Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 24.04.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автор ckopocm (непознат )
Публикувано07.06.07 22:49



здравейте на всички! подготвям сайт за 2012 година на български език! Ако има желаещи, които да съдействат са добре дошли! www.info2012.org



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Shadow]  
Автор Пakocтниk (да, бе, да)
Публикувано09.06.07 01:43



е, не искам да умирам, ама не ме е страх от това, че мен няма да ме има; страх ме е, че хиляди години развитие на хората отиват на майната си... това хич не е хубаво...





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Авторma4kata (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 23:10



Е 4 години и 6 месеца малко ли са ви ? Аз се радвам, 4е поне ше видя какво ще се случи тогава!!!Успех на всички!!! :)



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Fra.818]  
Автор wewe (непознат )
Публикувано16.06.07 23:11



Деде братоци страх ме е много.Ама ако е неизбежно ше го понесем

.Но има един факт ако тожа е доказано сас силата на Математиката зна4и е истина штото вав математиакта нема грешки там си4ко е то4но .Ама нема да е зле да стане и некжо 4удо Успех на



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: ma4kata]  
Авторyor_dan (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 14:44



Това според мен няма да се случи тогава.Първо казаха,че краят на света ще е през 2000-ната,после пък май през 2007-ма,сега пък 2012.Първо трябва да настъпи Антихриста и след това другите неща.Никой не вярва в това.Дано да не се случи тогава.Тъкмо украсяваме елхата и изведнъж...бум.................



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Fra.818]  
Авторopбит (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 10:38



ами да ви кажа предо доста години се говореше същото и за 1980 г.
така че, сами си направете изводите.:)))))))))





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автор kaпpиз ()
Публикувано05.07.07 14:33



Прочети също ,,12 Планета,,от Зекария Сачин
,,Загатката Сириус, от Робърт Темпъл
Въобще няма да е 2012 година края на света.Но наистина всичко е свързано със небесните тела.Катаклизми като вече познатите е вследствие на една планета която също влиза в Слънчевата система.Вавилонците я наричат ,,Мардук,,Хетейците,,Тешуб,, а Шумерите ,,Нибиру,,Църковния кръст , символизира именно тази звезда,и се чете,,тав,, което означава,,знака на кръстопътя,,
Владетелите на Шумер и Акад,Вавилон и Асирия,Eлам и Урарту,Мари и Нузи,египетските фараони,персийските монарси всички смятали символа на кръста за върховен.Същата тази планета от слънчевата система Нибиру(или Мардук,Тешуб и др. с различни имена)когато наближи обритата на Земята в своя Перигей след Апогея на своята орбита,на Земята започват катаклизми каквито знаем че е имало от Билията:Потоп ,ледена епоха .Всичко на което сме свидетели сега в климата е нейно въздействие.
Орбитата на Нибиру е около 36 000 небесни години ,или 3600 земни годни.
Железно доказателство:Нашата земна година ,е времето за което Земята обикаля Слънцето.Животът на земята отразява този орбитален цикъл.Ние можем да живеем толкова години,защото биологичните ни часовници са настроени за толкова земни орбити около Слънцето.
Представете си че тези неща са известни на дивашко племе ,,Догони,,което няма писменост,и за което пък разказва Робърт Темпъл.Те разказват че тя е много с малка маса ,но невероятна плътност.едно дивашко племе.ученине наистина са открили нещо подобно,все още се проучват версиите от разкопки и догатки.
На нас хората по лесно ни е да се смятаме за единствени във Всемира,за най-умните и напреднали организми.Но дали е така?Особено най-угодно е на църквата да отхвърля много от нещата ,много учуни го правят същото.За радост откритията на артефакти са документи които никой от тях не смее да отрече.Същото е и за НЛО.Отричат ги ,но няма капка логика в техните твърдения за масова заблуда и психоза.Тези НЛО просто ги има.Тази планета просто я има ,независимо далище ятречем,тези племена предават знанията си независимо че ще ги отрчем.



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: kaпpиз]  
Автор kaпpиз ()
Публикувано05.07.07 14:37



В прочем във всички религии се разказва едно и също ,през вековете:началото-сътворението.историите са индентични при всички цивилизации,сменат се само имената.Всичко обаче се върти около едно закодираното послание за тази 12 планета.



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: kaпpиз]  
Автор Haйдeн Toдopoв ()
Публикувано15.07.07 15:04



Не знам дали всичко което се случва в момента е заради Нибиру или заради дейността на хората...
С другото съм много съгласен.



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: kaпpиз]  
Авторчeпoвeц (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 02:56



Тази 12-та планета е Луната,тя не е естествен спътник на Земята.Най-вероятно да си тръгне тогава и ще стане това което е станало когато е дошла-потоп,смяна на скоростта на околоосното въртене на Земята,а може би и посоката му,и също скоростта на орбиталното въртене.В някои древни митове се говори за времена преди да има Луна,затова си мисля така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.