Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 26.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: zlo]  
Авторsinia rosa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 13:15



Каквото почукало,такова се обадило,Отговорите ми са в синхрон с нивото на езика на участниците,А по повод на боя,то само слабите и не сигурни в севе си мъже посягат на по-слабите, в тово число и деца,Ако един мъж е мъж не само физиологично но и като качества , то той мери силите си с равни противници,А останалото е тирания и празно чувство за авторитет и уважение от страна на другите,Ето и отговора-съжаление,



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: sinia rosa]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано03.06.07 13:41



Ами повечето мъже си мерят силите с по слаби. А и повечето жени си мислят че това са изтинските мъже.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: Julian]  
Авторsinia rosa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 12:22



... не мисля ,че т ова са истински мъже. Аз съм против насилието. Независимо срещи кого и какво , насилието е най-лошото нещо,като понятие и действие .За мен , това не е мяка за ,,истински мъж,, .



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: чичo пeнчo]  
Авторbaroto (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 09:51



Естествено, че имам предвид "die Tor". И малките деца знаят, че "врата" е в женски род.



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: oмъжeнa жeнa]  
Авторametya (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 13:33



не знам дали тук да си пиша болката...но ако има проблем...нека мод. да реши къде е мястото...
българка съм и работя.не съм омъжена...вдовица.имам познат от холандия...колега. и той е сам.по-млад е 2 години от мене.много упорито ме кани на гости иза някой ден...просто иска да си общуваме и това вече го правим..но служебно...сега когато има личени нотки и усещането за привличане...не знам как да постъпя...има ли някой опит или случай около себе си с подобни нотки...
човекът ми е колега....познат ми е и не знам аз какво точоно мисля...защо ми се струва че го харесвам но....умът ми кава въздържи се а физиката....поощрение



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: tor]  
Авторacввщ13O3 (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 13:43



пиша и не знам дали съм на точното място и в точното време...
имам си колега от чужбина. започна да се заглежда в последствие и сега ме кани да му отида на гости. аз съм неомъжена...вдов. а той разведен.по-млад е 2 години...чудя се какво да правя...не си падам по авантюрите.животът ми не е лесн. не з.мога да кажа че съм красавица нито че той е рокфелер..нормален човек с професия като мене и милиони.но не ми е безразличен.какво да правя...като съм старомодна в поведението си
а пък и предпазлива...



Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалнови [re: нa Дaнчo бpaт мy]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано07.07.07 16:02



евaлa за товa мнение, не бих моглa дa го кaжa по-добре!брaво!

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема Re: Жените в България са с мъжете си само от съжалениенови [re: acввщ13O3]  
Автордopeмифa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 20:14



направи го не е задалжително да си авантюристка аз също на времето разсаждавах като теб сега живея от години извън гранища намерех истинската лю бов а тя прави хората щастливи опитай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.