Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 00:05



Ами хъм лекарства за инсулт да ако ги спреш сигурно ще умреш от това интересно е обаче как се стига до такива болести


Това май е от нездравословен начин на живот или греша
Тоя човек най вероятно е нямало да му се налага да пие хапчета ако се е грижел за себе си

Иначе аз също съм страдал от хронично заболяване като бях дете. Все пак русе го обгазяваха доста дълго с хлор, обаче като почнах да се занимавам с медитация а в последствие и бойни изкуства всичко това изчезна и ако преди боледувах всеки месец сега това е рядко и ми минава почти без медикаменти Лекарства почвам да пия ако не се оправя до третия ден и пак се консултирам с моя лекар кое мога да пропусна, не пия всичко което биха ми изписали стандартно



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 00:08



Мене ако питаш най добре да отидеш на врачка да ти каже на кой лекар да вярваш, че то понякога от много специялисти ще вземеш да умреш от това което те лекуват независимо дали си болен от него





Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 00:09



Видяхме как си отиде и най-титулуваната врачка -в болница. Явно не е познала за себе си.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 00:11



Болестите много зависят от гените. Ако се беше родил с някой синдром едва ли мъдитацията и гимнастиката щяха да ти помогнат.А ако станеш министър на здравеопазването и спреш инсулина на диабетиците 100% ще те линчуват.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 00:13



Чувал съм но това си е почти болест и съм 100% сигурен,че не е от днес ами даже преси са поглъщали какви ли не гадости,пили са урина и т.н.
Сигурно не е от днес


Както със сигурност повечето неврози стават все по масови в нашето съвремие защото човек отдавна е смачкан и откъснат от естествената си среда

Няколко пъти вече казах,че пазарните принципи в медицината според мен са голяма грешка.

И аз няколко пъти се съгласих със теб просто те допълвам тук таме



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 00:17



Ей тука му е кратката история ако търсиш по задълбочената му биография пробвай в библиотеката





Тия розови хапченца незнам до колко са я лекували тая болест ама явно е имало и излекувани щом си е имал почитатели



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 00:17



Коя е най титулуваната





Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 00:18



Ванга. Беше.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 00:20



В "естествената" си среда човека не е живеел повече от 20-25 години при супер късмет.Борбата за месото и джанките е заемала 100% от цялото му време.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 00:20



М да за това е важно хора със здрави гени да се размножават иначе накрая всички ще са с разни увреждания


И все пак медитацията ми помогна което иде да докаже че и от духовните неща има полза
Не случайно е казано здрав дух в здраво тяло




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.