Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 21.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема "Мъже"нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано14.07.11 22:26



по твоя модел са обречени на използване до дупка.
Доволен ли си в закостенялото си мислене - с "мъжкия си атрибут" ?





Тема Re: "Романтично"нови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано14.07.11 23:07



Не познаваш момичето.
В днешно време мога да се възхитя на всяка мацка, която на 26 може да се издържа сама, че и на всичкото отгоре да си има някакъв приличен стандарт.
Дори и апартамента, който стопанисва сама, да е от баща й. За което не знаем, разбира се. Само догадки.

Та, не това е важното. Важното е другото, което казваш - жените поискаха друга роля, а сякаш са изненадани, че това има своята цена.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: "Мъже"нови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано14.07.11 23:13



Доволен съм. Ти в твоя постмодернистичен?

Баце, да не се залъгваме - уверения мъж не писка непрекъснато колко ние мъжете сме жертва на женското използвачество. Просто дава това, което прецени, че иска да даде, и си гледа работата, без паранои как ще бъде измародерстван от поредната женски ураган.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Как ще коментирате тованови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано14.07.11 23:15



Ох, намигай ми. Не спирай!



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Хех!нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано14.07.11 23:21



Алоо, ти нормален ли си бе?
На 26 ако не може да се издържа - ми тя не става за НИЩО бе


Да се възхищавам ли? Абсурд - няма да се възмутя, но толкоз!

ПП: Апартамента го споменах по повод изцепката и как си имала - голям праз, важното е какво прави а не какво е получила наготово. В развитите държави да имаш жилище е и яки разноски и не означава непременно висок стандарт, цената типично е 100-120 наема (вместо 250-300 в България) и общо взето покупкат е въпрос на целесъобразност а не на висока заплата.



Тема Батковото,нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано14.07.11 23:23



на мен ми е минало времето за залъгалки - за разлика от тебе.
Изобщо не си в позиция да схванеш партнирането между половете



Редактирано от Пpaceтo на 14.07.11 23:24.



Тема Re: "Романтично"нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Deern (ღ)
Публикувано14.07.11 23:23



Муахаха, ако стандарта е мерило, то аз съм можела да оставя развитието си още като съм се изнесла на 18



Аз ценя жени, които имат сили и намират време за ангажименти, които са извънредни, нерегулярни в професията или социални проекти.

Такива са за похвала, защото това е нещо извънредно.

А иначе винаги съм предпочитала да деля къща с мъж, отколкото да живея без мъж, та дори в мезонет



Тема Re: Хех!нови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано14.07.11 23:31



За целесъобразността на покупката го разисквахме веднъж тук. И май се оказа, че е по-целесъобразно, да живееш 20 години под наем и да спестяваш разликата с вноската по жилищния кредит. И накрая със спестеното таман да си купиш апартамент.

Важното е какво прави, казваш. Анджек. Не знаеш какво прави. Изкарва пари с акъла си и знанията си. И яко работни часове през седмицата. Спокойно може да се хвали с това, което има - и финансово, и нефинансово.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Батковото,нови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано14.07.11 23:32



Де да знам, мое да си прав. Няма да споря.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема баш!нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано14.07.11 23:48



"Важното е какво прави, казваш. Анджек. Не знаеш какво прави. Изкарва пари с акъла си и знанията си. И яко работни часове през седмицата. Спокойно може да се хвали с това, което има - и финансово, и нефинансово."

Знам какво пише тук.Пари да изкарва с акъл не прочетох, яко работните часове са за аматьорите (ккоито не се справят в нормалните и са заплатени по-ниско на почасова ставка). Не видях нищо за хвалене - и финансово, и нефинансово. Да те питам ти какво видя - май няма смисъл, пак ще почнеш да ми описваш какво НЕ Е писала



Не се ли усещаш че си леко наивен и глупав?

Редактирано от Пpaceтo на 14.07.11 23:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.