Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ашрам на Ошо  
Автор voyageur (минаващ)
Публикувано25.11.11 21:22



Здравейте! Възможно ли е изграждане на ашрам на Ошо в България или на импровизиран такъв? Може ли човек да живее в него постоянно или за колкото време пожелае ?

La Puerta Del Cielo


Тема Re: ашрам на Ошонови [re: voyageur]  
Автор Mиpo1Модератор ()
Публикувано26.11.11 14:24



Както се казва, единственото невъзможно нещо е да се измисли нещо невъзможно. Но за какво точно ти е този ашрам? На какви твои нужди трябва да отговаря той?

Преди времe дискутирахме подобни неща в







Тема Re: ашрам на Ошонови [re: Mиpo1]  
Автор voyageur (минаващ)
Публикувано27.11.11 11:35



На принципа на манастир предполагам.Самоиздържащ се.Идеята е да се ограничи натиска,който упражнява системата върху индивида.Да не се живее в конкурентна и объркваща личноста среда.Човек да разполага с повече свободно време за духовни практики и да опознава себе си.Да се живее сред природата.

La Puerta Del Cielo


Тема Re: ашрам на Ошонови [re: voyageur]  
Автор voyageur (минаващ)
Публикувано28.11.11 10:29



Темата ми е сериозна и не е бягство от реалноста

La Puerta Del Cielo


Тема Re: ашрам на Ошонови [re: voyageur]  
Автор Exaybachay ()
Публикувано28.11.11 13:35



Темата ми е сериозна
Някъде бях срещнал, че ашрама на Ошо излязъл около 300 милиона долара - та колко е твоята сериозност





Тема Re: ашрам на Ошонови [re: Exaybachay]  
Автор voyageur (минаващ)
Публикувано28.11.11 15:22



Ти явно очакваш и моя да е около 300 милиона

La Puerta Del Cielo


Тема Re: ашрам на Ошонови [re: voyageur]  
Автор Exaybachay ()
Публикувано28.11.11 16:20



Не е въпроса аз какво очаквам - въпроса е ти какво очакваш.



Тема Re: ашрам на Ошонови [re: Exaybachay]  
Автор voyageur (минаващ)
Публикувано28.11.11 18:08



Ако прочетеш всичко ,което съм написал по темата ще разбереш ,че никак не се стремя да копирам ашрам на Ошо за 300 милиона долара.Макар че възприемам написаното от теб като спам,благодаря за включването



La Puerta Del Cielo

Тема Re: ашрам на Ошонови [re: voyageur]  
Автор Exaybachay ()
Публикувано28.11.11 18:12



Приеми го както искаш, но никъде в темата не си споделил възгледа си като как си го преставяш този ашрам - дори един калпав манастир струва милиони в българска валута, с какво, как, къде ще бъде направен този ашрам, как ще се подържа ...... как да ти кажа, това са елементарни въпроси които трябва да си зададеш след като мислиш за ашрам.



Тема Re: ашрам на Ошонови [re: Exaybachay]  
Автор voyageur (минаващ)
Публикувано28.11.11 18:21



Написал съм думичката -"импровизиран" От там нататък е възможно при 10 съмишленика с по 1 000 лв от джоба на всеки , да се закупят 2 къщи в запустяло селце и от там да започне всичко.

La Puerta Del Cielo



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.