Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:45 24.04.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ТРАГЕДИЯнови [re: Jair] Отговор на мнението
Автор FK ()
Публикувано19.08.04 01:08



бате и аз това реших. яко симулираше гадината . ей това си е то византийската хитрост. а нашата така хубаво и се върза ..


fun don`t stop


Тема Абсурднови [re: King] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано19.08.04 02:27



Тя вече си взе своето ,за разлика от Киряков.Дори да не беше влезнала във финала щях да бъда доволен и радостен за нея.Все пак тя ни отпиши за медалите и неиния бронзов медал донесе много радост за всички.Най-много за мен ,защото знаех ,че тази дисциплина и е слаба и няма постижения тук.В предишни постинги казах ,че тя достоина българка.Още веднъж казвам Мария е достоина ,силна и най-важното скромна българка,която заслужава много адмирации,дори да не беще взела златен медал.Тя ако се беше провалила щеше да си признае грешката ,а нямаше да обвинява вятъра или да се оправдава.Това още повече я издига в сърцето ми.
Казвам ти по-добре да не се срещаме ,защото ще бъде престъпление да пребия МАЛОЛЕТНО ДЕТЕ(което нищо не разбира от спорт).Пък и боя е оправдание само за глупавите и слабите безмозъчни същества.ХАХАХАХАХАХАНе ,че имам нещо против тебе,но мястото ти е в детската градина ,а не тук.



Тема Това беше върхът на...нови [re: Дeбeлorъз Hинджa] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано19.08.04 02:34



комедията.Просто нямам думи.Освен това кореецът направи добро изпълнение на весилката и почти без грешки.А те му дадоха само 9,400.Забелязах също ,че същия американец ,когато падна от весилката му дадоха над 9,100,докато китаеца които водеше в класирането само 8,800.Направо ужасно скалъпена работа.Само да посмеят да направят подобни мизерии на Дан4о ,в полза на румънеца.



Тема Re: Това беше върхът на...нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано19.08.04 04:25



абе не знам коментаторите по Канал 1 май бяха за американеца, от Европосрт също казаха, че е заслужил титлата в многобоя (първа за САЩ в историята), значи вярно е, че Пол Хам направи груба грешка на прескока, но пък на останалите уреди беше безгрешен и програмата му беше най-трудна. Единственото нещо в плюс за корейците е, че не направиха нито една грешка и за това са в тройката, но пък определено стилът им не беше съвсем изчистен, а елементите не бяха толкова сложни.
-------
Иначе по болната тема БЪДИ СИГУРЕН ЧЕ СЪДИИТЕ ЩЕ ПОРЕЖАТ Данчо! Трябва да играе, като бог на халките, а маляка да падне за да му дадат златото. Нали виде в квалификациите за многобоя/респективно отделните уреди какъв цирк стана.
Изобщо аз отдавна съм отвратен от съдийството в спортната гимнастика и особено художествената, там срамът е пълен... (да не забравяме и фигурното пързаляне при зимните олимпийски игри). Където има съдии олимпийския дух изчезва, батка.



Тема Re: Това беше върхът на...нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано19.08.04 09:38



Забавиха се, защото трябваше да изчислят колко му трябва на този турист, за да вземе първото място с 0.001

А китаецът го разбрицаха нарочно, той си заслужаваше най-много, но вижте кой води в таблицата с медалите досега.

Имаш предвид в полза на гръка Тамбакос ли? При положение, че Чолани се отказа, а този грък е пълна мизерия, ако повторят класирането от квалификациите, някои хора ще захапят тротоара.

Vive Chiappe! Vive Chiappe! Vive Chiappe!Vive Chiappe!


Тема Re: Това беше върхът на...нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано19.08.04 09:41



И уви точно в такива спортове имаме големи надежди - Данчо, ансамбълът по худ. гимнастика, Симона Пейчева, Денкова-Ставийски.

Всяка груба грешка отнема поне по 0.5. При това положение, ако премахнем падането на Хам, корейците не изоставаха чак с 0.5001 от него.

Vive Chiappe! Vive Chiappe! Vive Chiappe!Vive Chiappe!


Тема Re: Това беше върхът на...нови [re: vogelfrei] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано19.08.04 12:11



абе така е имате право с байерна, но просто на мен лично повече ми харесаха (естетически) изпълненията на Световния шампион, Хам. Иначе от чисто спортно-техническа гледна точка, корееца може и да се чувства донякъде ограбен... Абе като му видях тъжната физиономия, когато Хам се приземи след изпълнението си на висилка май всичко стана ясно точно в този момент. Погледът му издаваше това, което ще вдигнат съдиите (знаеш и че американци и румънци имат огромни лобита в този спорт в момента)...



Тема Re: Това беше върхът на...нови [re: Diavolo Rossonero] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано19.08.04 23:54



Ами да ти кажа не беше много заслужил първото място.Единственото което направи беше в последния уред -на земя.На весилка по трагично изпълнение не бях виждал.В първите два уреда също не се открояваше от корейците.На прескока не беше чак толкова стабилен ,че да победи останалите.Но няма значение фаворитите както винаги ги понадценявам малко за разлика от останалите.
Ти казваш ''а маляка да падне ''.Повярваи вероятността да се случи е 1%.Особено на халките.Знаеш ,че паданията там са допускани само от аматьорите и начинаещите.По вероятно при преземяването да се спъне,инак при изпълнението няма никаква вероятност да му понижат отценката.



Тема Re: Това беше върхът на...нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано20.08.04 00:46



ами именно щото ако падне нема какво да сметат и изичсляват 1 ч. :(( В смисъл с тези мои думи само подчертавам почти безнадеждната ситуация...
оф, дано тревогите ни не се превърнат в реалност. виде ли в квалификациите как халките трепереха и какво несигурност лъхаше от цялото му изпълнение а му дадоха по-висока оценка от Данчо, който беше безупречен. :(



Тема Да не бъдем такива максималисти...нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано21.08.04 21:32



... При цялото това състояние на българския спорт е истинско чудо, че все пак достигаме до стълбичката на победителите. Все още караме на инерция от предните славни години. Да не бъда лош пророк, но в Пекин след 4 години и толкова медали няма да вземем... Тъй че да не бъдем максималисти - толкова са ни възможностите... :/

Между другото евала на Мария Гроздева! Това е националният дух, това са истинските българи! .... А не някакви посрани ритнитопковци-мръшляци, които непрекъснато ни лансират отляво и отдясно, ше им еба майката насрана - само за пари и трансфери мислят, а ние като последни хомлеси на земята им сваляме звезди от небето!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.