Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано26.08.07 08:55







Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Бyдиcт]  
Автор donito (непознат )
Публикувано26.08.07 16:40



когато започнах да обръщам внимание на тази тема в продължение на часове четох за това и осъзнах едно-трябва да живея за мига и най-малкото нещо да е от значение а иначе намерих многоо по тази тема просто не искам да ги мисля тези неща и така нататак...живота е хубав!в началото се замислих че аз се интересувам от толкова незначителни неща...дали ще си купя тфа онова ама тва НЕ е важно..треа се кефиш..ако ше мреш изжижей последните мигове истински напий се ,покажи характера си докажи че си заслужаваш...а за това че например преди да умреш трябва да си скочил с парашут или да си посетил едиси коя страна...ае кфо ти пука!трябва да си там където искаш да правиш тфа което искаш...да оставим предсказанията на пеканите маи

е ся слушам че към моя град идва буря...а аз отивам в морето с яхта..да с приятели ще влезем и ше си прекараме екстра живей за мига



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автормarнитчo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 16:42



Има филм, Magnetic Storm в който е описано всичко това с научни доказателства и казват, че всеки момент ще се случи. Има го на





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Hady]  
Автортцтц ;P (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 16:59



абе или ще стане или не...много са теориите една с друга си противоречат много хора са скиптично настроени други наистина се интересуват от това...важното е че ако тфа са ни последните годинки трябва да ги изживеем добре както вече казах.вие си губите времето да четете и търсите материали ама има кой да го прави тфа..ния трябва да живеем за мига ако утре е края искам да знам че съм имала пълноценен живот с много споиращи дъха моменти...

то няма лошо да се информирате3 ама не се притеснявайте какво ще става утре просто живейте за мига



Тема Re: Краят на света ще е сеганови [re: Anakin]  
Авторбибo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 17:17



Направиха ми впечатление няколко пасажа от цитираните писания:

В отговор на:

37 И като бяха Ноевите дни, така ще бъде пришествието на Човешкия Син.
38 Защото, както и в ония дни преди потопа, ядяха и пиеха, женеха се и се омъжваха, до деня до когато Ное влезе в ковчега,
39 и не усетиха, до като дойде потопът и завлече всички...



Съвсем актуално а? Горят горите, невиждана суша, реколтата замина, глобално затопляне но някои хора продължават да си карат по старому.
Сигурно ако сега се напише ще е:
"Защото както и в ония дни преди потопа ядяха и пиеха, караха джипове, строяха замъци, и си гледаха само бизнеса..."

В отговор на:

3 Преди всичко знайте това, че в последните дни ще дойдат подиграватели, които с подигравките си ще ходят по своите страсти и ще казват:
4 Где е обещаното Му пришествие? защото, откак са се поминали бащите ни всичко си стои така както от началото на създанието.



И това се сбъдна. Ей тук по форума един вика: "Предишната прогноза беше че или 2002 или 2003 ще стане това. Доживяхме и не стана...

Сега ще видим следващата прогноза за 2012 ако и тогава не стане до кога да чакаме. Ще кажат че не са изчислили правилно и хайде нова дата - 2020-та септември 13-ти. ?"

В отговор на:

34 Истина ви казвам: Това поколение няма да премине, докле не се сбъдне всичко това.
35 Небето и земята ще преминат, но Моите думи няма да преминат.
36 А за оня ден и час никой не знае, нито небесните ангели, нито Синът, а само Отец.



мисля, че превода е неправилен. Най-вероятно не е поколение а раса, 5-тата раса. След като измре 5-тата раса от глупостта си ще дойде 6-тата, на чисто. Те ще върви по истинския път на духовно израстване и няма да знае насилие а само любовта. Сега тя се заформя в Сибир.



Тема Re: Краят на света ще е сеганови [re: бибo]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 09:52



Интересно ми стана .... каква е тази раса , която се заражда в Сибир?



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автор;] (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 12:23



Краят на света няма да настъпи на 23 декември 2012 г., както били предсказали маите. Това заяви Алфонсо Ареляно, сътрудник на Националния автономен университет на Мексико, цитиран от ИТАР-ТАСС. По този начин ученият опроверга разпространената в езотерични кръгове трактовка на някои индиански "пророчества". Специалистът на Института по филологически изследвания към УНАМ поясни, че на тази дата се пада краят на "сегашния космически цикъл", както са си го представяли маите.
Според древните надписи той е започнал на 13 август 3113 г. пр. Хр. и трябва да завърши на 23 декември 2012 г. Това породи много апокалиптични спекулации, макар текстовете, на които се позовават мнозина, да не са пророчества, а да разказват за дейността на вождове на маите.





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Авторинфopмeйшънъл rийk (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 06:59



За съжаление с тези потоци информация е трудно да се филтрира истинната. Всеки е готов да се хване и за най-малкото, защото никой не се замисля колко много информация би могла да бъде създадена, ей така, за шоуто. Не е там въпроса, въпроса е че 2012 наистина ще се случи нещо голямо... след многоточието който каквото реши може да сложи. Ето, виждате ли колко е лесно дадена информация, едва ли не факт, да бъде интерпретирана по супер тъпи или фантасмагорични начини само на базата на едно изречение. Няма да излагам мнението си какво ще се случи 2012, защото достатъчно надълбоко съм се ровил, че да напиша още 15 хиляди реда. И като казвам че съм се ровил не означава че съм чел мненията по тази тема на поне хиляда човека. Тва всеки го може. Друго си е обаче книжната и официално потвърдена информация. Когато човек успее да филтрира истинната от измислената информация, смятам цялостната картина, както за 2012, така и за доста други въпроси на които няма все още отговор, ще се нареди доста лекичко. Ама човек трябва малко да се потруди, то не става само с един компютър и интернет това. Така че дерзайте и търсете информация за да се подготвите за това което ви очаква 2012... а то далеч не е ДА УЛТИМЕЙТ ТЕСТ а.к.а. Човек vs Природа дето потопи ще ни удрят и ще мрем. Най-лесно и най-интересно за ограничения мозък с ограничените възприятия е това решение на проблема 2012 - потопи, смърт, ма поне ше е яко... А че ще е тест, ще е тест... ма няа да е баш сървайвъл.
п.с. не забравяйте че има и по-страшни неща от смъртта...
п.с. п.с. и едно от тях с сигурност НЕ е това което ще се случи 2012... наивни фаталисти такива





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: инфopмeйшънъл rийk]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 07:25



във вселената няма по-страшно от това , да мислиш , че имаш тяло - ето една причина, за случващото се



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: xм]  
АвторTailun (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 07:30



по- страшно е , да мислиш, че имаш повече от едно тяло,
а нй-страшно - да мислиш, че си Това




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.