Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 23.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторMr.!!! (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 08:12



Hei bezimenen selqndur, kakwo kato si hodil po 4ujbinata, maskara s maskara takawa. Kakwo i e na Sofiq a? Zlobar4eta a idwate tuka da serete na lqwo na dqsno nali? Samo za edno ti swalqm 6apka, 4e pone edin kompleksar ot prowansa se zawru6ta w rodnoto si mestence. 6to ne napi6e6 druga tema ili apel kym drugite selqnduri da se wry6tat. Az li wi karam da jiwete tuka a? Towa 4e si swiknal da ti kukuriga petel sutrin ili da nastupwa6 krawe6ki lajna si e twoi problem. E takiwa kato tebe ebawat durjawata. Maskara s maskra takawa. Towa 4e ne radwa gradska sreda (istinska) si e samo twoi problem i 66e se radwam da produljawa6 da se wry6ta6 ot tam deto si se pruknal.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Mr.!!!]  
Авторвeceляk (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 16:57



ти си бил много нервен бе!Като че ли баща ти е основал София за теб. Повече лайна и мръсотия от София не съм виждал в никой областен град в България.Потапяй се в - почивката свърши



Тема да го вземат до го взематнови [re: steppenwolf]  
АвторBeнeтa oт БИГ (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 07:44



и в дън земя да го пратят!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: algona]  
Автор Grami ()
Публикувано26.05.05 17:20



Браво Алгона! Страхотно си го написала....И аз се чувствам като теб! И се дразня.....и явно никога няма да престана на се дразня!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Grami]  
Авторkpaчeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 20:19



И какво и се възхищаваш толкова? Какво е написала и от какво разбира?Смях в залата.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторЛyдoropka (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 20:55



Ще ми се да дойде някой на власт да направи Нова столица да ви видим.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Grami]  
Автор algona (Кралица)
Публикувано27.05.05 12:38



Това е само част от нещата.Казах, че основно ме дразни провинциалния манталитет, но ако тръгна да обсъждам всяка подробност, сто години няма да ми стигнат.Жалко е и тъжно, че хора като автора на темата, първо идват да опитат най- хубавото от града ни,а после- понеже са отхвърлени и неуспели, започват да го плюят.София си е София.Град с дълга история, културно средище, тук са най- големите инвестиции, има стотици места за забавление, почивка и културно ограмотяване.Всички искат да са в центъра на събитията, а не в някое панагюрско село, където най- голямата новина е, че петелът на съседите е изкукуригал два пъти.Липсата на обществен живот води до потомствена обремененост.За съжаление, повечето провинциалисти са двулични.Те идват тук, за да опитат от всичко, но понеже са си ограничени в много отношения, обикновено се дънят.След това ние сме били лоши, пък града- грозен и мръсен.Да, мръсен е.Защото е пренаселен.Всички световни мегаполиси са мръсни.Я изхвърлете всички онези , които са дошли със семействата си преди 10 години, върнете по родните им места студентите- да се научат как се обработва земята,забранете на колите с несофийска регистрация да се движат в пиковите часове(особено в петък, когато си отиват у дома), пък да видим дали ще е мръсен града ни тогава.Май гроздето ви е киселко, а...

Благородството задължава...


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: kpaчeщ]  
Автор algona (Кралица)
Публикувано27.05.05 12:41



Приятелю, бъди сигурен , че разбирам.От много неща и по много!А ти, вместо да се занимаваш с глупости, защо не ходиш да издоиш овцете?Съмва се.

Благородството задължава...


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: kpaчeщ]  
Автор Grami ()
Публикувано27.05.05 14:43



Ти пък какво искаш! Ще се възхищавам на когото искам, не е твоя работа!
Освен това просто написах ,че съм съгласна с написаното и се чувствам по същия начин!
Ти от кое село си дошъл, щом държиш тоя тон!?



Тема Ми идете си по вашите родни места!нови [re: algona]  
Автор Grami ()
Публикувано27.05.05 14:49



За теб се закачам, извинявай
Всъщност като не Ви харесва...ми идете си!
Ще стане просторно и широко, и чисто, и още много неща
И хем няма да ни дразните, хем ще си МЯКАТЕ по родните места и ще сте доволни!
Ама не......тука да сте......хем не Ви харесва, хем тука се врете....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.