Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 21.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Докарване на кола от Германия?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано18.10.03 20:07



Vladooo ,zareji tova Calibrata beee ,nali ti trqq kola za gonki be ,a s taq cepenica ,koi te hvane 6te te cepi !

Bravo Bugatti , bravo.

Тема Точно тва е, че го видях...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано18.10.03 20:48



...преди 2 месеца, на кръстовището на Патриарха и Витошка, и както беше на ниски обороти, угасна...УЖАС!!!
Не знам, не разбирам от бензинки, ама ми направи кофти впечатление!



Тема Да бе, глупости...нови [re: BUGATTl]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано18.10.03 20:50



...е тука не си прав, Калибрата си е доста бърз автомобил...абе ок, ти какво би ми предложил за тези пари...?



Тема Re:.................................нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор4Matic (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 21:18



Ami moeto mnenie e, ce za gonki mnogo stava ALFA 145 2.0 16V strasno e barza naistina i se namira za tanki sravnitelno pari, a i se cupi po-malko ot OPELa pri vsicki slucai



Тема Хммм, добро решение...нови [re: 4Matic]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано19.10.03 12:44



...обаче, с риск да ме опюете, аз се отказвам от тези си "развратни" мисли...оставам си на Мерцедес, и по-точно 300Д, вярно, ще я взема тесна лайсна, но мисля че като дам пари за нея, ще я направя да изглежда като Е-класата след 93-та година...но колко ще ми стъпи, още не знам, комплект лайсни ще намеря за 400 лева, предна и задна броня също трябва да се сменят (новите имат хром), примерно това са още 200 лева отгоре, като продам старите, предните фарове и капака, багажника също, дръжките на вратите и те трябва, новите са с хромови линийки...и всичко това като гледам, повече от 2000 лева дано да не ми стъпи, но проблема е отдолу праговете, лайсните лесно се сменят, но праговете на широката лайсна са различни, поради тази причина преди време се отказах да слагам на моята широка лайсна, не знаех как да променя и праговете...някаква идея?
И дали за 2000 лева може да стане тази трансформация според вас?



Тема Re: Хммм, добро решение...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано19.10.03 14:59



Stiga be Vlado , 300 d ,kade otide ot gonkite, ta na 300 d ?
Na tvoe mqsto si vzimam 190 2.6 i si svirkam !

Bravo Bugatti , bravo.

Тема Абе ти да не мислиш че не съм...нови [re: BUGATTl]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано19.10.03 17:15



...си го мислил като вариант?
Ама първо, много харчи тва, и второ, не искам пак 190, искам 124



Тема Re: Абе ти да не мислиш че не съм...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано19.10.03 21:42



ami vzemi si nqkoi 300E ot BG be 40vek



Тема Абе човек, за колко пари може да се ...нови [re: deliveryman]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано19.10.03 22:44



...намери 300Е според теб, а?
Много!!!!!
А аз имам само 7-8 хилки за даване...затова и в Калибрата се нацелих



Тема Приятели, какво ще кажете за това? [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано20.10.03 10:46





Супер е, направо се влюбих, кажете вие, коите сте в Германия, скъпа ли е, защото като смятам, с докарване и всичко, ще излезе...към 8 хилки
А дали си заслужава а? Вярно, бъкана е с екстри, рядкост за 190, ама дали с 160-те коня ще мога да се опъна на тези Калибри и Голфове...не говоря за до 80 км/ч, тогава ясно че ще дръпнат, на магистрала говоря, дали ще ги разбие тази кукла?
Защото за 300Е знам, че на старт нищо не можеше да направи на Golf 2 GTi 16V, но на магистралата го убиваше...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.