Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 09.06.24 
Авто-мото
   >> Мотоциклетизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Momi4e + motor=neo4akvano dobra kombinaciq!нови  
Автор deni_gsxr (непознат )
Публикувано12.11.05 16:09



zdraveite :) nqma nujda da kazvam kolko mnogo sum zapalena po pistacite 6tom sum tuk,nqmam golqm opit,zatova si tursq ne6to 50cc (kato za na4alo) pistak, va6ite oferti,sus snimka na motora i dobra cena,vuzmojno po-nov model,haresvam i kupuvam!
P.S. A moje i mneniq za kombinaciqta momi4e+motor!
P.S. Jivei za miga!



Тема Re: Momi4e + motor=neo4akvano dobra kombinaciq!нови [re: deni_gsxr]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано12.11.05 20:19



Това е много добра,но за съжаление рядко срещана комбинация.Винаги съм бил противник на идеята на мотори да се качват разни имащи проблем съ себе си елементи,които ги гонят комплексите.За нещастие при мъжете този модел се среща твърде често.Не,че и при жените го няма,ама не е с такива размери.

Дали ще е добра комбинацията...от много неща зависи.Обикновено е.Ама то това не е гаранция.Странна работа сме ние българите...като чуе някой думата "мотор" на повечето хора първата представа е някакво чудовище от поне 1000 кубика,опаковано зялото в пластмаси и накичено с емблемите на известни форми от мотоспорта,хврчащо по магистралата минимум с 200.Като всяка масова представа и тази е дълбоко погрешна.Има толкова много видове мотори,съществува такова огромно разнообразие от двигатели,такъв богат избор от съответната екипировка....От целия този невероятен по размер избор какво точно те накара да се спреш на "пистак" и то точно на 50сс?По тия критерии попадаш в сегмента с най-сериозното възможно ограничение.Наистина е несериозно малък избора на 50сс мотори с "пистова" визия...Отделно съчетанието на такава голяма машина и толкова малък двигател води със себе си такива безумни технически проблеми,каквито е трудно даже и да си представиш...



Тема Re: Momi4e + motor=neo4akvano dobra kombinaciq!нови [re: deni_gsxr]  
Авторvrv (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 17:45



Когато карах курса за А категория имаше и момичета.От там съм останал с впечатление че момиче + мотор неочаквано опасна комбинация на курса най вече за самите тях.Мотора от падания приличаше на смачкана консерва.



Тема Re: Momi4e + motor=neo4akvano dobra kombinaciq!нови [re: vrv]  
Автор dark_row (непознат )
Публикувано28.12.05 18:27



За комбинацията момиче+мотор, няма да кажа нищо, освен - невероятна, опасна и рядко срещана комбинация. Доколкото мотора...дойдохме си на думата. Представям ти най-новото произведение на Yamaha в 50-кубиковия клас. Снимки можеш да видиш тук - http://www.yamaha-motor.bg/products/gearbox_50cc/gearbox_50cc/TZR_LT.jsp?view=gallery

TZR Race Replica, допреди няколко дни, само като чуех това име и започвах да усещам как адреналинът навлиза в кръвта ми. Но да си дойдем на думата. Със този мотор Yamaha успява да направи това, което много други гиганти, като азиятските големци Suzuki и Kawasaki се опитваха да направят. Те пренесоха спортния дух на Валентино Роси, във невероятния дизайн на мотора. Въпреки, че не много мощен, когато се качите на него ще забравите всички проблеми около кубиците. Има и автограф от Валентино Роси на резервоараза горивото.



Тема ех...нови [re: dark_row]  
Автор ;P (аспержа)
Публикувано28.12.05 19:15



аз не карам, аммм..... автограф4ето ме въодушеви



Гоу 46 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от ;P на 28.12.05 19:22.



Тема Re: Momi4e + motor=neo4akvano dobra kombinaciq!нови [re: deni_gsxr]  
Автор mim_si_ (непознат )
Публикувано26.01.06 15:35



zdravei te i ot men
radvam se 4e ne sum samo az luda na tema motori. tova ne samo e moe hobi a dori moq jivot. mnogo se radvam 4e ima i drugi momi4eta koito sa kato men!!!



Тема pomognete mi!нови [re: deni_gsxr]  
Автор mim_si_ (непознат )
Публикувано26.01.06 15:39



moje li nqkoi da mi kaje ot kade moga da si namerq spisuk s vsi4ki moto-sabori i moto-sre6ti za 2006g. znam 4e na 26,27 i 28 ima savet i 6te se napravi spisuk.



Тема Re: pomognete mi!нови [re: mim_si_]  
Автор ^^AMG^^SPORT^^ (непознат )
Публикувано27.01.06 23:29



ami moje da poglednesh v www.moto.zonebg.com/forum tam obasajdame sichko i ima tema po toq vapros opisano e sichko



Тема Re: pomognete mi!нови [re: ^^AMG^^SPORT^^]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано28.01.06 01:08



Да бе...и аз ги гледах по едно време...много рано станаха ясни тая година съборите...да не повярва човек...



Тема vapros?нови [re: ^^AMG^^SPORT^^]  
Авторmim_si_ (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 02:16



blagodarq za sudeistvieto!
no kade e golemiq moto sabor s obzor ili tazi godina nqma da imam tam




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.