Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 30.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Докарване на кола от Германия?нови  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано18.10.03 12:17



Приятели, искам да попитам тези от вас, които са вкарвали кола от Германия...колко излиза пътуването, да кажем, харесал съм си кола от Mobile.de, искам да я докарам...митото, според калкулатора в Mobile.bg, е 900 USD, тоест около 1500 лв, тя самата струва 3300-3500 лева (става въпрос за Calibra 16V ), стават 5 бинки, и колко ще ми е докарването според вас, което включва пътуването ми, там таксите за магистрали и т.н...?
Мерси предварително за отговорите!
Аааа, и също какво бихте ми препоръчали, въпросната Calibra, или един Mercedes 300D, много различни коли, и все пак не ми се изменя на марката



Тема Re: Докарване на кола от Германия?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано18.10.03 14:18



Хе хе

Най-големия "фен" на Мерцедес за който друго освен Мерцедес НЕсъществува в неговия речник смее да сравнявя 124-ка, 300Д при това с КАЛИБРА !!!
Просто нямам думи

Аз винаги съм казвал - че за Българина по-добро от това което Той притежава за момента - НЕМА!!! Днес има ЛАДА - това е истината за него Утре има Опел - Опел RULZ , а Лада-та вече е кошник (не че не е). Обаче - други ден, докато си има Опел-а и вижда как е възможно да си купи БМВ (примерно) - започва да приказва че БМВ е върха, а всичко останала (включително и ОПЕЛ) са котори, чекий, пустинаци и т.н. Обаче - оказва се че ще го размине за момента да се сдобие с БМВ и е ясно че си остава с ОПЕЛ-а и всичко си продължава както преди - започва да плюе по БМВ-то, а си се кефи. когато по кръстословиците чете: "марка немски "спортен" автомобил" - с 4 букви; и той възкликва с кеф: "ОПЕЛ"

Еххх - Български синдроме, ех

Без лоши чувства де

Иначе по темата - задели си ПОНЕ 700 лева за докарването. Толкова обикновено ти е такстаа да се докара колата на автовоз. Но, това 700лв е много относително Може и повече.
Айде късмет

Редактирано от ADH-Honda на 18.10.03 14:21.



Тема Ха Ха знаех си аз че ще има яко...нови [re: ADH-Honda]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано18.10.03 14:25



...подигравки...ама кво да се прави, сега ще обясня...нямам кой знае колко пари, така че за да взема Мерцедес широка лайсна...ами трябва да е 190, ама нали имам, не искам, така че остава 300Д ама старичък...а пък Калибрата ще е 91-92-ра година...
Та другото което е, дизел си имам, той ще си остане, а аз искам нещо, с което да се пускам на гонките, писна ми с тези бавни машини...то не че 150 коня са нещо супер много, ама все пак 2.0 16V си е друго, нали така?
Та тва са ми мотивите, всеки би ме разбрал, а и другото, все пак Калибрата си е пичеловка
Та казваш че 700-800 кинта ще ми стъпи на автовоз?
Е то така излиза колата около 6 бона, не е ли по-добре от тук да си купя тогава, те гледам че има в БГ вече и по 4000 лева Калибри...



Тема Re: Ха Ха знаех си аз че ще има яко...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано18.10.03 14:52



Офффф

Кво да ти кажа. Ами - отдавна е трябвало да разбереш истината за "спортна кола" , а именно - отговора се крие на тази снимка:

Неееее - не мерниците бря Зад Белия мерник се вижда "червената истина" Да, точно така - ЛАДА Взимаш една лада и ходи на гонки !

Ако не верваш че ЛАДА-та е спортна - отиди в клуба ЛАДА



Тема Стига деее, аз съвсем сериозно...нови [re: ADH-Honda]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано18.10.03 15:01



...ти говоря, решил съм да сменям марката с нещо по-спортно, и сега съм в дилема: най-стандартните купета се чудя едно да избера: Калибра или Корадо...а Астра GSi нещо не ме кефи, много е ритната...



Тема Re: Стига деее, аз съвсем сериозно...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано18.10.03 15:15



Да разбирам - че ми искаш мнението - така ли ?!

Честно да ти кажа - ВЪОБЩЕ, АМА ВЪОБЩЕ не искам да споделян за това какво АЗ бих избрал в такъв случай. Някои го наричат това "помагане, даване на акъл", други го наричат "налагане на собственото мнение върху другите" и т.н. и затова съм спрял да "отварям очите" на някой, като му казвам каква кола да си купи. Просто - немисля че има някакъв смисъл. А и - мисля че се сещаш какво Аз бих ти препоръчал да вземеш. Така че...

Взимай това което на теб ти харесва. За да разбереш кое ти харесва - направи си списък с коилите които евентуално имаш желание да притежаваш, намери хора/приятели с такива коли, качи се в тези коли, покарай ги и т.н. и така ще разбереш коя кола най-много ти допада както по кеф, така и от финансова гледна точка, защото на теб може да ти харесва и МИГ 29, ама.... Мисля че ме разбра какво имам предивд





Тема Re: Докарване на кола от Германия?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано18.10.03 15:32



Vlado ne se zanimavai s gluposti ,mnogo po dobre e da ti q dokarat s avtovoz !
Spestqva6 si mnogo glavoboliq !

Bravo Bugatti , bravo.


Тема Re: Докарване на кола от Германия?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано18.10.03 15:52



Vnimavai s Calibra-ta dava mnogo defekti ,trqbva da si naqsno s vsi4ko predi da q izbere6 !

Bravo Bugatti , bravo.

Тема Ами какви дефекти дава, в смисъл...нови [re: BUGATTl]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано18.10.03 16:57



...аз гледам че в БГ са супер евтини, явно наистина е така, ама кво да направя, като Мерцедес няма такава резачка, единствения способен да убие на гонките тези машини, е 190Е 2.5-16, в София се продава един такъв за 6500 лева, ама представи си в какво състояние ще е ...



Тема Re: Ами какви дефекти дава, в смисъл... [re: Vlado-BENZ]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано18.10.03 19:15



Не си го виждал дори ама коментираш!


DOHC VTEC



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.