Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 27.04.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: astra_fen_mititaki]  
АвторSmex (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 21:40



Abe toia Civic da ne e bil sprial? Ili po to4no da e daval na zadna kato si go otriazal



Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: Milky]  
Авторtarget (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 21:44



астра фен ли си незнам ама за да драпне6 коя то и да е ХОНДА трябва да има6 два двигателя о6те в багажника 1.6 nz 75 кс. ама ние вси4ки ти верваме ако бие6 коя да е ХОНДА аз 6те ти подаря моята D16Z. по просветените знаят за какво иде ре4 и мезонет в центара на софия ни6то 4е сам от провинцията



Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: astra_fen_mititaki]  
Авторbma (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 22:06



sigurno hondata e bila s 360 i kolega si se obarkal v modela. prodaljavai da darpash hondite i kato se sabudish ...



Тема Re: Айде, още един състезател...нови [re: porcaro]  
Авторhronos (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 00:40



Наистина рядко пиша по форумите и несъм много наясно,като се има в предвид че съм на 31г.не ми отива просто.А относно малолитражката ,незнам каква кола караш но и ти можеш да се включиш в опита.
Ако те итересува пусни си твой мейл да ти пратя снимки да помислиш дали си струва да се пробва некой.
Тва ми е мейла:hrono@bitex.bg



Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: target]  
Автор Milky (Опитен)
Публикувано14.07.04 03:46



А вие с Хондите нещо много се надухте.Гледам раздават се мезонети в центъра на София,коли,... Имал си казваш D16Z,по-просветените знаели за какво иде реч.Ще ти кажа,ето за какво:

92KW(125PS) / 985kg / max-195km/h / 0-100 - 8,8sec / D16Z

И какво толкова се гордееш?Нека видим примерно един Kadett 86год:

85KW(115PS) / 985kg / max-195km/h / 0-100 - 8,8sec / C20NE

Ехеее,какво стана?Същите данни при 10PS по-малко.Е голямото чудо на техниката,дето толкова имаш,че чак разбирачи трябва да сме,та да го оценим.
Хайде със здраве и по-спокойно с надувките.



Тема Re: ASTRA vs CIVIC94нови [re: Milky]  
Автор @ngel (Astra-gas)
Публикувано14.07.04 08:30



Колега Хонда си е Хонда.
Има само "малка" разлика, Хондата е 1.6, а Опела 2.0.
Отделно виж на колко оборота Опела е 115 коня, а Хондата е 125.
Няма кво да си кривим душата. Хонда си е голяма марка.

Лек и безавариен път на всички.


Тема Пичове, май забравихтенови [re: @ngel]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано14.07.04 10:41



че тук хвалим ОПЕЛите

Хондите може да са 1,6 - 125 кс и 2,0 - 300 кс но са си хонди...

Това че някой си се опитал да се състезава с С16NZ със разни други возила е само признак на младост и неопитност.

С16NZ е най-семейният двигател на Опел. Здрав е, има мощност на ниски обороти за баирите, гори малко.

Все едно аз да се състезавам с С14NZ дето е 60 к.с... Хахаха Голямо състезание ще падне - 0-100 км 14 секунди :))) Хората за толкова вдигат 300 :)))

Който иска състезания - да си подготви подобаваща кола...




Тема Обяснявам...нови [re: hronos]  
Автор porcaro (виждам всичко)
Публикувано14.07.04 18:08



Като искаш да отговориш на някое мнение, отваряш го и щракваш горе вдясно на иконката "отговор на това мнение". Ако си прочел няколко мнения и искаш да отговориш на предпоследното например, се връщаш на него и пак с иконката.
Относно малолитражките - и аз карам такава - 1600 см3 обем на двигателя. Разликата е, че не се пъна като вас колко съм велик и бърз. Хич, ама хич не ми пука за снимките на някаква си кола, още по-малко пък смятам да се състезавам с идиоти по улиците на София. Нямам предвид конкретно теб, така че ако искаш не се засягай . Ако искаш пък се засягай.
А ако толкоз си мераклия, можеш да публикуваш снимките и тук. Ако не знаеш как - питай. Хайде със здраве и умната по пътищата.

Редактирано от porcaro на 14.07.04 18:13.



Тема За Milkyнови [re: bma]  
Авторtarget (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 20:44



Приятел супер си с техническите характеристики за Хонда D16Z6 ама ако работиш в някой магазин за продажба на Хонда и ако пропуснеш да кажеш на купувача че Хондата има VTEC той сигурно ще се замисли да ли да си я купи, би предпочел един Опел (като по-мощен) :) , но ако кажеш че Хондата има VTEC само ще ти каже да подготвиш документите на колата и да си тръгва с нея!



Тема Re: Обяснявам...нови [re: porcaro]  
Авторxpoнoc (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 23:44



Ако е 1.6 на Опел той не е за напъване създаден а за туристически цели така че правилно си го ползваш по предназначение.
Не се засягам и 10х за инфото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.