Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 18.05.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Хитман покажи какво може модератора  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано22.07.02 09:28



Хитмане моля ти се вече затвори тая тема за слабите опели че ми писна да чета глупости в нея. Калибрата няма да разбере че пиленето на блока не е като да си пили оная работа преди да заспи с мисъл коя пичка ще качи утре в калибрата и от кой завой ше литне.
Как да му обясня че 150 коня са интересни за оня дето може да ги язди а за него са опасни повече отколкото предполага!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Ascona83]  
Автор Nasti ()
Публикувано22.07.02 16:33



stiga s tiq kone be ... eeeeeeeeeba mama mu... 150 konia... koi im rine lainata...


S Cars - Crazy Cars!!!

Редактирано от Nasti на 22.07.02 16:35.



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Ascona83]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано22.07.02 16:37



Човека е на море, на почивка. .






Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Nasti]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 08:46



И ти си прав майка му стара с тия 150 коня в калибрата и всичките им лайна сигурно е заприличала на лайновоз бе
А най-миризливото от всичките леки пролетни диарии май се е изтропало точно зад кормилото.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Ascona83]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 09:09



hahaha glupak pulen stiga si pisal gluposti ako HITMAN triabva da istrie neshto
to tova sa tuka tvoite gluposti,a moita tema pokazva,4e OPEL fenovete ne sediat
s krusteni ruce a praviat ot u6 smeshnata Vectra avtomobil,koito nadminava
o4akvaniata i pokazva,4e OPEL ima ogromen potencial.Na taia Calibra za 1 godina
sum minal 60000km i ne si tozi koito tuk shte govori gluposti,4e sa bili interesni
za teia koito mogat da gi iazdiat tupanar pulen hvani mlukni i ne pi6i gluposti
pilenete na bloka maloumnika znaesh li kakvo ako iskash da ti iziasnia postigane
na po visoka stepen na sgustiavane vuzmognost za slaganae na mnogo silno
gorivo i po visoka moshtnost suotvetno.Shte sum bil litnal na zavoi ei pi6lemence
prestani da pi6e6 i ako HITMAN e moderator neka da ti istrie glupostite,koito
si pisal za ne4ii adress razbra li be!

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 10:02



Калибра не се напъвай толкова че можеш да пръднеш без да искаш, а като знаем колко си скромен твойта пръдня си е живо усиране и то зверско и зелено. Тъй като говориш че си минал 60000 за една година я кажи какво периодични смени направи по колата за 60000 км и веднага щи кажа колко си минал за една година. Чудно обаче колко ли пъти си ходил от вас до ОМВ-то за една годи че да навъртиш 60000 км, ако предположим че от вас до бензинджииница е 10 км тогава спокойно мога да заява че си ходил за последната година само 6000 пъти, което прави на ден по колко 16 пъти, или значи всеки ден от вас до бензинджииница и обратно 8-пъти. Това ме кара да си направя извод че ти си страшен шофьор но само в тази отсечка от 10 км, а си много опасен престъпник на останалата част от пътната мрежа на страната. Момче за да направиш 60000 требе да караш всеки божи ден по 170 км. нема празник нема делник нема събота и неделя, ти караш ли 170 км всеки ден? Караш кога ме нема мен на тоя свят ти 170 км на седмица едва ли минаваш. Момче аз всяка седмица се катеря по два, последните два месеца пъти до боровец и обратно, там имам и ходения по селата и не слизам от колата. Миналата година беше същата работа и знаеш ли колко км и навъртях на колата за 1 година? 47000 ей това са реални числа карам между 60 и 100 км в рабтни дни и над около 160 средно на почивен ден което ми се връзва всяка събота и неделя 300 да минавам, и знаеш ли как ще ти го докажа най-лесно за да спреш вече че ми омръзна?
Я напиши тука колок акта има ти за превишена скорост за годината в която направи 60000 км и внимавай щото аз съм с много връзки в полицията и ще проверя и ще изкарам данните тук за да те разберат всички какви врели некипели ми ги говориш. Аз щи кажа колко акта имам и колко фиша. Толкова че за миналата година в общината оставих 380 лева момче като данъка за колата с всички пътни такси и прочие беше за мойта аскона от 1550 кила и 75 коня точно 14.75 лева другото е само за превишена скорост. На една среща на клуба някой хора видяха за тази година колко фишове и актове изкарах от жабката може тях да питаш и какви също. За миналата година нямам акт дето да надвишава 20 лева и фиш над 15, тъй за леснота средното е 17.5 на глоба и като разделиш . са близо 21 наказания за превипена скорост това прави средно по около две на месец за да мога да мина 47000 км през времето през което не съм на работа или не спя, щото аз ходя и на работа и спя минимум по 6 часа в денонощие.
Ако го вадиш голем дай да се съберем хората аз ще си донеса бележката от общината колок съм платил и какви глоби само не знам къде ще я сложа щото е 4.5 метра дълга разпечатката да видим ти кво ше донесеш мизерник нещастен.
А от миналата година ноември месец до сега съм навъртял някакви си умирисани 14000 км за твое сведение, не карам като миналата година щото нема къде да ходя толкова а и нема и много пари.
Разбираш ли че я разцепих от каране колата миналата година и едвам 47000 км. Баща ми работи на 30 км от вкъщи това значи 60 км на ден да отидеш на бачкане и да се върнеш, а на него му се налага да се връща до вкъщи доста често през работно време, ходи всеки месец поне по два пъти до мичурин през лятото, по един път най-малко до пловдив в мецсеца, по един път най-малко до плевен в месеца и навъртя на мерцедеса 83000 км ти ше ми говориш че 60000 си навъртял.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 10:07



>>ako iskash da ti iziasnia postigane
na po visoka stepen na sgustiavane vuzmognost za slaganae na mnogo silno
gorivo i po visoka moshtnost suotvetno.

s udovolstvie bih te izslushal..
..vinagi sam kazval 4e ot vseki moje da se nau4i po neshto



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Ascona83]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:17



hahaha smeshniko ot OMV riadko zaregdam pove4e ot Petrol dobavki ne mi triabvat za kolata tui kato sum s originalno sinteti4no maslo na texaco.
hahaha 170km na sedmica edva li minavash vseki den sum kum sofia i pravia ludi
kilometri izvungradsko i gradsko taka,4e moga da ti dam dokumenti da vidish
na kolko km ia vzex kolata i na kolko e sega.Ami sega shte ti kaga to4no imam
nad 5 fisha za previshena skorost nad 5 akta i otneti ve4e sigurno kum 8 kontrolni to4ki tova sa aktovete,koito sa mi pisali,a kolko oshte e triabvalo da mi pi6at
e drug vupros tova ne e tema za komentar puk i ve4e gi nau4ix naizust vsi4ki
vuzmogni mesta kudeto mogat da me iznenadat do sofia i ne samo tam i niamam
problemi.EI SOPOLANKO MIZERNIK SHE VIKASH NE NA MENE A NA ONIA DETO TE E...
HAHAHAH az kolko aktove i fi6ove imam ti tolkova ne si i sunuval ako iskash napravi
proverka v KAT ne mi puka ! ot takiva smeshnici kato teb ne me e strah.EMi ti i da
iskash ne moge6 da imash globi kato moite s tazi suboretina deto kara6 e taka
sega sum na kosum da mi vzemat knigkata ne triabva ot tuk natatuk da previshavam skorosta s 40km/h i taka oba4e tova niama da stane znam gi naizust
OT VSI4KO DETO SI NAPISAL POKAZVASH,4E SI PULEN SELIANDUR V PULNIA SMISAL
deto ne znae kakvo pi6e.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: M]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:20



stava vupros ot roda na A98H i 99 na Shell

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 10:23



кат толкоз бръмчиш до София дай да го видим това подскачащо чудо на техниката ... много ще му се зарадвам а и на тебе също

и къде до София по-точно бръмчиш?
а и кога го правиш кат по цял ден те виждам в нета??

'94 VW Corrado 2000 16V

Редактирано от CORRADO_16V на 23.07.02 10:26.



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:28



e na sofia putuvam samo po rabota ina4e prez pove4eto vreme do dupnica i obratno ako iskash ela na OMV pri dupnica ako ti se putuva de moge da piem
po neshto kakvo tolkova 60km za teb za men 35km shte ti platia benzina ako
tova e problema.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 10:33



хаха добре бе баровец ... ще ми платял бензина ...



'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Corrado 16Vнови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:34



putia ot dupnica do sofia e mnogo skapan i zatova ne mi se shte da putuvam az natam i osven tova se e po4nal iak remont i ima ograni4enia s po 40km/h i ot
teia kukite s astrata deto sediat postoianno.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:35



emi ta vish sega shtoto si navit da me vidish ako neshto si imash problemi s finansite niama problem ne sum kazal,4e sum barovec i imam mnogo pari imam
oba4e dostatu4no pone da si minavam na den po 100-200km

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Corrado 16Vнови [re: Calibra16V]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 10:35



ми ела в Бояна някой ден да прескочиш едно две голфчета, едно две корада, една две астрички GSI ... пък на нащо OMW ще пием по нещо ...

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 10:38



Дай си ЕГН-то приятелю аз празни приказки не говоря. Даваш ЕГН и до три дни ще има тук постнато от мен ПЪЛЕН СПИСЪК НА ПРЕГРЕШЕНИЯТА НА ЛУДОТО МОМЧЕ С ОПЕЛА И КЪДА СА МУ ПИСАНИ АКТОВЕТЕ!!!
А за това цели 8 точки са ти отнели ?!?!?!??
На мен само с предпоследния акт ми отнемат 6 точки мизерник, става ли ти ясно кой с каква скорост се движи? Това не е с мойта кола ама акта ми е за превишение на ограничението със 110 км/ч, схващаш ли за кво ти гукам превишено ограничение със 110 км/ч ти има ш ли подобни скорости от 110 км/ч достигани изобщо през живота си?
Слушай сега мизерник пиши си ЕГН-то на една бележка да не го гледат всички ако те притеснява и ако ти стиска да си подадеш лъжливия задник на изобличение!!!
Цели 8 точки са му отнели до сега и той бил фитипалди на Дупнишки окръг, аз кво да кажа като само с един акт ми вземат 6 сигурно се движа със свръх светлинна сравнение с теб а?
Акта за сведение на останалите за такова нарушение е 50 кинта и минус 6 точки.
Дрисък с черен опел омръзна ми да ти слушам детинщините вече фани спри се!!! Повидимо бащати като те е правил не му е стигнало семе да засее и взел на заем от съда, който за нещастие обаче е бил аграр-колхозник със трудно завършено средно-ветеринарно с амбиции в автоспорта и москвич джуган - тип състезателен развиващ шеметна скорост от 65 км/ч и ти сега си се качил на калибра и си фанал господ за мъдите като вдигаш 80 разбираш ли.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Corrado 16Vнови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:39



hehe astri4kite ne mislia,4e shte gi presko4a,a i v Boqna ne mi se hodi
dokolkoto znam na gorna bania sa po divi tam ima po seriozni sustezanie
i fena s GSI-to deto gi razbiva.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Ascona83]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 10:43



hahahahahaaha are stiga,4e mi pisna ot teb gledai si asconata i ne se zanimavai
s men shte spra da se zanimavam s takiva kato teb samo da si gubia vremeto.
aide biagai na piasu4nika da si igrae6.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!!нови [re: Ascona83]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 10:51



Мисля че следващи коментари от моя страна са излишни и на всички ви е ясно празнодумието на тая зелена и миризлива, шубелива и лъжлива персона.
Всеки човек можещ да подкрепи думите си с факти едва ли би се притеснявал да го направи но явно на гореспоменатия не му е във възможностите и за това бяга и се страхува да не луснат детските му лъжички тук.

Продължавам да чакам ЕГН и ако получа аз поемам ангажимента да направя проврека в КАТ какви нарушения има регистрирани!Както и да предоставя тази информация на всички вас четящите празнодумията му.
Зор няма да си давам да проверявам колко калибри има в дупница и на кой са регистрирани щото ше се окаже че лудото момче с опела още кара колело.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 10:57



ами щом изглеждам на човек, който нема пари да си напълни резервоара ... ок!!

чудя се откъде ли съм намерил пари да си купя корадо 94г. за 10 000лв.?
добре че добри хора ми смениха без пари ... масла, ремъци, лагери, тампони, накладки и т.н. ... ей така за всеки случай!!
ами как ли съм събрал некой лев да си сложа спортни пружини Jamex??
леле а тези амортисьори MONROE сигурно съм ги намерил по пътя някъде ...
а нископрофилните ми гуми Brigestone Potenza съм откраднал ...
а новите 16" джанти МОМО - QUASAR - модел 2002г. дет съм си поръчал и ще ми пристигнат до 45 дена??? тях си ги измислям сигурно!! ... а кат съм почнал да си измислям - да си измисля и нови гуми TOYO 215/45R16 за тия джанти
оу забравих че и пълно пребоядисване на колата съм си измечтал за след морето (ако мизерник кат мене може да иде на море) ...

а ти ми говориш за бензин ... само си мечтая да ми е пълен резервоара



'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!!нови [re: Ascona83]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 11:01



egn tuk niama da ti dam edinstveno ako iskash neshto shte ti go kaga lice v lice
niama smisal tuka da si gubia vremeto puk i drugite ne gi interesuva za moite naru6enia ako si navit moge da se 4akame na E-79 OMV to4no na glavnia put i e udobno miasto za vseki i tam shte vidim dali karam kolelo i dali niamam aktove i takiva raboti.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 11:04



emi ne vigdam gelanie da ti se idva do dupnica i otkude da znam dali ne e zaradi
finansovi pri4ini prosto ti kazvam,4e ne e problem ot moia strana puk ti kakto si
re6i6.A letite dganti kolko shte ti izleznat?

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 11:08



2000лв. с ДДС ... пък ще видим тия от АВТОЕЛИТ кво ще ме натоварят кат ги доставят ... те обичат тия номера да ги правят

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!!нови [re: Calibra16V]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 11:08



Няма намерение да отида на Е-79 и ти отново да излъжеш и да не дойдеш щото ти е паднала вригата на колелото!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!!нови [re: Ascona83]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 11:10



hahaha kakva veriga be ako iskash da ti ostavia gsm i shte se 4uem
da se razberem po podrobno

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!!нови [re: Calibra16V]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 11:14



БЕЗ КОМЕНТАР !!!
GSM-a да не е на чичо ти, като колата?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!нови [re: Ascona83]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 11:16



аз лично не се притеснявам да си дам ЕГН-то ... 760611 ... без последните 4 цифри

ама за разлика от вас ... нямам актове ... пък и навъртам на година не повече от 20 000 км.

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!нови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 11:21



ti si dobre na men oshte kontrolnia talon ne mi e pristignal v KAT blagoevgrad
i mi odulgiha akta do 13.08 s pe4at

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!нови [re: Calibra16V]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 11:28



Аз и по-горе писах за миналата година 47000 км, разпрах я от каране и съответно основен ремонт претърпя, от ремонта до сега 14000 около година е не мисля че ще закрепя 20000 щото след месец ще спра да ходя до боровец и я излезна в месеца от софия я не ще си остане със средно между 60 и 100 км на ден зависи от работата.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!нови [re: Ascona83]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 11:33



ПРЕДЛАГАМ ДА СЕ СЛОЖИ КРАЙ НА ТАЯ ТЕМА И ДА НЕ СЕ ДЪРЛЯТЕ ПОВЕЧЕ ЧЕ ТО ДОНИКЪДЕ НЯМА ДА ДОВЕДЕ ...

ЛУДОТО МОМЧЕ ДА СИ КАРА ЧЕРНИЯ ОПЕЛ И ДА СЕ ФУКА НАЛЯВО И НАДЯСНО А ТИ АСКОНА НЕ МУ СЕ ВРЪЗВАЙ ... ЩЕ СМЕНИ 4 - 5 КОЛИ И ЩЕ МУ МИНЕ МАНИЯТА ДА СЕ ПРИСТРАСТЯВА КЪМ ДАДЕНА МАРКА И ДА ТВЪРДИ ЧЕ Е ДЪ БЕСТ! ЩЕ ПОЧНЕ ДА ОЦЕНЯВА КОЛИТЕ ПО МНОГО ДРУГИ ПОКАЗАТЕЛИ ОСВЕН КОНСКИТЕ СИЛИ ...

аз съм карал много коли но никога не съм твърдял че колата която карам е номер едно и никога не съм незачитал другите марки и модели коли ...

ДА в момента карам корадо ... но след 2 години ще карам друга кола и ако се обвързвам с постинги като VW е най яката марка на света ще стана смешен като си купя БМВ нали?? днес корадо ... утре ще мина на друга кола ... но крайната цел ми е една - да си купя един ден порше 911 и да го карам до края на живота си

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!нови [re: Ascona83]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 11:36



v momenta nashte ima OPEL ASCONA 1.3N 60 konski sili zanemerena no nad
600000km i oshte se kara dage ! ia mi kagi kak stava taia rabota,4e si stignal
do osnoven remont da ne si ia pregrial taia rabota taka ne stava da se iznosi
tolko burzo toia dvigatel po princip edin dvigatel poddurga li se do osnoven remont pone spored men ne se stiga e razbirase ve4e ako se govori za stoinost nad
600000km i tova se slu4va,no riadko.

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 11:37



tolkova gore dolu na sushtata cena si vze dgantite i moia priatel s GOLF 2 GTI 16V

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!нови [re: CORRADO_16V]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 12:14



abe i az tova im se 4udia.. kakvo se hvaliat koi kolko aktove ima i kolko to4ki ve4e niama???
ami i az za po4ti 5 godinki ve4e imam samo edno akt4e i niamam samo nekfi si skromni 3 to4ici.. i nemislia da imam pove4e akt4eta :)
to i tova stana prekaleno slu4aino i v nikakav slu4ai ot dotam barzo i nesaobrazeno karane (dori biah po inercia ).. ma taka e.. niakoi hora se opitvame da polzvame taia energia po-palnocenno vmesto da ia izduhvame kato toplina prez spira4nite diskove i nakladki



Тема RE: EGNнови [re: CORRADO_16V]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 12:19



ta za EGN-tata.. dal si go bez poslednite 4 cifri.. ama te.. mi te 7-ta i 8-ta ozna4avat regiona v koito si roden, 9-tata pola i kniga na vpisvane, a 10-tata si e 4ista checksum(polu4ava se ot predhodnite 9) :))
taka 4e ne e nevazmojno da se iznameriat i te :)))



Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!нови [re: M]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 12:23



ще ги строя двамата и ...

майтап бря ... карайте умно ...

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: RE: EGNнови [re: M]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано23.07.02 12:27



аз не крия нищо 7606116646

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!нови [re: Calibra16V]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 12:28



Аз съм трета година собственик на тая кола, за миналата казвам че съм и навъртял 47К км, за по миналата са малко, ама тоя преди мен колко е направил никой не може да каже. Не съм я прегрявал, но реално на колко км е мотора та да се строши и да му правя ремонт никой не може да каже. Може и да не над 100к може и да е под 100 но преди мен е прегряван щото го отворих за издухана гарнитура на главата и имах кривина 0.5. След като смених гарнитурата и затворих на 600 км изгори 1 литър масло, ауспуха отзад стана мазен и ми стана ясно за какво става дума, на 3 цилиндър имах 0.7 по голям диаметър на цилиндъра а другите не бяха чак толкова зле с около 0.3 0.4 по големи. Тъй че на колко е хиляди преди ремонт не се знае.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: RE: EGNнови [re: CORRADO_16V]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано23.07.02 12:42



az moito ne iskam da go dam,4e foruma shte se vzrivi

ludoto mom4e s 4ernia OPEL



Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!нови [re: CORRADO_16V]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано23.07.02 16:43



He HE

Ti si po golqm ot men s 1 (edin) den i 9 godini



Тема Re: RE: EGNнови [re: Calibra16V]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано23.07.02 16:50



Споко, що се плашиш, на всички е ясно, че първите две цифри са от 90 нагоре. Страшно е, ако <90, че тогава вече значи имаш сериозен проблем с развитието.



Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: CORRADO_16V]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано24.07.02 14:51



Абе пич той КАЛИБРА-та е като един съвременен НАПОЛЕОН!!!
Кара КОЛИБАТА с 220 км/ч и в същото време пише по клубовете от лаптопа си ама ние НЕможеме така и само му завиждаме на ЛУДОТО момче с опела... мдааамммм.....



Тема Re: Corrado 16Vнови [re: CORRADO_16V]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано24.07.02 15:10



Я да те питам ти ходиш ли на Бояна защото аз всеки път като ходя и куките гонят всички, даже последния път отнесох и един фиш Мамка му...



Тема Re: Corrado 16Vнови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано24.07.02 15:17



рядко 2 или 3 пъти ... преди не беше така ... сега куките си знаят и сичко се разваля ... последния път като бях мероприятието ;) беше на отсечката от бул. България (от сфетофара за към Борово) ... към разклона за околовръсното

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Хитман покажи какво може модераторанови [re: Calibra16V]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано24.07.02 15:21



Абе тука верно те хванаха в МАЛКА лъжа, как така с 5 акта са ти взели САМО 8 точки?!? На мен само с последния акт ми взеха 6 точки, толко се взимат за превишение с над 50 км. от ограничението, за какво говориш и аз НЕ разбирам....



Тема Re: Corrado 16Vнови [re: CORRADO_16V]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано24.07.02 15:24



Да бе, много кофти така, май трябва да се сменя мястото, знам за още няколко места където се правят гонки, но на Бояна ми е най удобно кажи как мога да разбирам дали има "мероприятие" или не щото ми писна само да си губя времето да кисна на OMV



Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!нови [re: CORRADO_16V]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано24.07.02 15:30



Има време да ти понапишат някой и друг АКТ не се притеснявай



Тема Re: Corrado 16Vнови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано24.07.02 15:32



мен също там ми е удобно ... минавам от там прибирайки се от гаджето ... петък вечер и събота вечер почти винаги има ...

btw с каква кола си ти?

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Corrado 16Vнови [re: CORRADO_16V]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано24.07.02 15:34



Мойта кола не е интересна за такива мероприятия, Honda Civic 1,3 16 klapana, 75 HP, 91 година, но ми е интерсно да видя за какво става въпрос на тея гонки



Тема Re: Лудото момче с опела не дава ЕГН за проверка!!нови [re: Calibra16V]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано24.07.02 15:38



600000 км. БЕЗ основен ремонт, да бе....



Тема Re: Ами гонки, просто излагациянови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано24.07.02 15:50



То не е гонка..... и кво има за обясняване...., чупят колите просто. Особенно едни такива прехвалени и черни.



Тема Re: RE: EGNнови [re: Calibra16V]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано24.07.02 16:01



Що бре да не започва с 88?!?



Тема Re: Ами гонки, просто излагациянови [re: Eva*]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано24.07.02 17:38



Znam bre, видох ги кви таратайки се бегат, аз само си гледам



Тема Here Again !!!нови [re: Ascona83]  
Автор HlTMANМодератор (The Darksoul)
Публикувано01.08.02 20:14



Brei 421 novi mnenia za 9-10 dena .. mnogo ste stanali produktivni ..

Veche sum si v Sofia i shte gledam kakvo stava tuka

WWell BE COOL



Тема Re: 8 tochki??????нови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор syglasen (член)
Публикувано02.08.02 11:26



Werno li tolkkowa wzimat???
Basi, a sled kolko wreme se wyzstanowqwat, shtoto taka za 5 akta i si aout bez knijka?



Тема Re: Here Again !!!нови [re: HlTMAN]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано02.08.02 19:31



vsi4ko e perfektno ama ne sa mnogo za 4etene :)))

ludoto mom4e s 4ernia OPEL




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.