за да преодолея говорната бариера. Иначе посещавам какви ли не курсове, но там някак си не става, а и ни затрупват с домашни, а нямам много време за това вечер след работа!





Тема Re: Лозанов /Сугестология, десугестология/нови [re: DPD]  
АвторMartina (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 14:31



Zdraveite, nqkoi moje li da mi kaje, kude i dali ima takiva kursove v sofia?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.