Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тъпото копеле Карбовскинови  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано29.11.05 18:15



за Мартинчо говоря, днес по Дарик радио отправи апел към мен като родител да проверя дали детето ми може да чете. Междувременно ме уведоми, че децата ни не ходят на училище, че 15-годишните девойки правят свирки на пенсионери и т.н. Що го пиша това? Ами щото се ядосах. Откъде накъде някакъв пикльо, който почти сигурно няма и едно дете, който съдейки по изявите му е един от потребителите на тези свирки от 15-годишни, ще ми дава акъл как да си гледам децата? Защо трябва да бъдат обиждани куп родители, които си скъсват задника да отгледат свестни деца и да се създава идиотското впечатление, че такива в България няма? Аз познавам много добри, умни, оправни деца. Моите деца могат да четат, грамотни са и подозирам, че синът ми ще скъса шортите на Карбовски във всяко едно математическо състезание, например. Дъщеря ми играе народни танци около 36 пъти по-добре от бате си Марти, плува, учи руски, английски, такива неща...А вашите как са? Вие лоши родители ли сте?

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Тъпото копеле Карбовскинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор бяcнa cъм (майка)
Публикувано29.11.05 18:31



Да, и аз четох за това изказване, ами големи глупости са, щото не може да се прави извод от една случка, а и колко е истина???
А дали сме лоши родители- категорично не съм такава, нищо че съм бясна от тийн- ката, детето ми е много добро и се справя добре с у- щето, учи и английски и италиански, спортува, когато има време, помага ми вкъщи, е, верно, че си я помръзва, ама има отговорност, нещо, което е ценно!



Тема Re: Тъпото копеле Карбовскинови [re: бяcнa cъм]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 12:17



Разведен е и няма деца, а в личния му живот цари пълна бъркотия. Изобщо... Карбовски е последната инстанция, която има право да се изказва по въпроса за възпитанието и отглеждането на децата. Както и по въпросите на морала и брака.
Човек, който е издал стихосбирка под заглавие .."Еди кой си яде лай..а пред НДК" и вътре с с текстове от сорта п..тка ...х.у, накаканизани в мелодичен припев, е по добре доживотно да се срамува и да се крие на тъмно от обществото и хората, а не да се изказва компетентно за щяло и нещяло.
Ако днес в БГ е трудно да си родител и дете, то е точно заради такива неблагопристойни хора като него дето им се дава микрофон и трибуна да си разгръщат перверзните хрумвания под псевдо-етикета "Аз съм творец и правя изкуство".



Тема Re: Тъпото копеле Карбовскинови [re: ..]  
АвторПo-мaлkaтa cecтpa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 13:46



Да, нека да набием Карбовски. Или направо да го забраним. Така със сигурност проблема ще престане да съществува. Естествено, ако няма кой да ни напомня, ние няма да виждаме хлапетата, който се дрогират пред Френската гимназия (ееее, че съм лоша, ама те са малцинство, те са "дефектна стока", що изобщо обществото да чува за тях). Няма да чуваме за малолетните проституиращи (ееее, че съм лоша, ама те са малцинство, те са "дефектна стока", що изобщо обществото да чува за тях).
А проблемите като отчуждението, объркаността на подрастващите, неразбирането между поколениета - ами че тях ги няма. А и да ги има, що човек точно като Карбовски да ги рови?
Само така, хора, само така.....




Тема Виж какво, ние не пасем треванови [re: Пo-мaлkaтa cecтpa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано30.11.05 15:01



Всички знаем, че има проблеми, но те няма да се оправят с тъпи апели. Най-малкото родителите на повечето от тези деца, за които говориш ти, не слушат Дарик, а Веселина.

Стига простотии бе, тате!


Тема ПОЛУидиотчето станало идиотче?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано30.11.05 15:15





ПП: Като знаеш, че е тъпо копеле - със сигурност трябва да знаеш, че бе един от неколцината номинирани в България за "Черноризец Храбър" (цялостно творчество)...

Редактирано от Гeвpek на 30.11.05 15:25.



Тема Какво е това Черноризец Храбър?нови [re: Гeвpek]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано30.11.05 15:29



Ако е награда за черногледа войнстващо-просташка журналистика, чудя се що точно това име са избрали. Сигурно заради цвета.

Стига простотии бе, тате!

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 30.11.05 15:29.



Тема Re: Какво е тованови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано30.11.05 15:36



Аха.
Ти си от децата, за които говори Карбовски - ясно Дерзай.

Мы все учились понемногу... /без гугъл можеш ли - от кого е?/



Тема Re: Какво е тованови [re: Гeвpek]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано30.11.05 15:43



Не, аз определено мога да чета, но избягвам да чета простотии, защото нарушават вътрешния ми мир. Да не говорим, че журналистическата професия, според мен, съвсем не попада в топ десет на професиите, изискващи особен интелект, та май съвсем съм ги позарязала милите.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Какво е тованови [re: Гeвpek]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 17:17



Няма какво да ми говори Карбовски за възпитанието на децата, щом той самият няма деца. Нека сам опита и види как се ражда, как се отглежда, как се изхранва, как се възпитава при тези доста трудни условия в родината ни. И после, когато сам е минал пред "блатото" нека прави коментари и раздава оценки. Пак повтарям, че НЕ Е той представителното лице и всякакви изказвания, пък били те и обективни, звучат в неговата уста нелепо.
Пък за номинацията... ами стават всякакви недоразумения. До сега съм чела само едно кадърно написано нещо от него и то преди две години.. Цялото му т. нар. творчество е баластра - доста плосковато и преследва една единствена цел - да бъде скандален с цената на всичко, да се хареса и да стане известен. Сигурна съм , че му е пред онази работа за съдбата на българските деца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.