Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Проверка на детегледачканови [re: TheGoldenSnitch]  
Автор Grami ()
Публикувано15.10.04 10:30




Не, не сте ме отказали
Търсенето и срещите вървят с пълна сила
Вчера дойде една девойка, и мойта като я хареса е като я вкара в стаята си от 5 до 7 не я пусна....

Може би ще трябва да се доверя и на инстинктите на детето си, как мислете?



Тема Re: Проверка на детегледачканови [re: Grami]  
Автор TheGoldenSnitch (в играта)
Публикувано15.10.04 12:49



И така става, аз също се доверявам на инстинктите на хлапето, но все пак и ти си се ослушвай в стил ... съветите на Спаска, щото от малко документни и др. застраховки глава не боли Или се запознай със семейството или поне къде живее. Оххх ... знае ли човек? Толкова е комплицирано с тези неща .. Но най-важното си открила, детето да я приема.

>O< <<<<<<<<


Тема Нищо не стана!нови [re: Grami]  
Автор Grami ()
Публикувано05.11.04 12:35



Не можах да намеря!
Харесах една девойка, и то много, и като я помолих да ми снима личната си карта и студ. книжка и да ми донесе някаква препоръка от преподавател - и тя изчезнаНе се обади, не се появи......

И това е, продължавам с търсенето, намирам тихи и мили момиченца, но просто ми се струват неподходящи за това което аз ги търся - целенасочено занимание с моето диваче....

Аз ли изкукуригах вече...... Къде да го търся това подходящото и сигурно момиче

Извинете ме ако вече ви досаждам.......

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Grami на 05.11.04 12:37.</EM></FONT></P>

Редактирано от Grami на 05.11.04 12:38.



Тема Re: Нищо не стана!нови [re: Grami]  
АвторTheGoldenSnitch (Нерегистриран)
Публикувано06.11.04 02:41



Е .... сега вече напълно те разбирам Изчакай малко, все ще намериш най-подходящата



Тема Re: Проверка на детегледачканови [re: Grami]  
Автор angels_zg (кукла)
Публикувано06.11.04 13:30



А вие за колко голямо детенце търсите детегледачка и с какво работно време?



Тема Re: Нищо не стана!нови [re: TheGoldenSnitch]  
Автор kami_v ()
Публикувано06.11.04 13:39



ако живеете в голям блок е вероятно дори там да се намери жена, която е пенсионирана и има желание да гледа малко дете. друг вариант е да попиташ жени, които вече гледат деца - в кварталната градинка или парк- да ти препоръчат някого или дори ако те самите биха сменили настоящите се работодатели /напр. предстоящо тръгване на градина на вече пораснало дете/.
струва ми се много хубаво млад човек да се грижи за детето ти, но и по-трудно да се намери отговорно, с опит и с желание за такава работа момиче.



Тема Re: Нищо не стана!нови [re: Grami]  
АвторStella (Нерегистриран)
Публикувано06.11.04 20:12



Ti nyama li da se izplashish ako nepoznat chovek iska da mu dadesh presnimani dokumentite si za samolichnost? I zashto smyatash che preporuka ot prepodavatel shte ima nyakakva stoinost. Pone po moe vreme ako na nyakoi mu trybvashe preporuka , prepodavatelite ni karaha sami da si ya napishem a te samo se podpisvaha. Tova edva li shte ti dade uverenost che choveka e siguren i moze da mu doverish deteto si.

Momichetata po-dolu sa ti kazali kak tryabva da postupish. Sled kato ne moze da se doverish na napulno ne poznat chovek trybva da tursish izmezdu kruga na poznatite ti.



Тема Re: Нищо не стана!нови [re: Stella]  
Автор Flash_ ()
Публикувано06.11.04 22:04



Естествено, че няма да се изплаши! Кандидатстваш за работа, нормално е да ти поискат документи каквито преценят, че им трябват.
Баси, не вярвам някой да си остави детето на човек, на който знае само имената и телефон евентуално.
Поне копие от личната карта...всякакви ги има ...прибираш се и детето там, къщата обрана, или детето го няма...На кой си остави детето? ми на Пенка...ми те Пенките с лопата да ги ринеш...
Айде стига бе!
Грами, Спаска ти е дала много добри съвети извлечени от практиката, не от теорията.
Успех ти желая, знам какъв е гърч - два пъти съм търсила почасова детегледачка.



Тема Re: Нищо не стана!нови [re: kami_v]  
Автор Grami ()
Публикувано08.11.04 09:44



Мерси, в голям блок сме, баби колкото искаш, обаче аз не искам
Искам младо момиче, така смятам че ще е най-добре за детето ми.
Ще го намеря.....надявам се.
Аз не бих се разсърдила ако някой ми поиска документи.....
Че как да си оставя детето иначе..........
Благодаря Ви , момичета.....продължавам



Тема Re: Проверка на детегледачка [re: angels_zg]  
Автор Grami ()
Публикувано08.11.04 09:58



за 3г и половина от 1,30 до 4,30 следобед за 3 или 4 дни в седмицата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.