Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 15.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тревожа се 2нови [re: Дoнa]  
Автор oliwia99 ()
Публикувано02.01.08 00:21



И така в стаята на сина ми е кочина отвсякъде. Носи си храна горе и бутилки с напитки, не чисти въобще, балатума лепне като стъпя, прозорец да се отвори абсурд. На нова година също не пожела да слезе да вечеря с нас, въпреки че бях поканила съседите и няколко пъти се качвах да го моля да слезе, мъжа ми също искаше да говори с него(но детето се прави че не го вижда) и той се качва няколко пъти да го моли без никакъв резултат. ще ходя да търся помощта на кабинети по семейни проблеми, проблеми с тийнеджъри и аз само се моля и мъжа ми да издържи. НО вярвайте ми и двамата сме на ръба. Положението не е лесно и човека не иска и не иска да говори с нас.



Тема Re: Тревожа се 2нови [re: oliwia99]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 10:14



ма не мога да разбера защо ви е толкова сърдит? насила ли е заведен в германия?! ами като му е по-хубаво баба и дядо да го гледат - да се връща в мизерията в бг при старците! сина ви е типичен пример за това какви вреди могат да нанесат бабите и дядовците

съжалявам че го казвам. но мисля че проблема е във възпитанието преди да дойде....
защо не му го кажете всичкото това? той в крайна сметка ще навърши 18 скоро, доколкото разбирам, и тогава какво?! той става пълнолетен, който трябва да се оправя по някакъв начин в живота, да взима разумни решения и да носи изцяло отговорност за последствията от тях! това всъщност ми е и съвета - кажете му че като стане на 18 може да прави каквото иска и да отиде където иска, но да си помисли хубаво преди това. обаче трябва да издържите и вие и мъжа ви. защото ако му кажете така, той си намери квартира и след два месеца вие не издържите и го привикате, защото му е много трудно.... лошо....
така си мисля аз, макар детето ми да не е толкова голямо. но го казвам от гледна точка на моите тийнейджърски години, когато точно такава заплаха от страна на родителите ми подейства отрезвяващо и промених отвратителното си поведение.... успех!



Тема Re: Тревожа се 2нови [re: миa]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 10:18



и забравих най-важното да кажа - не се страхувайте от него и от заплахите му и му го покажете ясно! това ще ви е най-голямата грешка. защото човек така е устроен, че оказва натиск докато му бъде позволявано. стопирате ли го, и покажете ли му под чий покрив живее, нещата ще са малко по-различни.

а той изкарва ли пари? от къде всъщност пари за екран, може би работи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.