Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема София е най- идиотския град в Българиянови  
Автормиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 23:48



Ходя често в командировки в София и гледам, колкото по- бързо мога да се прибера.Живея в областен град- не е важно кой.Обиколил съм доста страни, но такава мръсотия, хаос ,блъсканица и незачитане на другия не съм виждал никъде по света.Злобни, намръщени физиономии, тарикати - особено шофьори на таксита, просяци, нагли физиономии без усмивка, мръсен въздух и толкова самота. Имама чувство, че съм заобиколен от биороботи с меркантилни интереси. Ще дойде време, , когато никой няма да иска да обитава тази клоака .



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Авторcoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 00:23



прав си столицата е пълна с всякакви говеда но ще ти кажа, че и в прованса вече не е по-различно да не кажем, че провинциалният манталитет е просто отврат в някои отношения изобщо БГ се напълни с всякаква сган меркантилна, проста, престъпна, мангалска и прочие



Тема по тематанови [re: coфиянeц]  
Авторeтo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 01:14



Спукана гума - спукана работа по бургаски

Над 11 хил.лв. задигна група крадци след умишлени повреди на автомобили в Бургас.

От лек автомобил “Фолксваген Поло”, паркиран временно на улица “П.К.Яворов”, е задигната мъжка чанта с 10 000 лв. и лични документи, собственост на 59-годишен бургазлия, предаде БГНЕС.
Кражбата е извършена, докато водачът е сменял спукана предна дясна гума. Във втория случай по идентичен начин е откраднат пакет, поставен в жабката на колата, съдържащ 1 820 лв. Колата “Форд Фокус”, собственост на 50-годишен мъж, била паркирана временно на пиацата до ж.п. гарата. Парите са взети, докато водачът е сменял спукана предна лява гума и оставил купето на колата без надзор.
Според бургаската полиция става въпрос за организирани групи, които извършват обири по един и същ начин. Лицето, което ще стане обект на кражбата, предварително се набелязва. Групата праща "съгледвач", който се движи в близост до наблюдавания човек, за да установи разполага ли той с големи суми пари. "Жертвата", придвижваща се с автомобил, се следва от останалите от престъпната група. Те изчакват колата да бъде паркирана и с шило промушват някоя от задните гуми. По време на ремонта водачът няма пряка видимост към вратите на автомобила.
Друг похват е симулирането на теч на масло от двигателя на автомобила. В този случай при отсъствието на шофьора се излива под предната броня на колата обилно моторно масло за заблуждаване за вероятна повреда в двигателя.
РДВР-Бургас съветва шофьорите да затварят прозорците и да се заключват вратите дори ако излязат за секунда от колата.




Тема Re: по тематанови [re: eтo]  
Авторceлянин (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 21:17



Аз съм от провинцията- с една дума "селянин", както ни наричат софиянци, независимо от кой град си. Всичко е провинция, а живеещите там- селяни.Споделям мнението на "мислещия", макар че има много свестни хора и в София, но са на изчезване вече. Затова интеллектуалците бягат в Родопите, Плевенско, ловешко и т.н. да не давам примери- знаете ги.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано06.03.05 19:30



Дърпаш ли ръчната на светофар?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Добре че се нагнете целио селски боклук тамоканови [re: METHOD]  
АвторГъцo (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 14:24



та си стана спокойствие на село



Гъ Цо - мене тако ми е арно



Тема Re: Добре че се нагнете целио селски боклук тамоканови [re: Гъцo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 12:40



Kato se mahnat vsi4ki smeshnici, koito ne sa rodeni tuk a sa prishulci, znaesh li kolko chisto i hubavo ste si stane, nqma i zadrystvaniq da ima, napravo kato edno vreme! Boklucite ne sa ot horata, koito imat Sofia za roden grad , povqrvai mi!



Тема Re: Абе вервам ти точле ама я нечемнови [re: .]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано09.03.05 13:20



и да се враштат теа! Нека србат тамока от Искаро, у кладенчова вода да си не врат дзурлите повече, нема да е зле! А колко до Софето, она работата одавна вече е опуштена! Тва дека у тао град движи, не мое да не е зомбирано на шес! Тиа намусени физиомутри, блештешти се у краката си, кьорат у кафтаците и се оште повече шашардисват! Оти гняста връз улиците, кога изсъйне, че требе и да я издишат, и с кръвчицата та право у кратунките!!! А после оди тражи ясна мисъл народна, де у обштество, де у парлименто?!?!

Гъ Цо - чиста и кристална селска простотиа

КВО Е ТВА?


Тема Re: Добре че се нагнете целио селски боклук тамоканови [re: .]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано09.03.05 14:59



хаха, леко не си прав... имам доста познати "кореняк-софианци", на по-голямата част от тях в къщите им е такава кочина, каквато не съм виждал из провинцията, повярвай ми...
особено на по-възрастните такива - няма такива мърлячи като софиянците...

Just a genius



Тема Re: Тва штото си не изуват обуштаците у нихнови [re: Blake]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано09.03.05 15:48



и шляпат направо връз персиските килими. Е, само по комплексите останаа истински чистници и там мое видиш чепици пнред вратата. Лошото е дека краднат и требе се прибереш по капли



Гъ Цо - црвули у резерва

КВО Е ТВА?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.