Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Метафизика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: 3 години по-късно - 2008нови [re: L.L.]  
АвторKoнтeca (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 15:34



Попаднах на предсказанията на Ванга за бъдещето на човечеството.

http://harshmag.blogspot.com/2008/02/blog-post_1685.html

Някои дати съвпадат с 2011. Доста обезпокоителни. Като се замислих за тези и други предсказания, се питам, къде е "златната вода", за която Вера Кочовска разказваше в интервютата си и за оправянето на България? И ако според предсказанията на Ванга след 2-3 години всичко ще изчезне от северното полукълбо, то как Китай ще стане най-голямата икономическата сила до 10 г.?
Нас пък европейците ще ни довършат с химическо оръжие до 2014..?!?!..



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
АвторKOнтeca (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 22:35



Явно никой не се притеснява от края на света....

http://harshmag.blogspot.com/2008/02/blog-post_1685.html



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: KOнтeca]  
Авторgif (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 13:02



Незнам дали нещо се се случи през 2012 година.Чел съм доста работи за различни катаклизми кой от кои по страшно изглеждащи.Някои пък твърдят че ще се появи планетата Нибиру.Чел съм че ако наистина дойде би трябвало да се вижда поне с телескопи от 25 май 2009 година.Но това,което го чета с преминаването.И тук нещо малко като на филм.А сигурно ли е че са изчезнали маите.Ако просто са се качили на тази планете като е минала от тук преди.



От друга страна се говори за идването на шестата раса.Ами ако това е свързано със съзнанието на хората.

Вижте това мнение:

[quote name='Cel' date='Aug 1 2008, 09:57 PM' post='240759']
Изгледах първите 5 минути и изглежда обещаващо. Още повече, че казват нещо, което измислих сама преди няколко дни, много е яко. :xqxq:

Четох за предишните 4 слънца при маите, които са били унищожени от земетресения(земя), урагани и циклони(въздух) огнен дъжд (огън), и потоп(вода) (<- в този порядък), и си мисля баааах мааму, тва са 4-те елемента. Петия елемент, който остава е етера, значи ще стане нещо свързано с етерното тяло на човек (известно още като емоционалното тяло, част от по-фините тела & so on). Така че едва ли ще има природни катаклизми, промяната ще стане в съзнанието на хората.




Ето линк и към темата:

http://forums.wsphere.com/index.php?showtopic=4692&st=0

Ами ако нещо такова наистина се случи.

Ами ако нещо точно тогава провокира съзнанието ни.

Изгледайте този филм:

http://zamunda.net/details.php?id=139237&hit=1

Много е интересен.

След като го изгледате се замислете че един обикновен средноинтелигентен човек използва от мозъка си едва 4-5 %.(Аинщайн е използвал 10-15% от мозъка си.)
Колко участъци в него има,които са "спящи" и се активизират като резервен вариант.Ами ако нещо тогава започне да ги провокира.Ако започнеме да използваме по-голяма част от мозъка си на веднъж и почнеме да осъзнаваме много неща,които сега изобщо не може да ни ги побере акъла просто,защото трябва по голям капацитет за тях.
И мравките не могат да разберат нещата,които ние правим,но това не означава че ние не ги правим нали.




Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Жacмин]  
Автор;-) (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 21:12



2000 год. и за мен беше преломна,съдбата ли ,Бог ли,кой ли, де да знам ,но започна да ме почуква по тиквата при всяка моя грешна(за духовните и космическите закони)постъпка.не само че трябва да влизам(все още продължавам)в правия път,но трябва и да го правя с любов.и започвам да се замислям че тя-Любовта е май наистина (мета)физична сила.отгоре на всичко,за да ми бъде още по-весело,започнаха да се появяват и предчуствия

.май ще трябва да се променяме,ако искаме да оцелеем,а



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
АвторOoooo (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 19:06



Bqh chul ot nqkoi che baba vanga e kazala che kraqt na sveta shte diode ot katastrofite s kolite.No ne znam mnogo ne mi se vqrva za kraq na sveta no e mnogo vazmojno.





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Авторelito_684 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 18:11



ne znam da li e istina no ponqkoga si mislq 4e kakto nravkite za nas sa ni6to taka i nie sme edno ni6to za drygi ! zamislqli li ste se 4e nqkade na svetlinni godini ot nas ima jivi s16tastva...





Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: elito_684]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 10:20



Абсолютно правилно предположение! Може би за извънземните цивилизации сме нещо, като мухи-еднодневки, колкото и да не ни харесва

.



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: Anakin]  
Автор voltenski (непознат )
Публикувано31.12.08 16:15



не прочетох всичките коментари но повечето са глупости и подигравки не че искам да плаша някои но знаите само че маите са не някакви екстрасенси или предсказвачи а много добри математици и наи вече физици заштото вътху тяхните знания са развити много научни и манипулазионни организации както една от тях е религията заштото библията е не толко религиозна колкото е физика и астрономия ако не жяржате гледаите филма zeitgeist там има доста доказателства за това.но както и да е знаете ли зашто маите казват че 2012 21 декември ще е края ами анакин е прав за полусите но не че просто така сланцето полудява.всичко ще се случи и има доказаателства на определени години изчислени от маите нашата планета преминава през правата на нашата вселена (млечния пат).това придизвиква катаклизми.е от изминалата 2008 сме започнали да навлизаме и както виждате времето на земята започва да се влиае така че вие преценетте дали да го зимате на шега.но ште кажа оште нешто началото е края а края е началото.и запомнете страха е грях ако преодолеете страха ще успеете.

УСПЕХ



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: VAJNO]  
Авторivan_val (Нерегистриран)
Публикувано05.01.09 18:51



Abe mazohist turski,Sekta li si kav si e ? Shmatka......Q si jivei Rqzaniq jivot i ne ni zanimaai s Bojiite si prostotii......



Тема Re: Краят на света ще е през 2012 гнови [re: VAJNO]  
АвторB.M.B. (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 00:04



Според мен това са пълни глупости. Предричаха, че и през 2000 г ще стане потоп обаче не стана както и много други предсказания. Предричат, че ще се обърнат полюсите на земята и, че ще започне да се върти обратно т.е. слънцето ще изгрява от запад вместо от изток ( на мен лично ще ми бъде интересно как ще стане това ). Всичко било изчислено чрез математика, но ако е така всички ще си изчисляваме какво ще ни се случи на другия ден






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.