Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 28.04.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ТРАГЕДИЯнови Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано18.08.04 01:26



СРАМ МЕ Е ,чЕ СЪМ БЪЛГАРИН.Край.ще си сменя гражанството и ще емигрирам в чужбина.Причините:След вчерашната тотална катастрофа в щангите,днес постигнахме невероятни поражения.За 1 път Български състезатели финишират последни в турнир по щанги.Какъв срам.Все пак не един и два пъти сме дебютирали на ОИ и сме постигали някакви резултати.А сега отвърдения Севдалин така да ни изложи.
Оставете това(все може да се прости някак си),но днес бяхме направво феноменални.Топ ракетата ни и No21 в Световната ранклиста се провали тотално срещу Данилиду от Гърция.ще кажете ,че тя е от домаконите.ОХ какво оправдание.ВСЕ ПАК НАшТА БЕшЕ НАПЪЛНО ЗДРАВА ,А ГЪРКИНЯТА - КОНТУЗЕНА.Всеки видя как се срина на корта от болка в коляното.Но стисна зъби и разби нашата прехвалена тенисистка.
А какво да кажем за този ''герои'' от Сидни Таню Киряков.Завърши 7 от може би 8 или 12 състезатели.Оставете това ,но вместо да си признае провала,тоя НАДУТ ПУЯК на пресконференцията каза ,че това е успех и никаква загуба за него и България.ОХ колко сме горди.
Къде отидоха надеждите ни за злато???????????????? Вече е ясно ,че в щангите нищо не можем да сторим.Кои ще ни избави???Остават един АРМЕНЕЦ и Руми ,чиито подвиг от Сидни не искам да си спомням.ЕХ кои ще ни отсрами.Българи все пак играем в Атина (само на няколко километра) ,а не в сърцето на Америка или в Китайската столица ,където господството на домакините ще бъде смазяващо.До къде стигна българският спорт.Трагедия и ужас.



Тема Re: ТРАГЕДИЯнови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор King (Maja s gresssss)
Публикувано18.08.04 01:50



Ne tebe nai seriozno ti obe6tavam, 4e drugia pat kato si idvam v Bg 6te te namerq i 6te te nasera prosto.
Predatelite trqbva da se raztrelvat.
I dolu razete ot Tanu, svinio mrasna, toi e nai golemiq ni olimpiec!!! Znae6 li kakvo zna4i da vleze6 na final v strelbata na olimpiada???

-----------------------------------------
"Il s'amuse avec de l'argent..."


Тема Re: ТРАГЕДИЯнови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано18.08.04 10:13



надеждите ни за злато лека полека понамаляват от 1989 насам

Колкото до Малеева може да съм гадно коравосърдечно копеле, ама според мен гъркинята симулираше. Не може така да се свлича след всяка точка, по половин минута се търкаля по пода, а след 10 секунди търчи като кон в двата края на корта. Слушали сме много истории за силата на човешката психика и воля, ама чак па толкова, аре моля ви се....

А Таню е велик, лоша дума за него няма. Съвсем друг е въпроса със всичките туристи плувци.

Йовчев също има шанс.




Тема Re: ТРАГЕДИЯнови [re: Jair] Отговор на мнението
Автор Дeбeлorъз Hинджa (олимпиец)
Публикувано18.08.04 22:53



Интересува ме какво е положението в борбата? Може ли да разчитаме на медали?

Celebrate Cultures

Тема Не забравяй...нови [re: Дeбeлorъз Hинджa] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано18.08.04 23:30



Назарян, Финката...

Бтв, това мото до Олимпийските кръгове, не е ли на Културната Олимпиада?

Vive Chiappe! Vive Chiappe! Vive Chiappe!Vive Chiappe!

Редактирано от vogelfrei на 18.08.04 23:31.



Тема Re: Не забравяй...нови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Дeбeлorъз Hинджa (олимпиец)
Публикувано18.08.04 23:45



Мотото на Атина 2004 е селебрейт хюманити, но за хюманити няма място в сигнатурата Иначе още от зимата по CNN тече реклама Атина 2004 - селебрейт калчърс, та...

Celebrate Cultures

Тема Абе що не си гледаш работата????нови [re: King] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано18.08.04 23:52



що не се разкараш от тоя клуб ,няма повече да се занимавам с тебе и да коментирам детските ти изявления.Казах ти иди си играи с локомотивчетата или кукличките(ако си травестит,в което няма спор) и остави на нас зрелите мъже да коментираме тази сериозна тема.Какво разбираш ти от спорт ,като нито гледаш състезанията ,нито пък познаваш някого.
Да да знам го тоя ПУЯК.От 8 състезатели от които половината дебютанти той се нареди 7.Голям успех няма що!!!А като си помисля и каква е конкуренцията за влизане във финал в този спорт направо ми настръхва косата.ХАХАХАХАХАХА.Явно Таню,за разлика от колежката си (Мария) може само да се надува пред камерите и да се осира на състезанията.
БТВ поздрави на всички за златото на Мария.Не бях на себе си от радост ,когато ги разби.Сега вече мога да дишам по-спокоино за представянето ни.Заканата за емиграция се отлага поне докато събера пари.ХАХАХАХАХАХАХАХА



Тема Съгласен съм.нови [re: Jair] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано19.08.04 00:04



Има шанс ,но спомни си ,че съдийте винаги го режат на Олимпийски игри и подкрепят тоя скапан румънец.Днес го видях какво представлява - пълна трагедия беше(незаслужено съдийте го пратиха толкова далеч в класирането).Ох дано не дойде скоро финала на Йовчев ,че ще получа удар от псувни по съдийте.Мисля ,че и в борбата имаме шанс за повече от 1 златен медал.С нетърпение вече я чакам.



Тема Re: Съгласен съм.нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Дeбeлorъз Hинджa (олимпиец)
Публикувано19.08.04 00:18



А колко дълго изчисляваха оценката на американеца, за да го направят шампион!!! Смешници!!!

Celebrate Cultures

Тема predatelнови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор King (Maja s gresssss)
Публикувано19.08.04 01:04



Ako Maria se be6e provalila 6te6e da qde6 laina i za neq, jalko 4e ima tolkova mnogo balgari kato tebe.
Ti ne si nikakav maj, v momenta, v koito te sre6na ti obe6tavam da se nasere6 v racete mi mrasnq turska svinio!

-----------------------------------------
"Il s'amuse avec de l'argent..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.