Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 24.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Blake]  
АвторДинro :) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 05:39



Блейк. Баси колко злоба има в теб. Първо си мислех да ти тегля една голяма, ама не си заслужава. С този си начин на мислене нема да стане. Аз лично съм гледал 2 кучета. Прибирал съм си ги от улицата, щото смятам, че така е по-правилно, по-хуманно и даже възпитателно. Аз предпочитам да подаря(някой ден) на детето си куче за което да се грижи, отколкото да му покажа колко е велик татко и как стреля по лошия пумяр. А и знаеш ли, че през живота ми не ме е хапало куче, освен моето , за което съм си аз виновем .


п.с. само да те предупредя да не се доближаваш до талибанската ми овчарка, щото тогава ако ще и на господ внук да си и на Чорни зет, няма да ти помогне особено.

п.п.с. все си мисля, че ако всеки си вземе по едно куче от улицата, хем пумяри няма да има, хем и кучетата ще са доволни.



Тема Типичнонови [re: Динro :)]  
АвторHopмaлeн (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 08:31



"само да те предупредя да не се доближаваш до талибанската ми овчарка"
Баси. Колко комплекси има в теб. Като всеки собственик на злобно куче.

"А и знаеш ли, че през живота ми не ме е хапало куче, освен моето"
Абсолютен плиткоумник. Като всички собственици на кучета. Щом него не го е хапало, значи всичко е наред и на другите също не трябва да им пука



Тема Re: Типичнонови [re: Hopмaлeн]  
АвторDesert Ant (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 10:20



Плиткоумник си ти. За тво сведение "злобната ми кръвожадна талибанска овчарка" е голяма колкото малък кокер :)

А за твое сведение, ако се отнасяш добре с едно животно и то се отнася така с теб. За разлика от хората

Динго = Desert Ant



Тема Ахаа, значи си и шизо?нови [re: Desert Ant]  
АвторHopмaлeн (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 10:34



Не ме учудва.
А за твое сведение, уличните кучета нападат и без изобщо да си се отнасял някак с тях. Същото се отнася и за домашните, нападащи непознати.
И тези, които не нападат, също са опасни заради болестите, които пренасят.



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано18.12.05 11:06



Да вземе Екоравновесие да се позанимае с безмозъчните двукраки псета,че станаха повече от четириногите

Редактирано от morska valna на 18.12.05 14:10.



Тема Измерихте ли синови [re: Hopмaлeн]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано18.12.05 14:43



вече да не казвам какво или да трия?



Тема Re: Измерихте ли синови [re: Virgo]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано18.12.05 15:23



Трий!



Тема Re: Измерихте ли синови [re: Virgo]  
Автор Интyбaция (докторе,защо?!)
Публикувано18.12.05 16:30



Въргоу, и тука ли бе кака си моделатор имам предвид

Не трий че тва ми е най-пълната тема евър, ебаси



Тема Re: До всички обадили се в Екоравновесие!!!нови [re: Динro :)]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано19.12.05 10:47



От мен струяло злоба???

А тогава това твоето:

п.с. само да те предупредя да не се доближаваш до талибанската ми овчарка, щото тогава ако ще и на господ внук да си и на Чорни зет, няма да ти помогне особено.

как трябва да го нарека, имаш ли идея?

А относно:

п.п.с. все си мисля, че ако всеки си вземе по едно куче от улицата, хем пумяри няма да има, хем и кучетата ще са доволни.


може би за 81-ви път ще кажа, че ако съм искал да гледам куче, досега да го бях направил. Обаче предпочитам да гледам ДЕЦА. Така по-ясно ли е? И, ако обичаш, не вменявай на всички задължението да гледаме кучета.

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: morska valna]  
Авторpissedoff (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 14:06



Okazva se, che niama koi da mi pomogne s problema s bezdomnite kucheta. Minalata nosht se subudih ot strashen voi. Tochno dva chasa laia pseto dolu. I nikoi ot 5 bloka naokolo nisshto ne napravi. Ekoravnovesie taka i ne vzeha merki. Tazi glutniza lae den i nosht bez pochivka. Kuchetata se mnojat. Ne znam ot kade idvat?! I NIAMA KOI DA RESHI TOZI PROBLEM Normalno li e tova, pitam!!! Na nikoi ne mu puka che si susipvam nervite, sunia, a kakto e trugnalo i vruzkata, zashtoto se karame na tazi tema s muja mi. Toi kazva: e kakvo da napravia?! Da gi ubia li? Emi da! Tova e otgovorut! Da, no prokletite kucheta sa divi, ne priblijavat horata. Znachi variantut s otrovata ne stava... Drugi predlojenia? Bih platila da gi mahnat, ne da gi ubivat, no na koi?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.