Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 12.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Blake]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано19.04.05 07:46



.....е поне нещо полезно да има от вас,за наемите де.Ама е нагло да ми казваш,че ми даваш хляб след като вие идвате точно за това тук....



Тема Re: София е най-идиотския град в Българиянови [re: didata]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано19.04.05 07:47



.......и ти



Тема Re: София е най-идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано19.04.05 09:14



Либов се заформя тук....

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Пловдив foreverнови [re: METHOD]  
Автор didata (nova)
Публикувано19.04.05 14:22



нали не долавям негативни полъхи около духа и кулутурата в майнистан?!

щото аз съм избуяла там, и ше спра да те обичам ако казваш лоши думи за пловдив!

а бамболина ще я посъветвам да бъде по-космополитна - може съвсем спокойно да си 50% софиянка, 30% майна и 20%тазманийка примерно, и пак нема нужда да си "псевдо" в никоя от категориите. а псевдолюдете шси останат псевдо независимо дали са от бусманци или от ню йорк



Тема Re: София е най-идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Авторpokep (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 19:23



Ей ти изкопаемото прабългарско! Сигурно си много църен, щом живееш в центъра- от изпаренията на бензина. Аз съм обиколил света, но не зная тузари да живеят в центровете на градовете. Там са душачите на пръдни . Баровците са извън градовете- в Драгалевции, Симеоново, Бояна, Банкя. Стой си в центъра . Кажи си адреса да минем да подишщаш малко изпарения.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Авторjane (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 22:31



kade v centara be mili4ko - na Simeon ili Dondukov moje bi? a moje i okolo Maria Luiza, vij Lavov most si e napravo centara - bravo bravo - sofianec s poteklo i klasa :) zapo4va6 da mi haresva6.
samo se 4udia kato si takav barovec kakvo pravi6 v centara a ne si kupi6 edna ka6ta v Boyana? sorry, zabravih 4e ne ponasia6 selianite, a nie v Boyana sme vse takiva :)



Тема Re: Пловдив foreverнови [re: didata]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано19.04.05 23:07



Честно казано, нямам нищо против провинциалистите, стига те да са умни, чисти и културни!
Аз роптая срещу простакесите и простаците

Колкото до Пловдив - имам бизнес с КЦМ

Пролетарии всех стран соединяйтесь!

Редактирано от METHOD на 19.04.05 23:09.



Тема Re: София е най-идиотския град в Българиянови [re: pokep]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано20.04.05 07:57



Ей ти изкопаемото прабългарско! Сигурно си много църен, щом живееш в центъра- от изпаренията на бензина. Аз съм обиколил света, но не зная тузари да живеят в центровете на градовете. Там са душачите на пръдни . Баровците са извън градовете- в Драгалевции, Симеоново, Бояна, Банктой си в центъра . Кажи си адреса да минем да подишщаш малко изпарения......ти си интелектуалец бе пич,това ,че си бил в София не значи че си обиколил света- сельо



Тема Re: Пловдив foreverнови [re: didata]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано20.04.05 17:24



Диди, не мога да съм така космополитна... просто защото се гордея, че съм от Пловдив. И въпросът не е в това дали си от п р о в и н ц и я т а... въпросът е в традицията. Ето, например, една от "традициите" в нашето семейство бе забраната да си ближеш пръстите, независимо колко сладко нещо си ял, или забраната да си плюнчиш същите, докато прелистваш страници, или да не започваш да се храниш докато се съберат всички около масата...
Така че Пловдив се води за провинция, но като понятие, "провинция" се отнася по-скоро до манталитета и навиците.

Dolce vita!


Тема Re: София е най-идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Авторpokep (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 18:11



То си личи кой е сельо. Ти освен да цитираш друго не умееш ли? Измисли нещо оригинално. Само , че си личи , че си наистина бачкатор. Кой става в 7 и нещо да пише в нета- тези дето за жълти стотинки- душачите........ .Интелектуалците по това време спят на чист въздух в покрайнините на София. Поне кажи колко наем плащаш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.