Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 10.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ами явно в тази част:нови [re: kandinsky]  
АвторA! (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 16:30



Купуваш си бръснарски ножчета, режеш си вените и се отърваваш от всичко и всички!!! А и околните от теб! От личните си наблюдения знам, че идиоти като теб никому не са потребни! Едно говедо по-малко!!!!!!



Тема Нагло копеленце!нови [re: A!]  
Авторkyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 17:42



Ще ползва името на Кандински!

Да си сложи нещо по-подходящо: я Хитлер, я Сталин, я Павел Чернев!



Тема Re: Нагло копеленце!нови [re: kyчeтo]  
Авторkandynsky (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 23:47



Уважаеми А! и кучето,искрено съжалявам,че съм смутил душевния ви мир!
Чесно казано,не съм имал Вас предвид като-"диви кучета"!
Горе главата!
Личи си ,че сте умни и интелигентни(къпани) господа!



Тема Re: Нагло копеленце!нови [re: kandynsky]  
Авторkyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 13:35



Нашият душевен мир кучета го яли!, обаче не смущавай душевния мир на гения, който сигурно се обръща в гроба!

Иначе стана ясно, че говориш за себе си в трето лице. Това е често срещано при твоето състояние!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Бay-бay]  
Авторnqma (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 17:48



На съседния паркинг, от 4 месеца, кучетата не спират да лаят по цяла нощ... а аз се опитвам да спя, както и жена ми, както и съседните 4 блока, но понякога - БЕЗУСПЕШНО!!!!
И какво сега, да ги оставя да си лаят ли викате, а?
Лично заклах едно такова, и ще продължавам да ги трепя, докато не ни оставят да се наспим!!!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: nqma]  
Авторaнreлa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 18:21



На такива смелчаци казвам: Ако си прав пред оня горе, да ти се върне поне трикратно!





Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: aнreлa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано27.06.06 12:12



за огромно съжаление на някои хора, човечеца е прав. Както се казва в поговорката - сития на гладния не вярва... Само човек, който не си доспива системно, може да разбере постъпката на nqma. Да, но обикновено кучелюбците живеят в тих и спокоен квартал (или държава, като стане въпрос за смотаните германци, които се намесват най-нагло в нашия живот, когато стане въпрос за бездомни кучета, които те отдавна са унищожили), без улични кучета, и без да има кой да им нарушава спокойствието, затова се отварят толкова много. На теория са прави, но практиката и действителността е съвсем различна...

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърдие)нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор3aщитничka (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 21:25



Абе говедо просто и ограничено,не те ли е срам поне малко за тая гнусотия,която си побликувала?

.Що за хора сте вие,бе??? нямате ли съвест и чий задници лижете? Не можела да спи овцата...а не ти ли пука за животинките,които "благодарение" на вас "съвестните" граждани измират??? Вместо да пишеш глупости и да продължаваш да мислиш по тоя ограничен и средновековен начин,с който един бог знае на кой се подмазваш,вземи по-добре някаква инициатива за отваряне на приюти за бездомни животни,отколкото да сееш простотията си и глупостта си...дано тогава легнеш да спиш спокойна,изрод такъв злобен и безчувствен!!! Ами я се представи ти си това куче,на което му късат главата и убиват по най мъчителен и бавен начин,а? да те видя тогава...

От такива като теб ме е срам да се нарека българка и въобще човек!!! с вашата ганьовщина ще си идем в европейския съюз и същата работа ще си бъде и там,защото сме си такива българите-турбоселяни,независимо къде живеем.Ние никога няма да бъдем европейци!!!


С тази си публикация,призовавам всички,като мен природозащитници,подобно на идеята на Бриджит Бардо,да НЕ СЕ УБИВАТ БЕЗДОМНИ ЖИВОТНИ И НЕКА СФОРМИРАМЕ КЛУБ,в който предприемем действия за ползотворно и нормално С Ъ Щ Е С Т В У В А Н Е на милите животинки,защото повярвайте ми само аз и няколкото хора около мен няма да успеем да се преборим с УБИЙЦИТЕ на живота около нас...

А ти "скъпа ми гражданко",дано бог самия те съди за деянията ти и дано "се наспиш" някога...миризливо безгръбначно,дано вече съжаляваш,че някога си отворила тази тема,защото повярвай ми,видя ли такъв/такава като теб на улицата да падне,а до теб да има мила животинка,в същото положение,познай на кого ще помогна???...



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: 3aщитничka]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано04.07.06 09:17



Ами крайно време ще е вместо да ядете европейските пари, които малко и много известни природозащитни организации ви наливат, да вземете да направите приюти и да си приберете кучетата от улицата. Щото хората като мене и автора на темата нямат НИКАКВА нужда от тях, особено на улицата, оттук предполагам ако поразсееш малко злобата, ще установиш, че нямаме и никакъв интерес да харчим време, средства и др. за да устройваме приюти и т.н. за бездомните кучета. Тези, които се интересуват от живота и здравето на градските паразити СТЕ ВИЕ, и именно ВАША ЗАДАЧА е да се грижите за тях... Така че грабвайте кирки и лопати и стройте приюти. Аз от кучета нужда нямам, имам нужда от спокойствие и здрав сън, за да мога да работя, да отглеждам децата си и да си живея живота. И ще ти отговоря директно на въпроса, вместо този, към когото си се обърнала - НЕ, НЕ МИ ПУКА ЗА "ЖИВОТИНКИТЕ", които лаят по цял ден и цяла нощ, които ръсят болести и зарази, серат навсякъде (включително на местата, където би трябвало да играят ДЕЦА), гонят и хапят беззащитни хорица и т.н. Дори не ми пука и за такива като тебе, които поставят живота на едни паразити над своя и моя. За мене сте една и съща паплач. Така ясен ли съм, или да дообяснявам???

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Blake]  
Авторcъвeтниk oт OC (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 12:19



Като предлагаш да се направят приюти знаеш ли кой дава разрешение за тази работа? И кой може да направи приют в БГ?
Първо събери информация, пък после пиши клишета, които се разпространяват най-вече от тези, под чието крило са изолаторите и които харчат ТВОИТЕ пари, а не на баба Ингеборг от Бон!
Малко инфо от извора. В изолаторите има списъци с любители на животни, които са кастрирани и се гледат пред блоковете. През няколко месеца те се прибират и се чакат хората да си ги приберат срещу 24,оо лв. Това на всички езици си се нарича рекет и е ясно че никой не би се отказал от него щом може да прибира пари от общинския бюджет/парите на Блейк/ и от любителките на бездомните животни едновременно. Преди около 2 месеца по тази причина от Софийския общински съвет бе отхвърлено предложение на Немска организация да кастрира бездомните кучета за ТЯХНА сметка. Ловко, нали?


А с цел поприкриване на проблема се използват хора като Блейк, които лесно се манипулират и реагират първосигнално, като нападат т.нар. примамки /хора, които по една или друга причина отглеждат бездомни кучета/. Благодарности на Блейк и тези като него, хем си плаща данъците, хем върши безплатно мръсната работа на общината!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.