Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 08.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Елементарно,нови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 01:17



Има дарени от природата, които постигат почти без усилие това, което другите постигат на предела на силите си. На такива хора се възхищавам.
Възхищавам се и на тия, които постигат успехи и с малко повече усилия. И ценят живота - както усилията, така и удоволствията. Лавърчето е от тях.

Такива, които постигат същото с предела на силите си... Тях ги съжалявам. Не им дала природата, ама амбициите им по-големи от потенциала. Те никога не могат да бъдат доволни от живота си. И няма да имат и време да се зарадват на постигнатото. Лавърчето не е от тях.

Останалите, дето природата не им е дала малко от малко в повече, даже дори не и толкова, че да осъзнават, че причините за тяхната неуспешност са ... в самите тях... те влизат в други слоеве, които няма смисъл да коментираме.

Аз съм едно стъпалце над последните. Не ми е дала природата кой знае какво. Но ми е дала поне толкова, че да осъзнавам какво ми е дала и какво не. И да не псувам шибания живот, в който всичко живо и неживо има единствената цел да ме провали и скапе.


Възхищавам се на по-умните и успешните от мен и съжалявам по-глупавите, включително и ония, дето се пънат свръх потенциала си, оставайки цял живот нещастни. Зная колко струвам, какво мога, какво не мога, какво искам да дам и какво искам да получа. Не изпадам в излишни драматизми и не развивам излишни паранои.
Това за мен. За лавърчето - тя сама. Не съм имидж мейкър.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: "Романтично"нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 01:18





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Интереснинови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 01:19



Сигурно си прав - смесвам понятията. Да кажем не нормално, а масово.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За теб 2 типа,нови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 01:20



Май почвам да се повтарям, но вероятно си прав за пореден път. Не искам да подценявам опита ти.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Тъй ли?нови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Kapинka (членка)
Публикувано15.07.11 09:59



В създаването на домашен уют.
И моля не забравяй, че всеки гледа върху този въпрос от собствената си камбанария.
Не се напъвам да печеля за трима! Изживяла съм си моите 15 мин слава далеч преди да създам семейство и сега спокойно мога да се насладя на това да бъда жената в къщи. Пък това със секса срещу добро поведение, някак е далеч от моите представи за интимност с партньора, ама това ти няма как да го знаеш, нали? И що пък бонус го рече? Сексът не е бонус, това е просто прекрасен завършек в отношетията между партньорите!



Тема Re: Тъй ли?нови [re: Kapинka] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 10:40



в известна степен той е прав. Все още много жени (и мъже, съответно) гледат на секса като награда. Което е нелепо.
По този въпрос сме си виновни ние мъжете. Че затвърждаваме това мислене у тия жени, които го имат, защото проявяваме търпимост спрмо тях.
Абе я я ракарай и я прати къмто Пловдив (не искам да казвам на майната й) и да си пази наградата за себе си. Има достатъчно красиви и свестни жени, за които секса не е проява на алтруизъм, а желано взаимно удоволствие.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Тъй ли?нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Kapинka (членка)
Публикувано15.07.11 11:21



Може и да има! Аз какво съм виновна за това?
(такива, които определят секса с половинката като награда, имам предвид)

Редактирано от Kapинka на 15.07.11 14:47.



Тема Re: Хех!нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано15.07.11 14:34



. И май се оказа, че е по-целесъобразно, да живееш 20 години под наем и да спестяваш разликата с вноската по жилищния кредит. И накрая със спестеното таман да си купиш апартамент.

Айде сега се върни 20 години назад, виж цените тогава, сметни си наемите и разликите, виж цените сега ... и разбери колко грешиш.


Щото тогава беше такава бясна инфлация, така се топяха кредитите, че аз не забелязах как станахме собственици на тристаен апартамент и гарсониера. периодът беше 1995 - 1996. През 1998 нямахме кредити. Тогава бях на 33 години - 2 жилища, без кредит.

Всъщност ти никога не си купувал жилище.



Тема Re: Елементарно,нови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано15.07.11 14:40



И на теб ще опонирам.
Натоварването с работа НЕ е липса на ефективност, а наличие на възможности и желание.

Пример, който съм давала неведнъж в други клубове.
Мама е на 72 години. Пенсионер отскоро.Получава таван. Ако не е таванът ще вземе поне двойно.
Но.
Работи точно тройно.
Доцент е и води лекции в два университета.
Експерт-счетоводител е и прави одити на фирми.

По груби сметки изкарва 50 хил. годишно.
Работи по мин 10 часа на ден.

Е, липса на ефективност ли е?



Тема Re: Елементарно,нови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 18:38



Точно.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.