Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 14.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: хайде стига денови [re: aнти]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано21.10.07 17:49



В началото бях поддръжник на стачката, а сега вече съм противник. С подобно талибанско твърдоглаво поведение учителите не заслужават дори и това, корто им предложи псевдо-премиерчето ни... А ако им одрежат и предложенията, ще бъда вече истински щастлив!



Тема Re: Учителската стачканови [re: Kalomain]  
Автор Luchezara ()
Публикувано23.10.07 00:28



За .

Народът трябва да живее нормално и достойно .




Тема Re: Учителската стачканови [re: Бибa]  
Авторлeя (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 23:49



Станислав еправ без да искам да обидя някого , имам приятелка която е именно учителка в детска градина и знам как й се отразява деня,та говорехме си с нея и ето какво е моето мнение -съгласна съм за увеличението на заплатите на детските учителки и тези до 4 клас -началните оправдано е те са нон стоп д о децата , но голяма част о т прогимназиалните и гимназиални учители , имат само по няколко часа ,кажат си урока , и после на частните уроци , да не говорим и за някои по-меркантилни но има и добр и учители, все пак наистин а го няма морала в тази стачка.



Тема Re: Учителската стачканови [re: лeя]  
Авторццц (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 14:19



Мисля, че държавата трябва да се отърве от неосновните си функции, една от който е да бъде работодател на учители. За това нещо общестото ни е измислило т.н. ОБЩИНИ. Те трябва да се яват работодатели на учителите и съответно да им плащат заплати, а пък аз като жител на общината ще контролирам този процес / чрез избори, местни данъци и такси и др. /
Държавата ще си се занимава САМО с контрол, в случая с количеството на преподавания материал...



Тема Re: Учителската стачканови [re: Luchezara]  
Авторbeba (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 20:30



но не за сметка на децата.Подходът не е правилен.Вече станаха много нагли и доста отегчителни



Тема Re: Учителската стачканови [re: Kalomain]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 15:52



Крайно време е стачката на учителите да бъде прекратена, като дори смятам за уместна употребата на насилие от страна на държавата за тази цел. Тази стачка отдавна излезе извън рамките на обикновен трудово-правен спор и затова вече не е обикновен, разрешен от закона синдикален протест, а грубо нарушение на елементарни закони и права. В частност, напълно подкрепям родителската асоциация, която се кани да съди синдикатите в Страсбург за нарушение на правата на децата на образование. Като данъкоплатец съм безкрайно възмутен от начина, по който учителите превърнаха всички ученици в заложници на своите интереси. С това те доказват, че не заслужават парите, които искат, защото просто нямат необходимите морални качества да бъдат учители. Като човек, разбира се, съчувствувам на всеки, който е незаслужено ниско платен, но борбата на учителите за достойни доходи не може да бъде за сметка на детето ми!!! Да вгорчават живота на гадното правителство колкото си искат, нямам против, но не за сметка на дъщеря ми, която вече месец и половина се шляе по улиците, вместо да е в клас!!!



Тема Re: Учителската стачканови [re: Ядocaн]  
Автор Ckeптиk (мразя рекламите)
Публикувано26.10.07 19:12



Ти колко би платил за това, дъщеря ти да не се шляе по улиците?


Или смяташ, че това ще ти го предложат даром?



Тема Re:нови [re: beba]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано30.10.07 00:18



Всичко е и за сметка на децата, мизерията най-вече .

Те са част от този свят .






Тема Re: Учителската стачканови [re: Kalomain]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано15.01.21 22:56








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.