Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 03.05.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Хитман покажи какво може модераторанови  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано22.07.02 09:28



Хитмане моля ти се вече затвори тая тема за слабите опели че ми писна да чета глупости в нея. Калибрата няма да разбере че пиленето на блока не е като да си пили оная работа преди да заспи с мисъл коя пичка ще качи утре в калибрата и от кой завой ше литне.
Как да му обясня че 150 коня са интересни за оня дето може да ги язди а за него са опасни повече отколкото предполага!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Ascona83]  
Автор Nasti ()
Публикувано22.07.02 16:33



stiga s tiq kone be ... eeeeeeeeeba mama mu... 150 konia... koi im rine lainata...


S Cars - Crazy Cars!!!

Редактирано от Nasti на 22.07.02 16:35.



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Ascona83]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано22.07.02 16:37



Човека е на море, на почивка. .






Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Nasti]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 08:46



И ти си прав майка му стара с тия 150 коня в калибрата и всичките им лайна сигурно е заприличала на лайновоз бе
А най-миризливото от всичките леки пролетни диарии май се е изтропало точно зад кормилото.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Ascona83]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 09:09



hahaha glupak pulen stiga si pisal gluposti ako HITMAN triabva da istrie neshto
to tova sa tuka tvoite gluposti,a moita tema pokazva,4e OPEL fenovete ne sediat
s krusteni ruce a praviat ot u6 smeshnata Vectra avtomobil,koito nadminava
o4akvaniata i pokazva,4e OPEL ima ogromen potencial.Na taia Calibra za 1 godina
sum minal 60000km i ne si tozi koito tuk shte govori gluposti,4e sa bili interesni
za teia koito mogat da gi iazdiat tupanar pulen hvani mlukni i ne pi6i gluposti
pilenete na bloka maloumnika znaesh li kakvo ako iskash da ti iziasnia postigane
na po visoka stepen na sgustiavane vuzmognost za slaganae na mnogo silno
gorivo i po visoka moshtnost suotvetno.Shte sum bil litnal na zavoi ei pi6lemence
prestani da pi6e6 i ako HITMAN e moderator neka da ti istrie glupostite,koito
si pisal za ne4ii adress razbra li be!

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 10:02



Калибра не се напъвай толкова че можеш да пръднеш без да искаш, а като знаем колко си скромен твойта пръдня си е живо усиране и то зверско и зелено. Тъй като говориш че си минал 60000 за една година я кажи какво периодични смени направи по колата за 60000 км и веднага щи кажа колко си минал за една година. Чудно обаче колко ли пъти си ходил от вас до ОМВ-то за една годи че да навъртиш 60000 км, ако предположим че от вас до бензинджииница е 10 км тогава спокойно мога да заява че си ходил за последната година само 6000 пъти, което прави на ден по колко 16 пъти, или значи всеки ден от вас до бензинджииница и обратно 8-пъти. Това ме кара да си направя извод че ти си страшен шофьор но само в тази отсечка от 10 км, а си много опасен престъпник на останалата част от пътната мрежа на страната. Момче за да направиш 60000 требе да караш всеки божи ден по 170 км. нема празник нема делник нема събота и неделя, ти караш ли 170 км всеки ден? Караш кога ме нема мен на тоя свят ти 170 км на седмица едва ли минаваш. Момче аз всяка седмица се катеря по два, последните два месеца пъти до боровец и обратно, там имам и ходения по селата и не слизам от колата. Миналата година беше същата работа и знаеш ли колко км и навъртях на колата за 1 година? 47000 ей това са реални числа карам между 60 и 100 км в рабтни дни и над около 160 средно на почивен ден което ми се връзва всяка събота и неделя 300 да минавам, и знаеш ли как ще ти го докажа най-лесно за да спреш вече че ми омръзна?
Я напиши тука колок акта има ти за превишена скорост за годината в която направи 60000 км и внимавай щото аз съм с много връзки в полицията и ще проверя и ще изкарам данните тук за да те разберат всички какви врели некипели ми ги говориш. Аз щи кажа колко акта имам и колко фиша. Толкова че за миналата година в общината оставих 380 лева момче като данъка за колата с всички пътни такси и прочие беше за мойта аскона от 1550 кила и 75 коня точно 14.75 лева другото е само за превишена скорост. На една среща на клуба някой хора видяха за тази година колко фишове и актове изкарах от жабката може тях да питаш и какви също. За миналата година нямам акт дето да надвишава 20 лева и фиш над 15, тъй за леснота средното е 17.5 на глоба и като разделиш . са близо 21 наказания за превипена скорост това прави средно по около две на месец за да мога да мина 47000 км през времето през което не съм на работа или не спя, щото аз ходя и на работа и спя минимум по 6 часа в денонощие.
Ако го вадиш голем дай да се съберем хората аз ще си донеса бележката от общината колок съм платил и какви глоби само не знам къде ще я сложа щото е 4.5 метра дълга разпечатката да видим ти кво ше донесеш мизерник нещастен.
А от миналата година ноември месец до сега съм навъртял някакви си умирисани 14000 км за твое сведение, не карам като миналата година щото нема къде да ходя толкова а и нема и много пари.
Разбираш ли че я разцепих от каране колата миналата година и едвам 47000 км. Баща ми работи на 30 км от вкъщи това значи 60 км на ден да отидеш на бачкане и да се върнеш, а на него му се налага да се връща до вкъщи доста често през работно време, ходи всеки месец поне по два пъти до мичурин през лятото, по един път най-малко до пловдив в мецсеца, по един път най-малко до плевен в месеца и навъртя на мерцедеса 83000 км ти ше ми говориш че 60000 си навъртял.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 10:07



>>ako iskash da ti iziasnia postigane
na po visoka stepen na sgustiavane vuzmognost za slaganae na mnogo silno
gorivo i po visoka moshtnost suotvetno.

s udovolstvie bih te izslushal..
..vinagi sam kazval 4e ot vseki moje da se nau4i po neshto



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Ascona83]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:17



hahaha smeshniko ot OMV riadko zaregdam pove4e ot Petrol dobavki ne mi triabvat za kolata tui kato sum s originalno sinteti4no maslo na texaco.
hahaha 170km na sedmica edva li minavash vseki den sum kum sofia i pravia ludi
kilometri izvungradsko i gradsko taka,4e moga da ti dam dokumenti da vidish
na kolko km ia vzex kolata i na kolko e sega.Ami sega shte ti kaga to4no imam
nad 5 fisha za previshena skorost nad 5 akta i otneti ve4e sigurno kum 8 kontrolni to4ki tova sa aktovete,koito sa mi pisali,a kolko oshte e triabvalo da mi pi6at
e drug vupros tova ne e tema za komentar puk i ve4e gi nau4ix naizust vsi4ki
vuzmogni mesta kudeto mogat da me iznenadat do sofia i ne samo tam i niamam
problemi.EI SOPOLANKO MIZERNIK SHE VIKASH NE NA MENE A NA ONIA DETO TE E...
HAHAHAH az kolko aktove i fi6ove imam ti tolkova ne si i sunuval ako iskash napravi
proverka v KAT ne mi puka ! ot takiva smeshnici kato teb ne me e strah.EMi ti i da
iskash ne moge6 da imash globi kato moite s tazi suboretina deto kara6 e taka
sega sum na kosum da mi vzemat knigkata ne triabva ot tuk natatuk da previshavam skorosta s 40km/h i taka oba4e tova niama da stane znam gi naizust
OT VSI4KO DETO SI NAPISAL POKAZVASH,4E SI PULEN SELIANDUR V PULNIA SMISAL
deto ne znae kakvo pi6e.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: M]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:20



stava vupros ot roda na A98H i 99 na Shell

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 10:23



кат толкоз бръмчиш до София дай да го видим това подскачащо чудо на техниката ... много ще му се зарадвам а и на тебе също

и къде до София по-точно бръмчиш?
а и кога го правиш кат по цял ден те виждам в нета??

'94 VW Corrado 2000 16V

Редактирано от CORRADO_16V на 23.07.02 10:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.