Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 22.06.24 
Авто-мото
   >> Мотоциклетизъм
*Кратък преглед

Тема въпросченови  
Автор nikibo (непознат )
Публикувано16.05.06 12:35



какво означава ,че десният или левия" капак на двигателя е одраскан " ......
че е падал ли ?????



Тема Re: въпросченови [re: nikibo]  
Автор nikibo (непознат )
Публикувано16.05.06 12:36



и .... много ли е кофти да е падал мотора ???



Тема Re: въпросченови [re: nikibo]  
Автор radkooman (непознат )
Публикувано17.05.06 00:38



Батенце , тез мотори който не са падали поне веднъж през живота си це ги бройиш на едната си ръка !!!



Тема Re: въпросче [re: radkooman]  
Автор nikibo (непознат )
Публикувано17.05.06 10:21



значи , ако мотора работи добре ..... няма значение , че е падал и са му ужулени капаците на двигателя



Тема Re: въпросченови [re: nikibo]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано18.05.06 03:21



Приятелю...няма мотор,който да не е падал (поне аз не съм виждал или чувал за такъв) и мотор който никъде да не е одраскан.Единственият вариант е ако сега излиза от магазина.Обаче колко е надран,какви са пораженията след падането и колко добре е възстановен след това-вече са въпроси,на които няма как да ти се отговори по принцип.Индивидуално е.Вдигаш се,отиваш,гледаш.Това е начина.Мотор,който е бил размазан,рядко някой се наема да възстановява,освен ако няма сантиментална стойност или този някой не се казва Дани /американеца/ от Божурище,който с това се занимава-купува два контейнера части и след това прави от тях неща,приличащи на мотори,но всъщност безкрайно далеч дори от идеята за такива.
Просто свикни с мисълта,че няма мотор,който да не е падал.Особено пък такъв на 10+ години,сменил по 3-4 собственика.Надраните капаци са ти най-малкия проблем.Кит,боя и е мотор-чудо.Това са евтините неща по мотора.Разбира се...има вариант да търсиш по един месец дребни неща като например някой мигач или спойлер,защото от стария липсват парчета,някоя електроника,да няма в града ти ни един свестен майстор и т.н. ама това са рисковете на професията-няма кеф без антикеф и карането на мотор е общо взето скъпо удоволствие.За това недей робува на клишета,ами преценявай индивидуално.



Тема Re: въпросченови [re: nikibo]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано18.05.06 03:25



Да,по принцип няма значение,но не забравяй,че това ще е твоят мотор-т.е. много е важно да ти харесва.



Тема Re: въпросченови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор3MИЯTA (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 18:43



И аз не съм виждала мотор без драскотина,та дори вече и новия ми мотор има някаква,не че се вижда толко много,но му се ядосвам когато го мия!Размишлявам реално и знам,че нищо не може да се запази така както е излязло от магазина,а и къде ли не може да се одраска(одрасках моя малко когато го допрях до един клон и то защото улицата беше тясна и минаваше един камион,и тогава реших по-добре няква незабележима драскотина,отколкото цял мотор или не дай си Боже...живот!!!!!!!



Тема Re: въпросченови [re: nikibo]  
Авторgesha (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 21:36



братле аз лично съм падал много пъти с моя мотор такаче тва в никав случаи не трябва да те притеснява, освен ако не е ударен много сериозно демек катастрофа такаче споко




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.