Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 01.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Тия глупаци прекалиха!нови  
Автор Boдeндyx (оптимист)
Публикувано19.12.06 14:17



Днес сутринта баща ми си пуска телефона и получава смс от 1001, че бил прехвърлил кредитния си лимит със 110%. Той е абонат на "Релакс 100" с 3, 90 лв. месечна такса и единствения номер, който набира от телефона си е моят ментелски номер, който номер баща ми е избрал за 100-те безплатни минути.
Набирам *88, за да му проверя сметката - и чувам "Текущата ви сметка е 0 лева и 29 стотинки. дъра бъра... НАДВИШИЛИ СТЕ КРЕДИТНИЯ СИ ЛИМИТ С 0 лв. и 29 СТОТИНКИ". През това време който търси баща ми, чува "Временно нямате достъп до този номер" - а той е лекар и представете си какво може да се случи, ако човек в тежко състояние не може да го открие навреме.
Висяхме пред един бизнес център на "Ментел" докато отвори, момичето направи справка и се оказа, че било станало грешка. До два часа трябваше да пуснат номера му да работи - вече обаче минаха почти 6 часа, а номерът му е още блокиран


Страшно качество, страшен професионализъм, няма що!!!
Баща ми поиска незабавно да си прекрати договора и пак да мине на прима, но тия некадърници му казали, че не може да си запази номера, а и ще трябва да им плаща обезщетение за това, че е прекратил предсрочно едногодишния си договор
А те какво обезщетение ще му платят за пропилените време и нерви и невъзможността на пациентите му да се свържат с него?!?
Вече съм сигурен - това е най-некоректната към лоялните си клиенти фирма!!!



Тема Re: Тия глупаци прекалиха!нови [re: Boдeндyx]  
Автор Cпoмeниии (минаващ)
Публикувано19.12.06 14:31



Мисля, че е редно да се действа по нормалния ( според мен ) ред...т.е. 100% има точки в договора, които са нарушени, причинени са вреди...аз бих ги съдил.



Тема Re: Тия глупаци прекалиха!нови [re: Cпoмeниии]  
Автор Boдeндyx (оптимист)
Публикувано19.12.06 15:00



Това и ще правим - за шоуто де, голям кеф ще ми е да ги видя осъдени да платят 10 (десет!) лева обезщетение за причинени неимуществени вреди, заедно с 15 лв. държавна такса и 100 лв. адвокатски хонорар





Тема Re: Тия глупаци прекалиха!нови [re: Boдeндyx]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано19.12.06 20:17



Не се огорчавай, но нищо няма да можете да направите. Най-малкото не можеш да докажеш че телефона не е работил шест часа. Пък и в договора сигурно пише че могат да те прекъснат и по 24 часа.



Тема Re: Тия глупаци прекалиха!нови [re: Boдeндyx]  
Автор moleo (непознат )
Публикувано19.12.06 23:06



Грешки винаги стават но аз не мога да разбера тона с който трябва да изискате полагащите ви се права?
Сега на въпроса, ако момичето просто в бързината е пропуснала да определи кредитния лимит, който е 50лв, то най-вероятно сега сте с 0-ла лимит и за това е спрян. Винаги може да подадете жалба.
Ако искате оставете ми номер на лични, за да проверя случая и да мога да ви помогна.



Тема Re: Тия глупаци прекалиха!нови [re: Boдeндyx]  
Автор Boдeндyx (оптимист)
Публикувано20.12.06 10:38



Тия наистина са абсолютни боклуци!
Три пъти звънях на *88 - едно на ръка, че трябва да опиташ поне 10 пъти, докато те прехвърли на оператор (щото всички били заети - ами значи непрекъснато им звънят да се оплакват), и отговора първите два пъти беше "След около 2 часа изключете телефона и пак го включете". Днес сутринта в 6 без 10 отново звъняхме - пак три пъти чакахме да се освободи оператор, поне този път си свършиха работата.
24 часа баща ми не можеше да бъде открит и да се свърже с когото се налага заради некадърността и непочтеността на "Ментел"!
Изтече ли ни срока на договорите - минаваме на прима, и то само за да не набутваме приятелите си, които са все още абонати на "Ментел"!



Тема Re: Тия глупаци прекалиха!нови [re: moleo]  
Автор Boдeндyx (оптимист)
Публикувано20.12.06 10:49



Пич, ако недай Боже през това време се беше случило нещо с пациент на баща ми, "Ментел" щяха ли да поемат отговорността?
Каква грешка, какви 5 лв. - баща ми е набрал един-едниствен номер извън моя (с който говори безплатно в рамките на 100-те минути), говорил е най-много минута и му пращат съобщение, че надхвърлил кредитния лимит със 110%!!!
След като се оказва, че това е грешка на некадърниците от "Ментел" трябваше да ги ръчкаме още три пъти, за да си оправят бакиите!
Нямате си на представа как съм им набрал на тия мошеници, вместо да се извинят и да обезщетят баща ми за претъртените неимуществени вреди, те тръгнали да го плашат, че ако си прекрати договора предсрочно, ще трябва той да им плаща обезщетение.
Това ли ви е благодарността към лоялните клиенти, това ли са ви качествените услуги, това ли са ви специалистите-професионалисти?!?



Тема Re: Тия глупаци прекалиха!нови [re: Boдeндyx]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано20.12.06 12:23



О-о-о, ако знаеш и тия от Глобул как са ги закършили...



Тема Re: Тия глупаци прекалиха!нови [re: Boдeндyx]  
Авторonzi (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 12:40



Къде е Мучачо, къде е Стерн, къде е Вандала, къде е Матричаря? Къде са тези независими и горди, но лишени от чувство за хумор люде?

А, забравих, Стерн беше приключил.

Къде е мотек?


ПС Да не ти се случва във Вивател да ти изгори картата. Тия 24 часа без телефон ще ти се видят като миг.



Тема Re: Тия глупаци прекалиха!нови [re: Boдeндyx]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано20.12.06 14:41



Разбирам, че си ядосан, но ако батерията на баща ти му падне и в това време се случи с някой от пациентите му нещо - кой носи отговорността?
За спешни случаи има Бърза помощ.
Иначе си прав да недоволстваш от обслужването.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.