Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 14.05.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ebati i razhoda C20XE:(нови [re: zaimov]  
Автор GSM_BOSS (Calibra Racing)
Публикувано20.01.04 22:14



Kolega,ako imah tvoq razhod,nqma6e da slizam izob6to ot kolata!!!A pri moqt visokiqt razhod mi se nalaga da se ka4vam do vtoriq etaj pe6!
Sega seriozno,C20NE(calibra) mi gori 20l/100km. v grada,9l/100km izvyn grada!!!
Taka e otkakto sym q kupil,sled mnojestvo remonti i podobreniq.Razhoda ne padna i si q karam taka,koito mi kaje 4e zimata 6te mi gori po-malko ot 18l/100km mu q davam vednaga i pla6tam kolkoto kaje!!!
P.s. Ne q gonq..................mnogo




Тема Re: Ebati i razhoda C20XE:(нови [re: zaimov]  
АвторTURBOCHARGER (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 23:00



zaimov ne govori gluposti!!



Тема Re: Ebati i razhoda C20XE:(нови [re: GSM_BOSS]  
Авторastra_fen (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 23:23



tova za 20l razhod .. tova maitap li e ... tova za gaz ili za benzin stava duma...ne che se hvalq no maita gori megdy 10-14 l/100 gaz gradsko v zavisimost ot temperaturata i trafica

Astra 1.4i - 92g

PP: znam che tova e 1.4 no vse pak 20l kakvoto i da e mi se struva ugasno mnogo ... zatova otnacalo pitah dali ne e nqkakav maitap



Тема Re: Ebati i razhoda C20XE:(нови [re: RadioDJ]  
Автор KADETT16V (sustezatel!)
Публикувано21.01.04 01:00



dobre ti e razhoda dano sled kato ti e izhar4ila tolkoz mnogo e vurviala naistina mnoo minalia put kato se probvahme na bojurishte me bi s mnogo ,no sa she mi e interesno da te probvam s moia 4eren kadett



Тема Re: :))))))нови [re: KADETT16V]  
АвторRadioDJ (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 09:45



Znae6 , 4e sam gotov za proba vinagi, no 6te triabva da iz4akame po-hubavo vreme. Mejdu drugoto, kolko ti gori Kadeta?



Тема Re: C20NEнови [re: GSM_BOSS]  
АвторRadioDJ (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 09:48



Za prav pat 4uvam C20NE da gori 20L, za nego davat gradsko po knijka malko pove4e ot C20XE - za XE e 10.6L a za NE e 11.1L. Ima ne6to gnilo - vij si Lambda sondata, kabelite i delkoto. Prosto 20L ne e normalno za kola 115ks.
Osven ako ia kar6 do prekasva4 na parvite tri predavki



Тема Re: Ebati i razhoda C20XE:(нови [re: RadioDJ]  
Автор De_opel (... хич не знам)
Публикувано21.01.04 11:02



Ееееее, колега - добре ти е разхода! Добре е! Малко преди Нова година те видях на Сливница - зави след мен от М. Луиза в посока Сточна гара.... Като видях как дърпаше от светофар до светофар.... си мисля, че даже ти е нисък разхода



Тема Za6to kolko e tvoiatнови [re: |Kyky|]  
АвторRadioDJ (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 11:05



i Bravoto 150ks. li e ili be6e 155ks?



Тема Re: Ebati i razhoda C20XE:(нови [re: RadioDJ]  
Автор PRR (stranen)
Публикувано21.01.04 12:22



Che ti kolko ochakwash? Da wrashta w rezerwoara li????
Sega seriozno. Mojta (Vectra C18NZ) gradsko e 10-15 spored sezona (t.e. temperaturata), zadrastwaniata, kolko mi tevi kracheto i drugi takiwa. W momenta e okolo 14. Werno na gaz ama na benzin niama da e pod 13!
Ta mi se struwa che wsichko si e nared!
Pozdrawi



Тема Re: Ebati i razhoda C20XE:(нови [re: RadioDJ]  
Автор Psycho (XTC)
Публикувано21.01.04 12:23



Moiata e sushtata kato tvoiata i harchi 14/100 na tova vreme.
Samo che ne sum si smenial sveshtite i sondata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.