Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 28.04.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: Milky]  
Авторxpoнoc (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 23:54



Колега за всичките тия данни си прав и са ти верни данните но защо забрави да споменеш от какъв Литров Обем се постига т,ва при Опел и при Хонда.
единия мотор е 2000 куб. а другия е 1600 куб./см.
или тва не е показателно според теб.
Слаб ход ти беше т,ва май.



Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: xpoнoc]  
Автор Milky (Опитен)
Публикувано15.07.04 01:38



Какво значение има,дали двигателя е 1.6 или 2.0 литра,като и двата горят еднакво,при еднакви по тегло автомобили-ускорението е еднакво,развиват еднаква макс.скорост.И какво показателно има в това,че работния обем на Honda е по-малък???По-показателното е,че по-слабия с 10к.с двигател на OPEL,дава същите показатели на автомобила,а също така е по еластичен в ниските обороти.Със сравнението на двата автомобила в предишното ми изказване,изках да покажа на колегата със Civic-a,че нищо особено няма в тая Honda,дето само разбирачите знаели каква е.
А,че Honda си е марка-марка си е и то яка,но не подценявайте OPEL.



Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: astra_fen_mititaki]  
АвторBAl HUl : ) (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 01:16



" PI4 " - FANI SI NE SU6TESTVUVA6TIAT opel I HODI NA SELO PRI GOVEDATA DA GI RAZPRAVIA6 TEIA TAPOTII !!!!!!!!!!!!

SIGURNO SI BIL ZASTANAL DO NEKOE POLSKO FIAT4E I SI BIL NA DVA SPRAITA I TI E IZGLEJDALO KATO CIVIC !?!?!??!??????



Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: Milky]  
АвторBAl HUl : ) (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 01:28



OPEL ???????????? - SMURDIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!
DAJE I " BEGA4ITE " S GOLFOVETE SI SLAGAT LEPENKI KAK EDNO MOM4ENCE PREPIKVA EMBLEMATA NA TAKA " DOBRIAT " OPEL !!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: BAl HUl : )]  
Автор The Best FORMAN (Dr.Ivanov)
Публикувано17.07.04 07:34



Много цветущ начи на изразяване имаш , а и граматиката ти е много чужда ...
явно ти си първия сел....н , който се впечатлил от всички тез глупости за 9000 - 10000 оборота
Чети си там в дупката , където се помещаваш , но не ни тормози с писанията си

Ни мъ глей че съм кат фафла в раминиете знам фатки


Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: The Best FORMAN]  
Авторpetrakiev (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 13:27



Вижте момчета, това всичкото са глупости АЗ сум карал хонда 1,6 витек просто това нещо ще прескочи както си иска бектри астри и калибри по 2000 кубика, какво остава за 1,6 вие маи не си вярвате много а ? Хондата е на 100 за 7 сек, а астрата познаите на колко - точно така на 14 .На 400 метра ще я бие с половин дължина. То фенове фенове ама будете малко реалисти.



Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: petrakiev]  
АвторHahah (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 15:19



абе пич кфо се пенявиш с тая хонда 1.6?
и не дранкай глупости че ше бяхяш астра 2.0 или калибра.
усети се малко пак ти.че хонда сивик е добра факт е.само не преувеличавай.
а бтв ходи с тая толкова добра хонда на божурище и се пусни с/у астрата от Перник. Тя е 1.8



Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: Hahah]  
Автор The Best FORMAN (Dr.Ivanov)
Публикувано17.07.04 16:54



Приятелю незнам доколко си в час с автомобилите , но япончетата открай време цедят невероятни коне от смешни кубатури , които отгоренавсичко и много вървят и са високооборотни и т.н. , а наще дрънгели са като валяци в сравнение с тях па било то и тунинговани и аз карам Опел знам му възможностите и не мисля , че трябва да се дърляш с колегата баш по тоз повод
Само за сведение мога да ти кажа , че Мазда 626 Купе /79 та година/ прави от 0 до 100 за скромните 9 сек

Ни мъ глей че съм кат фафла в раминиете знам фатки


Тема The Best FORMANнови [re: The Best FORMAN]  
АвторHehah (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 19:54



Mislq che sam dosta dobre na qsno za japan car`z.I sam im daje golqm fen.Ama mi e pisnalo da mi se fali nqkoi s nqkfa kola kolko bila byrza i da q sravnqva samo s drugi.
A kolkoto do astra_fen_mititaki ne mu obrashtaite vnimanie, typo e da se vodqt takiva sporove:)
Aide nqma da pisha poveche che she spomena pak neshto za hondata..;)



Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: The Best FORMAN]  
АвторBAl HUl : ) (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 01:45



DA ME PRO6TAVA6 ZA NEGRAMOTNOTO PISANE - MOJE I TI DA HODI6 S ONZI PI4 ZAEDNO ( NA SELO PRI RAZBIRA4ITE ) TAMUN 6SE RU4KATE PO PUTIA S TEGAVITE SI REZA4KI !!!!!!!!!! NA4I V TVA BIL PROBLEMA - 4E MNOGO CVETU6TO SUM SE IZRAZIAVAL I 4E PI6A NEGRAMOTNO , A TVA 4E NEKUV ZADRUSTEN SME6KO RUSI NEKVI EBAAAAAAAAAATI GLUPOSTITE......... NEMA ZNA4ENIE - VIE TUKA MAI VSI4KITE STE TAKIVA RAZBIRA4I!!!!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.