Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 28.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ползвате ли банята в фитнеса? Отговор на мнението
Автор иван ивано (непознат )
Публикувано27.02.13 13:02



Здравейте,искам да ви попитам дали ползвате банята във фитнеса и дали се срамувате.Досега не ми се е налагало да се къпя във фитнеса,защото след това отивам вкъщи и ползвам моята,но работата така ми го налага,че след фитнес трябва да тръгна директно на работа,следователно трябва да се изкъпя,малко ме притеснява да се къпя и които е в съблекалнията да ме гледа по пишка,и също да не си кажат персонала.тоя се къпе на аванта
Благодаря ви

Редактирано от иван ивано на 27.02.13 15:09.



Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: иван ивано] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано27.02.13 22:14



Банята нямам проблем да ползвам ако фитнеса не е наблизо до къщи..... Все пак не искам да мириша гадно...
По-скоро бих се притеснявал да ползвам повечето уреди във фитнеса... защото са глупави и гейски...
Например пътеката или велоергометъра... или кростренажора... Винаги съм се чудил защо ще му е на човек да търчи на място или да "тича" извършващ съвсем неестествени движения за тялото използващ велоергометър. Или да върти педалите и да гледа дисплея колко калории е изгорил... смях....
Ей ти навън истински фитнес за аеробни упражнения... Хващай велосипеда и врътни 120-150 реални километра за ден пресечена местност, надолу... нагоре.. по неравности и т.н. Виж малко природа, животни, туристи, хубави велосипедистки... Спри в някое малко градче и го разгледай.... Или излез в парка да тичаш... дишай въздух а не потта на останалите и гледай наоколо а не в дисплея...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано28.02.13 10:40



+ 1 000 000
Щото е много арт и кул да кажеш, че ходиш на фитнес. Между другото, от 2-3 месеца всички познати наоколо, ходещи на фитнес имат някакви проблеми - от травми, до изнервяща магарешка кашлица, която не минава с дни и седмици. Освен обмяба на гей-флуиди, става и добра размяна на всякакви бактерии и вируси. Впрочем, когато съм без кола, предпочитам да маам един час пеша до работа, отколкото да се кача на скапан ГТ - особено по това време на годината запознаването с актуалните тенденции при вирусите и бактериите от кашлящи мангасари и бабички е сигурно!



има наука която е цтапила не на две величини-матеря и енергя, а на три величини-плуц интелект

Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: Киро] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано28.02.13 22:43



... а най-готини са фитнес кибиците... Назобени с химия педали седят и се дуят пред огледалата и се гледат едни други кой колко вдига от лежанка... а когато излезе навън не може да качи пеша до Черни връх ... щото химията не е за това...
Мани голям смях...
А жените там са също култова гледка... Има кифли отишли да си покажат дупетата за малко и също екипчетата ... или пък тлъсти моми мислещи, че фитнеса е някаква панацея за отслабване дето включва и назобване със сладко в близката сладкарница (ей от онези дето си качил снимката... с кока-колата... )



п.с. за ходенето пеша адмирирам ... и аз обожавам така и ако имам време 10км отиване и 10 връщане с удоволствие... Иначе с велосипеда.... А колата само ако се налага.. макар, че трафика ме изнервя до крайност ... особено стоенето на едно място в задръстванията...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: иван ивано] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано05.03.13 01:58



Когато тренирах фитнес-културизъм не само, че съм ползвал банята във фитнеса ами и се къпех и преди тренировка и след изкъпването във фитнес залата след тренировка вечерта преди излизането се къпех трети път.



Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: Киро] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (*)
Публикувано07.03.13 18:39



кашлящи мангасари и бабички
Blaaaaaaah!



Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: BambiBambina] Отговор на мнението
Автор Liya ()
Публикувано14.04.13 01:05



Явно ги е опитал Кирето... кашлящи мангасари и бабички... Лош опит, кофтежно


Кат нема мангъри да оправи хсчупеното возило...
Ама забележи как само се дистанцира от ближните



Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор yetti (непознат)
Публикувано19.04.13 17:17



пич, както обикновено, не си много в час. като изключим малоумния уред пътека, за другото грешиш, и то доста. може би донякъде си прав за велоергометъра, но само донякъде.

за натоварване на ставите да си чувал? кростренажора е доста по-добро от тичане в парка, особено ако си над нормата, разббира се, ако има адекватна аерация, или дай некой по-адекватен гейски термин, че са ти по-ясни. освен това можеш да си регулираш натоварването, в парка не можеш да регулираш, какви хълмове и пр. да ти се появят.

същото се отнася и за колелото.

към всичко това бих добавил и - губиш по-малко време в залата. не твърдя, че е по-добре, просто е по-ефективно.



Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: yetti] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано20.04.13 18:53



... е може да не съм прав, което пък веднага води до въпроса. Защо на обиколката на Витоша 100км. аз всяка година я минавам като отивам до старта и после до къщи на самоход (тоест още 35-40км. ) и след обиколката нямам дори мускулна треска и ако не е особено горещо дори не се потя... а разни назобени младежи дето късат тренажорите и велоергометрите на 30-тия километър умират... Да кростренажора може да е добре за хора със свръх-тегло защото със сигурност им щади ставите, но няма по добро нещо за трениране от максимално близо до естествените движения на човека.. А за тичането там разликата е съвсем брутална. Няма човек , който във фитнеса да е докарал организма си до някаква натренираност, свързана с издръжливоста или с нещата от ежедневието.
Как мислиш ? Колко километра би изтичал един фитнес маниак навън ? 10 - 20 - 30 ? Със сигурност ще го скъсам и то ей така както съм със 12 пирона и две шини в глезена



За мен фитнеса си остава място, където влизането се оправдава единствено ако човек няма време за навън. Да не говоря колко е по-красиво сред природата.
Та за ефективноста не съм съгласен... ако не визираш външният вид на мускулатурата, което има обяснение... все пак в залата тренираш групи (качваш маса.. после правиш релеф и т.н.) ... но това не е ефективно... а и не допринася за имунитета и издръжливостта на самия организъм...
Бе всеки да си ходи където си иска... За мен е важно да издържам на натоварвания, като да стигна до морето с велосипеда за 3 (х 10ч. на ден) дни по пресечен терен, да мина маршрута Ком - Емине пеша за 12 дни, а не да вдигам 120 от лежанка и да правя серии с такава тежест....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано21.04.13 10:14



Най добрия спорт е секса.
Всеки уважаващ себе си мъж трябва да има поне две любовници.Съпругата не се брои.Ти си известен ценител на нежния пол.
Зарежи тези велосипедни занимания и се отдай на порока.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор yetti (непознат)
Публикувано22.04.13 22:07



е, и ти никога няма да надбягаш некой етиопец, особено ако му имаш хранителния режим, това не значи, че ти, или той, или 5има като вас заедно могат да вдигат като некое говедо в залата. нещатга са различни, дори на клетъчно ниво.

аз само отбелязах, защо изброените от теб уреди не са безсмислени, още по-малко "педалски".



Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор yetti (непознат)
Публикувано22.04.13 22:09



Най добрия спорт е секса.
---
това е голяма глупост. архангела е много по-близо до истината - трябва да сме близо до природата. не ни е в природата да се ебеме денонощно, за това няма как това да е най-добрият спорт. като добавим към това и, че 99.9% не могат/знаят/искат да правят кадърно секс, вкл. различни пози, няма как твоето твърдение дори малко да се приближава до истината.

освен това натоварванията са едностранни, т.е. само някои мускулни/костни структури и т.н.

Редактирано от yetti на 22.04.13 22:10.



Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор yetti (непознат)
Публикувано22.04.13 22:16



има разлика между сила/екзплозивност/издръжливост на мускула. както и на самия организъм, в частност дори на нервната система, метаболизъм и т.н.



Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: yetti] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.04.13 22:26



... бе то общо взето всеки уред е смислен за някой... прав си... Друг е въпроса, че половината не ги ползват по предназначение... или пък ги ползват разчитайки именно този уред да им оправи проблемите...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Ползвате ли банята в фитнеса?нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано01.05.13 19:27



те това е истина!



---------



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.