Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 25.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторMr.l (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 11:35



Чета излиянията и се чудя защо си губите времето в безмислени спорове!
Преди 100-тина години София е бил град като всички останали и с населени дори и по-малко от на някои други "провинциални" градове. Като се изходи от това и се замислим, до преди 15-тина години с по колко жители бяха другите градове, можем да изчислим грубо, че софиянци (КОРЕНЯЦИТЕ) не са повече от 50-70000 човека. Замислете се тези около 70000 души ли дават облика на София или останалите (около 1,3 млн. души), които по една или друга причина са дошли да живеят и работят тук? Лесно може да се види колко са софиянци като застанем на Централна гара София или на изходните пътни артерии на града, в който и да е произволно избран предпразничен ден. Какво наблюдаваме? Всеки път едно и също: "софиянци" си отиват по родните места. :)))). Същите тези "софиянци" според мен дават облика на този град, защото като кореняк софиянците се губят някъде между тях. Същите тези "софиянци" или една част от тях си мислят че като са дошли в София са хванали бога за оная работа и на всякъде бъка от комплекси.
Мисля, че ако опишем целия проблем ще стане доста дебела книга, но няма смисъл. всеки да си мисли каквото си ще. Щом е толкова гадна София, ми изнесете се, защо идвате тук. Живейте си по родните места и си изхвърляйте боклуците през терасите там.

Един несофиянец, нищо че е роден в София



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Mr.l]  
Авторaзa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 22:22



Наистина София и софиянци не стават!Запалете си колите , вземете по 2-3 торби с боклуци и идете ги изхвърлете някъде. Като се върнете се замислете кого да изберете за кмет.Само че другата част на България страда повече след тези наводнения.Хората няма къде да живеят.Но май на никого не му пука какво става. Всеки гледа келепира!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторЯни (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 15:15







Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторChepa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 20:54



В кварталите Семионово и Драгалевци даже няма канализация. Фекалийте на новобогаташите се изливат директно в рекичката и оттам в р.Искър... Отвратително!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Авторkpkдл (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 20:57



e чак най-лошия не е



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторK.K. (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 12:21



На мен София не ми харесва заради шума и хаоса и не ходя там.Освен ако не ми се наложи, защото всичко е така подредено че все за нещо те разкарват до там.
Някъде из мненията прочетох коментар за говора на хората от провинцията.Че навсякъде си има специфично звучене има, но който иска да говори правилен български може да го направи.Но че в София се говори много чисто не съм съгласна, още повече че основите на книжовния език не идват от този регион.А и често ми се случва да не ги разбирам софиянци какви ги говорят и на какъв ги говорят. Обаче най - смешно е когато почнат да се наричат селяни пък не се виждат, че и двамата изглеждат и говорят еднакво.Самочувствието не трябва да се основава на това от кой град си, а на това какъв си и какво носиш в себе си.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: K.K.]  
Авторчичo Пoл (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 22:01



София е от градовете където се вижда какво дишаш. И продължават да се бутат в него и всички стават душачи на газове и пръдни.



Тема sofianezнови [re: миcлeщ]  
АвторSofia (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 20:28



В твоя град сигурно няма една свестна библиотека, нито пък театри, галерии и музеи.........стой си там, откъдето си дошъл, остани си неграмотен!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Авторcarvula (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 18:02



mnogo si prav jalko 4e tapite selenduri taka nare4enite SOFIANCI ne sa go razbrali



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Авторcarvula (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 18:15



alooooo sofianci znaete li 4e 98%sa niakvi si selendur4eta i samo 2% sa orginaleta SOF4ETA tova zna4i 4e p4ti vsi4ki ste niakvi jalki KOMPLEKSAR4ETA O SELATA TA ZATOVA SE NARI4ATE SOFIANCI SIGURNO XODITE PRI BABA I DIADO NA SELO PREZ PO4IVNITE DNI




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.