Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 12.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Добре!нови [re: oблacтeн]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано05.04.05 20:41



ти тогава не идвай.
ще изплашиш циганките на околовръстното!

Свободно! Поправи се!


Тема Re: It's time to go homeнови [re: Depesh]  
Автор kardamcho (атеист)
Публикувано05.04.05 22:00



..................."Селяните прости дойдоха ни на гости"-И НИ СЕ КАРАТ ЧЕ ИМА МНОГО СЕЛЯНИ В СОФИЯ...........АМА НЕ ОТ ТЯХНИЯ КРАЙ



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Автор kardamcho (атеист)
Публикувано05.04.05 22:11



Абе юнак хайде кажи къде беше в Европа..и беше по чисто/освен в идеален център/ ....аз пътувам в Рим ,Неапол,Лисабон,Валенсия...три-четири пъти в годината-не ми пиши за Германия и Скандинавските държави,защото сме южен народ и трябва да се сравняваме с тях-ДОРИ И ТОВА ,КЪДЕ ПРОВИНЦИАЛИСТИТЕ СА ОКУПИРАЛИ СТОЛИЦАТА И НЕ БАЧКАТ ПО НИВИТЕ...............КЪДЕ ?????



Тема Re: It's time to go homeнови [re: Depesh]  
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано07.04.05 00:35



Слави е от Плевен, а не от Шумен



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: kardamcho]  
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано07.04.05 00:38



Като там е мръсно, значи и у нас може.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Capt.Vimes]  
Автор kardamcho (атеист)
Публикувано07.04.05 07:33



....Не но дава база за сравнение,а тай я прави на някой друг док. филм гойто е гледал



Тема Re: It's time to go homeнови [re: Depesh]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано07.04.05 15:24



Братче, вчера един приятел ми звъна, имал среща с две мацки - отивам и аз да проуча положението - пълни селянки, добреее викам си може да има искрица надежда - да ама не - ориент 3 е най-великото заедение, водката от 2.2 ми е скъпа пък съм си и забравила портейла в работата мйек мйек мйек

Не мога да Ви търпя вашта мама селска

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: It's time to go homeнови [re: METHOD]  
АвторDepesh (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 18:11



Надежда винаги има, братче, защото всяка селянка мечтае да се изчука със "софийенйец" след като са я щипали селските тъпкачи по панаирите. Казвам ти го от опит. Дигай й белите ботушки на рамене и пускай вибратора на пълна газ, но после бягай бързо, да не й слушаш ограничените разсъждения, че ще ти стъжни мирогледа.



Тема Re: It's time to go homeнови [re: Depesh]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано08.04.05 09:49



Бегай, бе.....

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Нашата столицанови [re: миcлeщ]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано08.04.05 15:07



Вярно е... Никога не съм харесвала София (от Пловдив съм), но не заради старата и неясна вражда на големите градове, а защото наистина тук хората са изключително арогантни, комплексирани, смачкани, мачкащи сами себе си - в нежеланието си да се опитват да постигат повече с усмивка и да зачитат дори човека, с когото се разминават, вместо да го блъскат с рамо, сякаш светът работи за тях... Колко жалко!
Да не говорим за "визитната картичка" на столицата - пътят, свързващ летището с Цариградско шосе... за чудо и приказ...

Dolce vita!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.