Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 21.05.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:28



e na sofia putuvam samo po rabota ina4e prez pove4eto vreme do dupnica i obratno ako iskash ela na OMV pri dupnica ako ti se putuva de moge da piem
po neshto kakvo tolkova 60km za teb za men 35km shte ti platia benzina ako
tova e problema.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 10:33



хаха добре бе баровец ... ще ми платял бензина ...



'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Corrado 16Vнови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:34



putia ot dupnica do sofia e mnogo skapan i zatova ne mi se shte da putuvam az natam i osven tova se e po4nal iak remont i ima ograni4enia s po 40km/h i ot
teia kukite s astrata deto sediat postoianno.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:35



emi ta vish sega shtoto si navit da me vidish ako neshto si imash problemi s finansite niama problem ne sum kazal,4e sum barovec i imam mnogo pari imam
oba4e dostatu4no pone da si minavam na den po 100-200km

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Corrado 16Vнови [re: Calibra16V]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 10:35



ми ела в Бояна някой ден да прескочиш едно две голфчета, едно две корада, една две астрички GSI ... пък на нащо OMW ще пием по нещо ...

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 10:38



Дай си ЕГН-то приятелю аз празни приказки не говоря. Даваш ЕГН и до три дни ще има тук постнато от мен ПЪЛЕН СПИСЪК НА ПРЕГРЕШЕНИЯТА НА ЛУДОТО МОМЧЕ С ОПЕЛА И КЪДА СА МУ ПИСАНИ АКТОВЕТЕ!!!
А за това цели 8 точки са ти отнели ?!?!?!??
На мен само с предпоследния акт ми отнемат 6 точки мизерник, става ли ти ясно кой с каква скорост се движи? Това не е с мойта кола ама акта ми е за превишение на ограничението със 110 км/ч, схващаш ли за кво ти гукам превишено ограничение със 110 км/ч ти има ш ли подобни скорости от 110 км/ч достигани изобщо през живота си?
Слушай сега мизерник пиши си ЕГН-то на една бележка да не го гледат всички ако те притеснява и ако ти стиска да си подадеш лъжливия задник на изобличение!!!
Цели 8 точки са му отнели до сега и той бил фитипалди на Дупнишки окръг, аз кво да кажа като само с един акт ми вземат 6 сигурно се движа със свръх светлинна сравнение с теб а?
Акта за сведение на останалите за такова нарушение е 50 кинта и минус 6 точки.
Дрисък с черен опел омръзна ми да ти слушам детинщините вече фани спри се!!! Повидимо бащати като те е правил не му е стигнало семе да засее и взел на заем от съда, който за нещастие обаче е бил аграр-колхозник със трудно завършено средно-ветеринарно с амбиции в автоспорта и москвич джуган - тип състезателен развиващ шеметна скорост от 65 км/ч и ти сега си се качил на калибра и си фанал господ за мъдите като вдигаш 80 разбираш ли.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Corrado 16Vнови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:39



hehe astri4kite ne mislia,4e shte gi presko4a,a i v Boqna ne mi se hodi
dokolkoto znam na gorna bania sa po divi tam ima po seriozni sustezanie
i fena s GSI-to deto gi razbiva.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Ascona83]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:43



hahahahahaaha are stiga,4e mi pisna ot teb gledai si asconata i ne se zanimavai
s men shte spra da se zanimavam s takiva kato teb samo da si gubia vremeto.
aide biagai na piasu4nika da si igrae6.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!!нови [re: Ascona83]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 10:51



Мисля че следващи коментари от моя страна са излишни и на всички ви е ясно празнодумието на тая зелена и миризлива, шубелива и лъжлива персона.
Всеки човек можещ да подкрепи думите си с факти едва ли би се притеснявал да го направи но явно на гореспоменатия не му е във възможностите и за това бяга и се страхува да не луснат детските му лъжички тук.

Продължавам да чакам ЕГН и ако получа аз поемам ангажимента да направя проврека в КАТ какви нарушения има регистрирани!Както и да предоставя тази информация на всички вас четящите празнодумията му.
Зор няма да си давам да проверявам колко калибри има в дупница и на кой са регистрирани щото ше се окаже че лудото момче с опела още кара колело.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 10:57



ами щом изглеждам на човек, който нема пари да си напълни резервоара ... ок!!

чудя се откъде ли съм намерил пари да си купя корадо 94г. за 10 000лв.?
добре че добри хора ми смениха без пари ... масла, ремъци, лагери, тампони, накладки и т.н. ... ей така за всеки случай!!
ами как ли съм събрал некой лев да си сложа спортни пружини Jamex??
леле а тези амортисьори MONROE сигурно съм ги намерил по пътя някъде ...
а нископрофилните ми гуми Brigestone Potenza съм откраднал ...
а новите 16" джанти МОМО - QUASAR - модел 2002г. дет съм си поръчал и ще ми пристигнат до 45 дена??? тях си ги измислям сигурно!! ... а кат съм почнал да си измислям - да си измисля и нови гуми TOYO 215/45R16 за тия джанти
оу забравих че и пълно пребоядисване на колата съм си измечтал за след морето (ако мизерник кат мене може да иде на море) ...

а ти ми говориш за бензин ... само си мечтая да ми е пълен резервоара



'94 VW Corrado 2000 16V


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.