Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 17.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Приятели, какво ще кажете за това?нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторalex96 (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 11:02



Auto Stern- vnimavaj da ne gi vidish svesdite posred bjal den. Schoen lackiert- opredeleno e imalo total schaden ... ne moje da se kaje v kakvo sastojanie e. Mnogooo trjabva da se vnimava s takiva eksempljari. Imaj vpredvid, 4e targovezat e platil naj-mnogo 1 500,- , shte ti napravi 300,- otstapka i shte lapnesh vadizata...
prosto si rasmishljavam... imam posnat targovez i snam kak rabotjat...ima i drug moment puskat ulovka, otivash na mjasto i se okasva, 4e kolata e prodadena i ti nabutva neshto drugo, shtoto prasen njama da se varnesh, ve4e si se nabutal s patni , hotel ...E moje da ja proverish v TUV, Dekra sreshtu 50,- euro.



Тема Re: Приятели, какво ще кажете за това?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано20.10.03 11:58



Emmiiii eto go be Vlado ,za takova ne6to stava vapros !!
Kvo 4aka6 ?

Bravo Bugatti , bravo.

Тема Да де, нали за тва ти говоря и аз...нови [re: BUGATTl]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано20.10.03 12:48



...да ви призная, иска ми се 124-ка, но тя няма ръчна (в смисъл крачна е ръчната, не става за взимане на завои), а и единствената 124 която върви така като 190Е 2.6, е 300Е, а те са много скъпи



Тема Re: Ха Ха знаех си аз че ще има яко...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано20.10.03 13:54



у вас в плевенско толкова ли са ви тъпи момите, че да смятат 13 годишни таралясници за умопомрачяващ фактор за благосъстояние?

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Да денови [re: Vlado-BENZ]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано20.10.03 14:09



Eeee doidohme si na dumata ,a ti Calibri ta Calibri ,nali i nai izduhalite Golf-ove 6te te 6ibat s toq ko6nik !!!

Bravo Bugatti , bravo.

Тема Ами достатъчно са ни умни момите...нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано20.10.03 14:55



...щом такива като тебе даже и с пръст не ги докосват....абе между другото, много си тъп, ей, и в Опел клуба те гледам, що не си ебеш майката, таралясник смотан!



Тема Да бе, като се замисля...нови [re: BUGATTl]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано20.10.03 14:59



...какви мисли ме бяха подгонили преди 2-3 дена, не мога да се гледам!
Не е истина, как можеше да мисля за Калибра, при положение че за същите пари си взимам 124-ка, пък била тя и по-стара, моята като е стара, какво от това, ама за 3 години съм виждал какви ли не проблеми при Опели, 3 пъти по-нови, а моята...нищо, мама и стара



Тема Re: Ами достатъчно са ни умни момите...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано20.10.03 19:37



...щом такива като тебе даже и с пръст не ги докосват....абе между другото, много си тъп, ей, и в Опел клуба те гледам, що не си ебеш майката, таралясник смотан!
- би ли ми обяснила защо псуваш?

...чики на, чики на-на-на


Тема Владо, защо ми причиняваш това?!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано20.10.03 20:43



Едвам спрях да се смея, за да ти отговоря
Кажи ми, ЗА ЧИ ДЕДОВ ТИ Е КОЛИБРИ ??????
Вноса ще ти излезе горе долу толкова (съдя по мойта кола): мито 1500лв. + 700-800лв. за докарване с автовоз + 80лв. ЕКОтакса + над 300лв. данък за годината, ако е по-нова + 100лв. за регистрация, табели, талон и т.н.!!!
Вриант е сам да си докараш колата на ход, тогава докарването ще е към 500лв. но сам не можеш да го направиш!!!
Прочетох, че вече си се отказал от тази идеа и по-добре, не за друго, ами заради избора ти на автомобил!!!
Сега отивам и там да напиша нещо


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Уно моменто, бамбини!нови [re: 4Matic]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано20.10.03 21:04



Мойта кола, по каталог върви с 0.01сек, по-бавно от "Alfa 145-QV", а по-новото "Bravo" - след '98 е и по-бързо от въпросната "Alfa" с 0.04сек.!!!
Идеята ми е, че частите за мойта кола са по-евтини от тези на "Alfa"-та и е по-подходяща за гонки!!!
Друг е въпроса, дали е нужна само за гоненица или за всеки ден


Fiat Bravo 2.0-20v


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.