Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 10.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: ro]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.08.05 11:45



хаха, имаш късмет, че хард-кор кучкарите явно са по моретата или не са забелязали темата тук... тогава да видиш кво става "коравосърдечен" ще ти се струва като комплимент направо

Just a genius



Тема Re: Само да те попитам -нови [re: TTTTTT]  
Автор lazzy (интересна)
Публикувано17.08.05 13:37



Ми като толкова ти пука за кучетата защо не си ги прибереш в къщи?Значи си много милосърден, ама на думи!За сметка на всички!Много обичаш кучетата и много ти е мъчно за тях, но не правиш нищо!Искаш на улицата да си стоят!Не става така мой човек!Или ги прибирай в къщи или трябва да бъдат изтребени!Те са напаст!Кварталът ни е пълен с тях, а за изпражненията по тротоарите и по градинките - не ми се говори!А ти имаш ли представа колко опасно е за децата, които се разхождат и си играят в градинките???
Още веднъж повтарям, който много обича кучетата, да си ги прибира в къщи и да се грижи за тях, а не да им се радва на улицата, защото това е ЛИЦЕМЕРИЕ!!!
Не може да обичате кучетата, а да не искате да се грижите за тях И да възлагате тази задача на цялото общество!
НЯМА ДА СТАНЕ!

lazzy


Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Blake]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 18:07



Обаче ти веднага си я забелязал, хихихи!
Ех, Блейки, на всеки кенеф лайното си ти!



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: xaxaxa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано19.08.05 01:09



да, отваряй си устата да ти серем бързо, мухльо

Just a genius



Тема Re: Бездомни кучета - Екоравновесие(екс Зоомилосърнови [re: Blake]  
Автор DeeplnsideYou (insatiable)
Публикувано19.08.05 09:33



Blake, stut up pls

Не се оставяй да те предизвикат да осереш и темата



Тема Работата е по сериознанови [re: DeeplnsideYou]  
АвторKyчkoзaщитниk (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 17:26



Ти си природно зла, за разлика от ТТТТТ.
На такива винаги им трябва жертва: кучета, цигани, просяци - винаги ще искат кръв.
Причината за това е вродена. Не бих искал да те срещна, въпреки, че не съм нито едно от горните неща.
Бих искал да срещам само хора като ТТТТТ!
А кучетата могат просто да се стерилизират и да се маркират с каишки. Нека си доживеят клетия кучешки живот сред човешката глутница :(

Аз също подхранвам (макар и с неохота) бездомни кучета и котки. Знам, че с това им помагам по-дълго да се мъчат и да раждат бъдещи нещастни животни. Но как да отмина този честен и доверчив, молещ за помощ поглед? Правя го заради себе си..



Тема Извинявай, но..нови [re: V E H T]  
АвторKyчkoзaщитниk (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 17:35



кучешка тения можеш да хванеш, ако ядеш кучешко месо, както говежда - от говеждо, от свинското трихинела, от яйцата - салмонела и т.н.



Тема Това потвърждение ми харесва [re: DeeplnsideYou]  
АвторKyчeзaщитниk (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 17:46



Пълно със сарказъм и завист. За твое сведение, на собственика на могъщия орган, който ти си готова да лижеш му пречат и мерцедесите и хубавите жени по улиците. А кучетата е дописал само от яд.
Ако на запад има градове с толкова беден бюджет - там ХОРАТА живеят като нашите помияри. Вервай ми!



Тема Re: Извинявай, но.. [re: Kyчkoзaщитниk]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 20:28



Мдааа прав си да знаеш секи ден в ИСУЛ оперират поне по двама любители на кучешко месо



Тема Re: Това потвърждение ми харесва [re: Kyчeзaщитниk]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 20:29



АБЕ ИЗВРАТЕНЯК ВИЖДАЛ ЛИ СИ 5 ГОДИШНО ДЕТЕ С КУЧЕШКА ТЕНИЯ И КАКВО СТАВА С ЧЕРНИЯ МУ ДРОБ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.