Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автор в дyпeтo (непознат )
Публикувано26.01.09 01:53



Няма да настъпи цялостно унищожение на човешката раса но две трети. Ще има много лъжи и измами! Вярвайте само на себе си!



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: в дyпeтo]  
Авторuhar (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 11:53



посетете: www.esencia1.info



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
АвторPoc (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 21:26



Това за края на света и аз съм го чувалла само че от Нострадамус (който е предсказал за 1вата и 2рата световна а и за 2мата антихриста) ... също и Ванга ( една от най-големите феномени ) и 2мата са били велики хора и са предсказали 1но и също нещо тейче и аз мисля че е вярно



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 21:32



попринцип има много учени които са казвали че ще дойде края на света само че коя година не може да се каже защото едни са казвали 2060 други 2012 ,2010 , 2025



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: B.M.B.]  
Авторzqpa4 (Нерегистриран)
Публикувано05.02.09 14:26



Че полюсите ще се обърнат е повече от сигурно, само дето не се знае кога. Ако сте гледали The Universe сериала, юе разберете, че има доста начини земята да спре да съществува и без пророчества и математически изчисления, просто вселената така работи. Ако пък стане тогава и да го мислим и да не го, все тая, така, че носете си новите дрехи и да не ви пука





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Aлekc]  
АвторCимпaтяra (Нерегистриран)
Публикувано17.02.09 01:29



Абе, ти някакъв/ва сектант/ка ли си? Айде, моля ти се с тия пълни глупости. Не ни занимавай с копи-пейст от тъпи сайтове. Не виждаш ли, че само плашиш хората с тия тъпи коментари. Като толкова ти се мре, има лесно, хващай въжето и през врата...


Ако е писано, ще умрем тогава, ако не - не. Не мога да разбера какво толкова се задълбочавате и изтъквате някакви нереални факти, свързани с въпросното "умиргане". И айде стига с това "Изживейте всеки миг пълноценно" ... Ако ми е писано ще е пълноценно, ако не- няма да е... Не можете ли да свикнете с мисълта, че не ВИЕ определяте съдбата си, живота си или смъртта си. Би било доста лесно и скучно ако беше както го искаме.
Доста налудничево ми звучи тази/този Алекс. Абсолютно сектански разсъждения.
Алекс: Като чета коментарите ти ми изглеждаш като човека, който в като погледне в локвата вижда само калта... а не луната.. Тоест ми изглеждаш асболютен/а песимист/ка.



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: ..]  
Авторbds (Нерегистриран)
Публикувано03.03.09 16:55



Вижте това. Много напомня за датата нали!
http://vbox7.com/play:569cfd85



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: bds]  
Авторuhar (Нерегистриран)
Публикувано10.03.09 16:34



Интервюиращ - През годините, прекарани в пълно усамотение, до какви прозрения достигна?
Георги Крумов-Изворски - Трудно е за обяснение… На прага сме пред изключително важен преход, пред избора да престанем да съществуваме или да поставим ново начало на развитие. Ако не успеем да се променим към по-добро, само след няколко години - към 2012-2013-а, преди планетата да навлезне в квантовия скок, камбаните денонощно ще бият на умряло, независимо дали човек е на 20 или на 80 години.

- Разполагаш ли с конкретни факти?
- Хиляди години вибрацията на земята е била 7,83 херца. През лятото на 2008-а тя достигна 11,9, в момента вече е 13,9 херца. Ако продължава със същия убийствен темп, това означава твърде скоро смърт за живите организми, за живите клетки. Масово ще започнат да измират животни, птици, насекоми. Много вируси и микроби ще изчезнат, но ще се появят нови и човечеството ще започне да боледува от по-лоши болести, защото вече те ще бъдат ментални, ще се развиват в главите ни, в мозъците ни, вследствие на новите честоти. Месец-два преди да почине, Ванга говори за големия потоп, който ни очаква след 30-тина години. Смея да твърдя, че Господ ще ни “потупа” с едно-две предупреждения. Един-два язовира ще залеят китни български градове. Ще ни ударят и няколко земетресения.

http://www.esencia1.info/



Тема Какво има в предвид кочовска под златна вода?нови [re: Koнтeca]  
АвторMinavam (Нерегистриран)
Публикувано17.03.09 17:40



А какво има Кочовска в предвид че скоро идва "златната вода"?



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: wewe]  
Автор borito (непознат )
Публикувано19.03.09 23:48



apokalipsis,kraq na sveta - NE
baba Vanga e kazala "prez 2012 6te byde 3-tata svetova voina" tazi jena e bila velika predskazvala e tolkova mnogo ne6ta.Moje i da ne e 3 sv.voina no 6te se slu4i ne6to mn lo6o mnogo hora 6te zaginat.No ne spored men ne e do6ul kraqt na 4ove4estvoto,rano e ima 6te mnogo vreme ne se 6a6kaite vsi4ki tolkova mn.






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.